>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - ciekawostki, transfery, pytania etc.

Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP

btw

“[Marcin Gortat] is excited about the opportunity to get valuable playing time and really making a difference. … I feel like his first game, boy, he might wet his pants ’cause he’s going to be so excited.” – Vince Carter, talking about how happy Gortat is to be in Phoenix

;D

 
S 22

slooz3

Użytkownik
Panowie - jakaś rozrywka w świątecznym zamęcie - proszę bardzo - 10 najlepszych wywiadów z gwiazdami(i nie tylko) nba ???? Mark Madsen tanczacy jest rewelacyjny ???? - ale wywiad dekady to moim zdaniem bezapelacyjnie Iverson i &quot;we&#39;re talkin&#39; &#39;bout practice&quot;, drugie miejsce T-Mac &quot;it&#39;s my fault...it&#39;s my fault [...] that people order heineken instead of budweiser&quot;
http://www.nba.com/magic/news/savagecohen_hoopinitup.html#funnyinterviews
warto! ????
sam zagłosowałem na Iversona - dla mnie to niezapomnany wywiad
Which interview do you think is the funniest to watch?
Iverson&#39;s Practice Rant
40%
Turkolgu&#39;s Ball
17%
LeBron&#39;s Confirmation
9%
Zaza&#39;s Speech
8%
T-Mac&#39;s Fault
7%
Nash&#39;s Chipped Tooth
6%
Imitating Deke
4%
Dirk&#39;s Fumigation
3%
Madsen&#39;s Parade
3%
Fesenko&#39;s Euro Style
3%
pozdr,
Baqu
AI najlepszy - Jacques xD
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Też widziałem ten filmik, ale szczerze dla mnie osobiście to było jednak chamskie przegięcie w stronę kibiców Cleveland...Ale w USA różnie to bywa :]
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
O ile wzrok mnie nie myli to owy kibic Cleveland trzymał kartke z napisem &quot;Utah stink&quot; a więc dostał za swoje ;) Ale odbicie się gostka od miśka - mistrzostwo świata ????
 
Do góry Bottom