>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - absencje, kontuzje, transfery, ważne informacje przy obstawianiu spotkań

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ray jest &quot;probable&quot; więc powinien zagrać, (chyba aż tak go tyłek nie boli ???? ) Tony, Garnett są na pewno absent ????
 
M 0

matgym

Użytkownik
Ktoś ma jakieś informacje na temat Iverson&#39;a? Z tego co wiem to narazie jest Ques, ale gdyby nie dał rady dziś zagrać to widze pewne zwycięstwo szerszeni ????

EDIT: A i jeszcze prosiłbym o informacje na temat Duncan&#39;a, z gory dziekuje! ????
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
wyglada na to że duncan nie zagra, co można wywnioskować z linii handicapu, otwarty na -5 dla spurs teraz tylko 2.5
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Co do Parkera to gra na 100%. Ja mam pytanie odnośnie sytuacji w Pacers. Czy dzisiaj grają bez Grangera, Forda i Dunleavya :?: Mniejsze o Dunleavya ale czy ta pierwsza dwójka nie zagra :?: Bo dla mnie to był pewniak ale teraz zwątpiłem
 
B 0

brss

Użytkownik
Wiem, że mecz nie jest dzisiaj, ale Sheed nie zagra podobno z Orlando (mecz z piątku/sobotę). McDyess, mimo że rozgrywa całkiem dobry sezon ?(szczególnie ostatnie mecze) to nie poradzi sobie z Howardem. Superman zrobi im tam rzeźnie. A jak nie on to Gortat wejdzie i...pogra 10 minut :p
EDIT:
Tima w SAS nie będzie jakiś tydzień.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Wiem, że mecz nie jest dzisiaj, ale Sheed nie zagra podobno z Orlando (mecz z piątku/sobotę). McDyess, mimo że rozgrywa całkiem dobry sezon ?(szczególnie ostatnie mecze) to nie poradzi sobie z Howardem. Superman zrobi im tam rzeźnie. A jak nie on to Gortat wejdzie i...pogra 10 minut :p

EDIT:
Tima w SAS nie będzie jakiś tydzień.


dobre info brss:spokodfhgfh:
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
Wallace zostal zawieszony za nadmierna liczbe technicznych (bodaj 16), do tego b. mozliwa absencja Iversona
 
M 0

matgym

Użytkownik
Z tego co czytałem to Bryant i Richardson narzekają na ból w kostce, jak myślicie jaka jest szansa, że któryś z nich nie wystąpi dziś? ????
 
F 0

fankultu

Użytkownik
Following the NBA&#39;s decision to rescind two of his technical fouls, Wallace will not be suspended for Friday&#39;s tilt against the Magic, the Detroit Free Press reports....czyli zagra.

pozdrawiam.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś problemy w ekipie Dallas Mavericks, chodzi mi głównie o kontuzję przed dzisiejszym spotkaniem z Toronto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom