>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All Star Weekend 2016

Status
Zamknięty.
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
SOBOTA 14.02
1:45 - Konkurs Wsadów, Skills Challenge, Konkurs Trójek na Canal + Sport (retransmisja o 8:15 i 19:00 w niedzielę)
Nie o to mi chodziło. Gdzieś na jakieś stronie widziałem inną kolejność:
1. Skills Challenge
2. Three-Point Contest
3. Slam Dunk Contest

No chyba wszystko startuje tak naprawdę o 2:30 tylko w jakieś kolejności?
E: dobra, mam

• 8:30 p.m. | State Farm All-Star Saturday Night
&gt; Degree Shooting Stars (1st Event)
&gt; Taco Bell Skills Challenge (2nd Event)
&gt; Foot Locker Three-Point Contest (3rd Event)
&gt; Sprite Slam Dunk (4th Event)
 
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Gordon szacunek mega, powinien wygrać imo. Piękny finał, dla takich chwil warto zarywać nocki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
drexler 570

drexler

Użytkownik
Finał Slam Dunk Contest najlepszy od legendarnego 1988 gdzie w Chicago Jordan po równie wyrównanym i pięknym finale pokonał obrońcę tytułu, chyba największego specjalistę w historii w tej dziedzinie Dominique Wilkinsa z Atlanty.Tak jak wtedy potrzebne były dogrywki bo obaj uzyskiwali maksymalne noty 50pkt.Aż żal,że nie można było przyznać dwóch pierwszych miejsc bo tutaj również obaj wznieśli się na fenomenalny poziom.Imo Zach LaVine wygrał zasłużenie ale Gordon nie powinien czuć się przegrany bo mając takiego dobrego rywala stworzyli coś o czym będzie się mówić latami.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Chyba nie tylko ja dzisiejszej nocy skakałem na fotelu jak LaVine i Gordon kiedy widziałem co oni wyprawiają. Idealny konkurs, perfekcyjny nawet. Momentami nawet Michałowicz odpływał. No bajka, bajka. Teraz trzymam kciuki żeby dzisiejszy spektakl stał na takim samym poziomie
 
blond 0

blond

Użytkownik
WSCHÓD - ZACHÓD
typ: WSCHÓD (+5,5) @1,91 Unibet

East +6,5 1,71 bet365
W 100% się zgadzam! Tu nie chodzi o rywalizację tylko o dobre widowisko, spektakularne wsady, nieszablonowe zagrania - czyli to co kibice kochają i rzadko widzą na co dzień. Obrona w tych meczach praktycznie nie istnieje, a nawet jeśli któraś z drużyn odskoczy na parę punktów to natychmiastowo praktycznie zrównują się punktami. Oczywiście zachód powinien ten mecz wygrać, a Kobe zdobyć MVP na pożegnanie. Ja spodziewam się &quot;emocji do końca&quot; i minimalnego zwycięstwa zachodu w ostatnich sekundach. Oczywiście stawka nieco zredukowana - w końcu mecz dla zabawy :grin:
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Linię do 300 pkt spokojnie grałbym ostro, taką miał 1xbet ale szybko poleciała,
dziś 316,5 i oczko czy dwa więcej, więc jedynie na 1 połowę over można zagrać.
Jak ktoś widział linię na trafione trójki to niech da znać.
Nie ma co się rozwodzić nad tym, duża moc na obwodzie dla mnie większa niż rok temu,
ostatnio kilka pkt więcej niż obecna linia rzucono w meczu Gwiazd.
W 4 kwarcie jest trochę więcej defensywy,tak samo było w meczu USA kontra Reszta Świata
w tym roku, więc punkty na 1 połowę oraz 2q jedynie można tu zagrać.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Basketball. NBA. All-Star Weekend. Toronto. All-Star Game. West @ East. Total Points - 4th Quarter : Under 78.5. Odds: 1.86 marathon ⛔ jak tak ma wygladac mecz gwiazd to ja dziekuje, jeden wielki festiwal trojek bez obrony, klasa WOW ehhhh

w poprzednich latach linia 4 kwarty nie zostala pokryta, cos, czuje, ze ten mecz moze byc bardziej underowy niz z poprzedniego roku, mam nadzieje, ze w pierwszych dwoch kwartach chlopaki sobie poszaleja (choc pewnie i tak na niskiej skutecznosci jesli sporo pilek bedzie szlo do Kobiego), a pozniej zobaczymy wiecej dla fanow koszykowki. Same kursy na mecz jakies smiesznie nierowne, zeby sie nie skonczylo jak z Panterami w SuperBowl... ;) Tez bym sie sklanial na dodatnie handi w strone Wschodu.
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Finał Slam Dunk Contest najlepszy od legendarnego 1988 gdzie w Chicago Jordan po równie wyrównanym i pięknym finale pokonał obrońcę tytułu, chyba największego specjalistę w historii w tej dziedzinie Dominique Wilkinsa z Atlanty.Tak jak wtedy potrzebne były dogrywki bo obaj uzyskiwali maksymalne noty 50pkt.Aż żal,że nie można było przyznać dwóch pierwszych miejsc bo tutaj również obaj wznieśli się na fenomenalny poziom.Imo Zach LaVine wygrał zasłużenie ale Gordon nie powinien czuć się przegrany bo mając takiego dobrego rywala stworzyli coś o czym będzie się mówić latami.
Zdecydowanie, powinni dać 2 nagrody, każdemu po jednej.
http://www.youtube.com/watch?v=U-dTAdMtgdw
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Ja tutaj zaproponowałbym zagranie na under 321pkt po kursie 1.91. Linia wystawiona bardzo wysoko i według mnie aż tak dużo tutaj punktów nie zdobędą. W poprzednim roku 321pkt, a dwa lata temu 318pkt, w jeszcze wcześniejszych latach jeszcze mniejsze zdobycze punktowe. Dlaczego dzisiaj ma być najlepiej w historii pod względem zdobywania punktów? Mamy znakomitych strzelców za 3pkt, jeszcze lepszych dunkerów ale taka linia jak dla mnie wystawiona o kilka punktów za wysoko. Drugi typ będzie na MVP dla Duranta. Nie rozumiem tego niskiego kursu na Kobe, wiadomo, że to jego ostatni all star weekend ale żeby dawać kurs zaledwie 2.1 na jego Mvp gdzie w obwodzie ma kilku znakomitych rywali ? Dla mnie nieporozumienie. Wątpię aby reszta gwiazd oddawała Kobemu cały czas piłkę i tylko czekała aż on zgarnię tą statuetkę. Oczywiście jest w niezłej formie patrząc na jego ostatnie mecze, sam zawodnik jest niezwykle zmotywowany i możemy się spodziewać, że jeszcze raz zobaczymy jego wielki mecz, ale taki kurs jest nie do grania, bo wystarczy aby Kobe nie wszedł dobrze w mecz i nie trafił parę łatwych rzutów a już będzie gorzej o zgarnięcie Mvp, a przecież za całokształt tej nagrody mu nie dadzą. Gdyby kurs był w okolicach jak na początku to może i bym się skusił. Dlaczego Durant? W poprzednim roku go nie było z powodu kontuzji a w jego poprzednich meczach gwiazd grał bardzo dobrze i zawsze zdobywał ponad 25 punktów. Raz już zdobył tą nagrodę ale myślę, że może być mocno zmotywowany aby ponownie wygrać. Jest zawodnikiem stworzonym do takich meczy; szybki z świetnym rzutem i ciągiem na kosz a także potrafi efektownymi wsadami zapakować piłkę. Jeżeli wygrałby zachód to zagrozić mogą mu oprócz wspomnianego i faworyzowanego przez buki Kobe Bryanta jeszcze chyba tylko Westbrook i Curry. Jednak ten pierwszy wygrał rok temu i w tym sezonie jest trochę w cieniu Duranta i myślę, że nie będzie aż tak bardzo chciał zgarnąć tej nagrody a może pomóc Kevinowi, przecież wspólnie grają już trochę ze sobą. A dla Curry to nie jest najlepszy mecz aby być tym najlepszym. On potrafi odpalać trójki i świetnie kreować grę ale pamiętajmy, że mecz gwiazd to przede wszystkim wsady a tutaj Stefek raczej nie błyszczy. Oczywiście może wygrać Mvp bo jak zacznie rzucać seryjnie i trafiać za 3pkt to tak naprawdę może bez problemu zdobyć ponad 30 pkt w meczu a wtedy przy paru asystach będzie blisko zgarnięcia nagrody. Kurs 11 na Duranta jest bardzo przyjemny i według mnie warto coś postawić właśnie na niego. Pamiętajmy, że rok temu Westbrook wygrał a na niego kurs był jeszcze wyższy niż na KD. Wszystkie kursy na Unibet
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Jeżeli zachód będzie grał na Kobiego aby mu sprezentować MVP oczywiście w układzie ze wschodem(LBJ może rzucić dużo więcej), a on akurat będzie rzucał tak jak przez większość sezonu to under poniżej 310 murowany albo i niższy. Skoro wszyscy się rzucili na MVP to ja sobie pogram under 321 @1,91 i ew. under IV kw ale to na live
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Co myślicie o zagraniu, że Bryant NIE dostanie MVP? Maraton wystawił na to kurs 2.15 który moim zdaniem jest jak najbardziej do gry, tak jak ktoś tu już wspomniał to Kobe musiałby zagrać naprawdę dobre spotkania co mu się ostatnio średnio udaje a dodatkowo przy takiej konkurencji i tylu ambitnych graczach nie będzie miał pewnie zbyt wielu okazji do pokazania swoich umiejętności. Jakoś nie wierzę w to żeby dali mu mvp za całokształt kariery, od tego będzie hall of fame ???? w takich meczach chodzi o to żeby zrobić widowisko a zakładając ,że zachód wygra to w ich składzie na pewno znajdziemy chętnych do zrobienia małego show ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
???? Stephen Curry -&gt; MVP All-Star Game @6.00 ⛔
???? Kevin Durant -&gt; MVP All-Star Game @12.00 ⛔
???? Russell Westbrook -&gt; MVP All-Star Game @12.00 ✅ Russ! ✅
Betano
To co wczoraj... Każdy z betów mam na singlu. Liczę na Zachód i na to, że Kobe jeśli już dostanie nagrodę, to za to, że będzie najlepszy w meczu, a nie, że będzie miał 3-18 FG z gry i wszyscy lepsi zostaną olani ciepłym moczem, bo to ostatnie ASG Black Mamby. Analizy nie piszę, bo to bez sensu. Rok temu zmarnowałem z pół godziny na analizy pod Russella i Irvinga. Tu po prostu liczy się to kto rzuci najwięcej, w jakim stylu. Ewentualnie jakieś triple-double, czy coś... Oczywiście z wygranej ekipy. Miłego seansu. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom