>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA - absencje, kontuzje, transfery, ważne informacje przy obstawianiu spotkań

Status
Zamknięty.
M 0

matgym

Użytkownik
Czy cos w druzynie Nets sie wydarzylo, ze nagle Czarodzieje sa favorytami i kurs na Netsow wzrosl do 2.00 (BAH)? Czy to jest zwiazane z absencja Simmons&#39;a? Czy jeszcze cos innego nieciekawego sie wydarzylo?
 
angel1122 0

angel1122

Użytkownik
The Cavs will be without Sasha Pavlovic and Lorenzen Wright again on Wednesday. Both players have the flu and did not travel with the team to New York.

Pavlovic oraz Wright nie zagrają w dzisiejszym meczu przeciwko Knicksom z powodu grypy, nie polecieli nawet z drużyną do NY.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Czy ktoś z Was ma info na temat Chrisa Paula? Zagra dzisiaj? Bo kurs na Hornets w pojedynku z Bulls zachęcający.. oczywiście pod warunkiem że zagra Paul. Co się dzieje pod jego nieobecność można było zobaczyć w IV kwarcie meczu z Blaizers..
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Czy ktoś z Was ma info na temat Chrisa Paula? Zagra dzisiaj? Bo kurs na Hornets w pojedynku z Bulls zachęcający.. oczywiście pod warunkiem że zagra Paul. Co się dzieje pod jego nieobecność można było zobaczyć w IV kwarcie meczu z Blaizers..
Paul wyleciał na ten mecz. Chciał zagrać, ale treneiro jeszcze dziś go oszczędzi.
 
marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Dzięki wielkie za to info, w takim wypadku stawianie na NOH mija się z celem, Byki mogą pokusić się o wygraną.

Natomiast absencja Johnsona to dodatkowy argument aby stawiać na Timbervolves, którzy w nowym roku złapali wiatr w żagle.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jakieś konkretne info na temat absencji Billupsa i Martina posiadacie?:-D

Dzięki Rajon ????
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Jakieś konkretne info na temat absencji Billupsa i Martina posiadacie?:-D
Więc tak:

Billups questionable (według mnie nie zagra)- nadal narzeka na ból w kostce. Ponoc przeszkadza mu podczas &quot;nacisku&quot;, tudzież przeniesienia ciężaru ciała na ową nogę.

z Martinem to samo - questionable, ma anginę. Jednak możliwe że zagra, gdyż po ostatnimm spotkaniu zdał sobie sprawę jak bardzo go porzebują. Decyzja zapadnie przed meczem.


Edit: @WilQ - po to tu jestem, no porblemo ????
 
slander 10

slander

Użytkownik
W ekipie Wizards zabraknie dziś Carona Butlera z powodu grypy. To poważne osłabienie, więc szanse Netsów zdecydowanie rosną.
żródło: Washngton Post
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Minesota - Smith

Timberwolves starting power forward Craig Smith may not play in Wednesday&#39;s game against the Hawks due to bruised ribs.
 
M 0

matgym

Użytkownik
Utah - Deron Williams

Deron Williams (bruised quad, swollen knee) will play in Thursday&#39;s matchup with Dallas.​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zawodnik 76ers, Elton Brand przedwcześnie zakończy tegoroczny sezon - podda się operacji ramienia.

Elton Brand doznał kontuzji ramienia 17 grudnia 2008 w meczu przeciwko Milwaukee Bucks. Uraz wyłączył go z gry na jakiś czas, lecz niedawno powrócił - zagrał w 6 meczach, w których notował średnio w niespełna 20 min 5.7 pkt i 4.7 zbiórki. Jednak stan zawodnika pogorszył się i niezbędna jest operacja ramienia. Od czasu kontuzji ręka Branda poddana była wielu ćwiczeniom i dużemu wysiłkowi i jak się okazało, jego ramie nie jest do końca sprawne i nie pozwoli mu na pełną aktywność na boisku.
Elton robił co mógł, aby powrócić. Pracował tak ciężko, jak tylko mógł przez te ostatnie 6 tygodni, aby wrócić na boisko, ale kontuzja mu to uniemożliwia - powiedział generalny menadżer 76ers, Ed Stefanski.
Transfer roku ...
Ale nie wiem czy to nawet nie lepiej. Bez niego 76ers grają szybciej ;-)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bucks - Luke Ridnour

Luke Ridnour doznał urazu kciuka prawej dłoni.Na parkiecie nie zobaczymy przez minimum miesiąc.To mają totalnego pecha...mozna grac przeciwko Bucks all the time:-D

Zródło: Milwaukee Journal-Sentinel​
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ciekawy mecz Hornets - Raptors. Gospodarze bez Chrisa Paula i Tysona Chandlera, goście bez Chrisa Bosha ale z Jose Calderonem http://www.thestar.com/article/583273
Bobcats - Hawks. Gospodarze kolejny raz bez Wallace ale możliwy powrót DJ Augustina. Goście ponownie bez Joe Johnsona http://www.ajc.com/blogs/content/shared-blogs/ajc/hawks/entries/2009/02/06/no_joe_against.html?cxntfid=blogs_hawks
Danny Granger jest mocno niepewny. Wszyscy gracze o których napisałem to bardzo kluczowe postacie. Ciężko typować takie mecze ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jakieś półtora godziny temu na stronce fanów Hawks przeczytałem że dziś nie zagra Mike Bibby a niepewny występu jest Joe Johnson. Na stronce gazety AJC nic tam jeszcze na ten temat nie ma ale radzę szukać, bo może być duży value na Clippers ;-)
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Hawks guard Mike Bibby will not play on Saturday because of a sprained left foot.

Potwierdzenie słów Jacquesa. Bibby out
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Panowie wielkie dzięki za wasza pracę. Clippersi weszli gładziutko, wręcz zmietli przeciwnika z parkietu. Żałuje jedynie, że tak nieśmiało obstawiłem ten mecz i nie do końca wierzyłem w niespodziankę. Była szansa nieźle oskubać buka, ale i tak jest nieźle. Szkoda tylko, że Nuggetsi tak dali ciała bo była by wspaniała nocka
 
zelazny-roman 0

zelazny-roman

Użytkownik
skad masz info ze chris nie zagra, mi wiadomo że dzis wyjdzie na parkiet, ma ktoś pewne info na ten temat?

thx za info Jacques
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom