>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - absencje, kontuzje, transfery, ważne informacje przy obstawianiu spotkań

Status
Zamknięty.
carmelo22 0

carmelo22

Użytkownik
co się stało z AI... taki zawodnik i się ma tułać po jakichś Clippersach
Baron Davis, Ricki Davis, Al Thornton, Eric Gordon i teraz AI - w tym roku LAC moga byc silni :-D
Edit by Jacques
I jakby nie było numer 1 tegorocznego draftu, Marcus Camby i Chris Kaman. Paczkę mają świetną ale z tym trenerem pewnie za wiele nie zdziałają. Zwłaszcza że AI gra w podobnym stylu co Baron, Gordon czy Thornton ...
 
carmelo22 0

carmelo22

Użytkownik
troche minales sie z prawda, na razie trwaja powazne bo powazne ale tylko rozmowy z Allenem
Biorac pod uwage charakter AI i to ze jest totalnie off-season wydaje sie byc tylko kwestia czasu podpisanie kontraktu z LAC gdzie bedzie mogl grac i znow wrocic do usta kibicow NBA ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ciekaw jestem jak będą grały rakiety :| Bez Yao, Artest&#39;a i T&#39;Maca (do lutego 2010 bodajże ? ). Sam Ariza nie wystarczy żeby zapełnić takie braki. Chociaż jak historia pokazuje takie kontuzje to codzienność u rakiet i nie było aż tak źle kiedy grali bez swoich liderów. Pamiętny strike 20 W albo to było 21 ? Albo mniej... Nie wiem w każdym bądź razie będąmusieli ostro walczyć...

Edit:
Detroit podpisało 2 - letni kontrakt o wartości 6mln$ z Chrisem Wilcoxem ma on zapełnić lukę po stracie Antonio McDyess&#39;a
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Po co ta napinka? Myślisz ,że Racket&#39;s będa trzymali w składzie chorego Yao?A T-Mac to jest na tyle gwiazdor ,że wiele klubów z przyjemnością wezmie go do siebie.Czy jest zdrowy czy nie.
ciekawe w jakis sposob sie go pozbeda ? ;p nie ma szans na zadna wymiane, caly sezon w dupe, a po jego zakonczeniu na 100% skorzysta ze swojego prawa do przedluzenia umowy, bo nikt mu juz nie da 17 mln za rok gry ???? no chyba ze Yao zakonczy kariere, wtedy jego kontrakt zniknie z puli sc Rockets ????

nie jestem pewien, bo nie znam wszystkich zasad dotyczacych wynagrodzen w nba (jak nie wiekszosci, bo do tej pory nie wiem jakim cudem Marion znalazl sie w Mavs xD), ale Rocktes juz chyba wykorzystali ten slynny wyjatek MLE wlasnie na Trevora Arize i teraz jedyna opcja zeby sie powaznie (nie licze mozliwosci pozyskania tzw weteranow) wzmocnic jest wymiana z innym zespolem. problem w tym ze Rockets nie za bardzo maja kim trade&#39;owac ;p

a co do tego T-Maca to nie slyszalem wczesniej aby mogl wrocic dopiero w przyszlym roku, rehabilitacje przechodzi juz od maja, wiec powinien sie wykurowac do rozpoczecia sezonu. ale nie jestem jego fanem, wiec takich szczegolow nie znam. slyszlalem tylko ze nawiazal wspolprace z kolesiem ktory pracowal z Jordanem i Wade&#39;em, dlatego cos mi nie pasuje w tym terminie powrotu ;p

jesli juz szukamy nowego lidera, przy zalozeniu ze T-Mac jednak opusci poczatek sezonu, to raczej na pewno nie bedzie nim Trevor Ariza, ktory jest swietnym role playerem, ale nie jest kims na kim moznaby oprzec gre zespolu. jedynym solidnym kandydatem wydaje sie byc Luis Scola, ktory w NBA poczynil spore postepy a w nadchodzacym sezonie, pod nieobecnoc Yao stanie sie jeszcze wazniejsza czescia zespolu. a tak w ogole to Rockets w zeszlym sezonie byli jedna z najbardziej zespolowo grajacych druzyn i kreowanie kogos na takiego prawdziwego lidera jest troche na sile ????

no i jeszcze jedna sprawa dotyczaca Rockets, nikt wczesniej chyba o tym nie wspominal. udalo im sie pozyskac centra, Davida Andersena, ale nie mam pojecia kto to jest, nie interesuje sie koszykowka europejska a podobno tam spedzil swoje ostatnie sezony. moze ktos inny rozwinie ten watek? :p

Tak samo AI,Marbury-oni grają żenade w ostatnim czasie.A mimo to jest wiele zespołów co składają im propozycje.
no wlasnie problem w tym ze tak naprawde nikt ich nie chce ;p zainteresowanie Marburym jakis czas temu wykazywali jedynie Washington Wizards. Iversonem troche wiecej, bo mowilo sie o Grizzlies, Heat i Clips, ale jak narazie szczegolow brak. z tego co slyszlalem to Iverson chcialby otrzymac 1-roczny kontrakt wart 5.8 mln$ lub/i grac pod wodza Larry&#39;ego Browna w Charlotte Bobcats. ta ostatnia opcja jest malo prawdobodobna, a szkoda bo wydaje sie najlepszym rozwiazaniem dla samego AI, wydaje sie ze Brown moglby miec na niego pozytywny wplyw i przekonac go do gry z lawki rezerwowych. nadal wierze ze the Answer bylby w takiej roli bardzo produktywnym graczem. jednak w Bobcats nie ma dla niego zbyt wiele miejsca (D.J. Augustin...).

Yao-grozi zakończenie kariery.Więc czy on będzie grał czy zakończy przygodę z koszykówką to na to samo wychodzi.I tak zwolni się kasa z kontraktu.
jesli bedzie gral to sie zwolni, ale dopiero po sezonie 2010/11 :p

fajnie by bylo jakbyscie troche zmienili ton tej dyskusji ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie będę się rozpisywał bo ja nie jestem kibicem Rakiet ani graczy wymienionych.Już dosyc napisałeś.

1.Marbury nie powinien miec ani jednej oferty.Widziałeś jego w play-off debiut na parkiecie?Jego rzut? Pośmiwisko ,że tak słaby gracz ma miejsce w ogóle w jakims zepsole i propozycje.Logan by go rozrobił w 5 min. 1 on 1.

2.Yao zagra.Może nie w tym sezonie ale jestem przekonany ,że jeszcze się zaprezentuje nie raz.Jednak ciężko będzie aby wrócił do dawnej formy.

3.A co myślałeś ,że Ai będzie miał propozycję z lepszych klubów?!On tylko dobrze w Filadelfii grał a byli słabi.Jak gra w zespołach ,które mają wyższe aspiracje już nam pokazał (Denver i Detroit).

4.Jak jest z kontraktem Yao nie wiem.Ale mamy rok 2009.I w kwestii zwolnienia kasy z kontraktu jakiegoś gracza nie mówię o tym czy o następnym sezonie tlyko kolejnych.

Kończę tą rozmowę o Houston.Bo zamiast pogadac o kontrakcie i przyszłości naszego ,,młota&quot; to my gadamy o jakiś rakietkach :jezora:
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
1.Marbury nie powinien miec ani jednej oferty.Widziałeś jego w play-off debiut na parkiecie?Jego rzut? Pośmiwisko ,że tak słaby gracz ma miejsce w ogóle w jakims zepsole i propozycje.Logan by go rozrobił w 5 min. 1 on 1.

3.A co myślałeś ,że Ai będzie miał propozycję z lepszych klubów?!On tylko dobrze w Filadelfii grał a byli słabi.Jak gra w zespołach ,które mają wyższe aspiracje już nam pokazał (Denver i Detroit).
no wlasnie doskonale zdaje sobie z tego sprawe, ale napisales to w taki sposob, przynajmniej ja to tak odebralem jakby kluby NBA walczyly o tych zawodnikow, ze musialem sie do tego odniesc. nie zrozumialem poprostu ????

AI jest moim ulubionym zawodnikiem odkad pamietam i praktycznie nie potrafie byc obiektywny na kazdy temat zwiazany z jego osoba ???? gdy przechodzil do Denver oni wcale nie byli zespolem z wyzszymi aspiracjami niz Sixers. i nie zgodze sie z tym ze gral tam slabo. moge sie obronic banalnym argumentem ktorym sa liczby (~25ppg ~7apg w ciagu tych 2 sezonow), oczywiscie statystyki to nie wszystko, tym bardziej ze nie przelozyly sie one na swietne wyniki zespolu. po 3 latach smialo mozna powiedziec ze sprowadzenie Iversona bylo bledem managementu Nuggets, AI wyraznie nie pasowal do tego zespolu, no ale nie o tym jest ten temat. a wypowiedzi jaki to slaby jest Iverson a jaki swietny Billups, bo po przyjsciu tego drugiego Nuggets awansowali do WCF sa co najmniej smieszne. Nuggets potrzebowali rozgrywajacego, a takim na pewno nie byl AI, a ta wymiana nie byla jedynym czynnikiem ktory wplynal na tak znaczny progress druzyny. dla Detroit ta wymiana od strony sportowej byla porazka, co bylo wiadome od poczatku, Iverson jeszcze mniej pasowal do tego teamu i bylo pewne ze z nim zadnych sukcesow nie osiagna. Pistons dokonali tego trade tylko i wylacznie po to by zaczac budowe nowej druzyny, dla nich najwazniejsze bylo to ze kontrakt AI byl wazny jedynie do konca sezonu. zdecydowanie za duzo sie rozpisalem ????

jeszcze pare slow o Starburym :p gdyby oceniac jego wartosc tylko po 1 meczu w PO, to przeciez mial 1 spotkanie, juz nie pamietam ktore ani nawet w ktorej serii (bodajze z Magic), w ktorym praktycznie zapewnil zwyciestwo swojej druzyny. no ale nie ma co ukrywac ze Marbury najlepsze lata ma juz za soba, a nie ma dla niego miejsca w NBA glownie ze wzgledu na jego charakter i to co wyprawial w NYK, bo inaczej swoim doswiadczeniem moglby pomoc nie jednej mlodej druzynie. a tak pewnie czeka go gra w Europie za pieniadze ktorych nigdy w NBA juz nie dostanie.

2.Yao zagra.Może nie w tym sezonie ale jestem przekonany ,że jeszcze się zaprezentuje nie raz.Jednak ciężko będzie aby wrócił do dawnej formy.
tutaj masz 100% racji, rozwazania czy Yao zakoncz kariere czy nie nie maja zadnego sensu, tym bardziej ze jest jeszcze przed operacja ;p (ja wspomnialem o tym, gdyz to jest jedyny sposob w jaki Rockets mogliby sie &#39;uwolinic&#39; od jego kontraktu ???? ).

Kończę tą rozmowę o Houston.Bo zamiast pogadac o kontrakcie i przyszłości naszego ,,młota&quot; to my gadamy o jakiś rakietkach :jezora:
z jego pkt widzenia przyszlosc nie wyglada zbyt ciekawie, 10-12 min w meczu jako zmiennik Howarda i to wszystko. szkoda bo w Mavs dostalby co najmniej 2 razy tyle minut, a byc moze nawet wywalczylby miejsce w s5, tutaj nie ma na to szans. jedyna szansa na wieksza ilosc minut- Rashad Lewis zostanie przesuniety na trojke, ale wg mnie to w ogole nie wchodzi w gre, wlasnie system z dynamicznym, rzucajacym za 3 pkt silnym skrzydlowym przyniosl Magic tak ogromny sukces.

jesli Otis Smith nie pozyska kogos wlasnie na ta 3. to wg mnie jest duza szansa na to ze wlasnie za takiego zawodnika Gortat zostanie wymieniony przed ASG, a byc moze juz w grudniu.

w NBA jest jeszcze jeden ciekawy temat ktory tutaj nie zostal jeszcze poruszony. Lamar Odom. z naszej perspektywy wyglada to tak, jakby walczyly o niego 2 druzyny: Heat i Lakers. osobiscie nie wierze w to ze Odom odejdzie z LA, tutaj ma najwieksze szanse na 2. tytul mistrzowski, tutaj moze otrzymac najwieksze pieniadze. chociaz mozna sobie przypomniec jego slowa z poczatku tego sezonu kiedy domagal sie gry w s5 i wtedy sprawa sie nieco komplikuje :p gdyby Lakers zaproponowali mu od razu 5-letni kontrakt to pewnie nie byloby tego tematu.

Edit: podobno Cavs zaproponowali, albo zamierzaja zaproponowac, 2- letni kontrakt Jamario Moonowi ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Sorry ze post pod postem, ale to dosc istotna infomacja dla fanow Marcina Gortata :p

Magic uzgodnili warunki warunki kontraktu (3.2 mln$ za 2 lata gry) z Mattem Barnesem. Szczere mowiac zapomnialem ze byl on dostepny na rynku wolnych agentow. Trzeba przyznac ze to jeden z ciekawszych FA mogacych grac na pozycjach 2 i 3, niezly obronca, nienajgorszy rzut zza luku. Mozna powiedziec ze Magic wlasnie kogos takiego potrzebowali i w tym momencie maja niemal zamkniety sklad na przyszly sezon. Co to oznacza dla Gortata? Wg mnie szanse na wymiane z udzialem Polaka znacznie spadaja, no chyba ze jakis team potrzebujacy na gwalt srodkowego zdecyduje sie &#39;przeplacic&#39; :p Sklad jest juz kompletny i ciezko wyobrazic sobie taka wymiane ktora moglaby jeszcze bardziej wzmocnic Magic, oprocz w/w przypadku ????

Ostatnio widzialem rozmowe z Marcinem w TVP, mowil m.in. o tym ze chcialby zagrac w Thunder, ze dobrze tam pasuje, ze potrzebuja centra itd. ale szasne na takie rozwiazanie sa bardzo male, moim zdaniem Gortat zostanie w Magic przynajmniej do zakonczenia sezonu 09/10. Chyba ze ktos ma jakis pomysl? ????
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie czytałem o tym dokładnie i nie wiem czy to prawda czy nie i czy dalej to obowiązuje ale znajomy mi mówił ,że Magic przekroczyli jakiś limit pieniędzy wydanych na transfery czy coś takiego i w grudniu chcieli by oddac Gortata do innego teamu bo inaczej zapłacą jakąś sporą karę do ligi NBA.

Nie wiem jak coś zle napisałem to mnie poprawcie bo z tym nie jestem w temacie.Albo dopiszcie coś.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Magic przekroczyli i to sporo limit wydatków tzw. salary cap co skutkuje tym że za każdego dolara płacone za pensje zawodników ponad ten limit muszą zapłacić dodatkowego NBA :p Ale ten limit przekraczają wszystkie zespoły, a te walczące o mistrzostwo potrafią płacić nawet 20-30 mln (zdarzało się nawet więcej) takiego podatku. Właściciel Magic zapowiedział, że jest w stanie płacić tyle ile trzeba byleby Magic zdobyli majstra.
Gortat będzie mógł odejść z Magic dopiero w Grudniu. Według mnie będą próbowali go gdzieś oddać w zamian za jakąś podupadłą gwiazdę lub zostawią go conajmniej do końca sezonu.
 
D 0

denser

Użytkownik
Transfery Lato 2009 :


Atlanta Hawks​

Przybyli : Jamal Crawford (Golden State), Jeff Teague (nr 19 draftu)
Odeszli : Acie Law, Speedy Claxton (obaj Golden State), Solomon Jones (Indiana)

Boston Celtics​

Przybyli : Rasheed Wallace (Detroit), Shelden Williams (Minnesota)
Odeszli : Leon Powe (Cleveland), Gabe Pruitt (zwolniony)​


Charlotte Bobcats

Przybyli : Tyson Chandler (New Orleans), Gerald Henderson (nr 12 draftu), Derrick Brown (nr 40 draftu)
Odeszli : Emeka Okafor (New Orleans), Sean May (Sacramento)

Chicago Bulls
Przybyli : Jannero Pargo (Olympiakos), James Johnson (nr 16 draftu), Taj Gibson (nr 26 draftu)
Odeszli : Ben Gordon (Detroit), Tim Thomas (wykupienie kontraktu, Dallas)

Cleveland Cavaliers
Przybyli : Shaquille O&#39;Neal (Phoenix), Anthony Parker (Toronto), Jamario Moon (Miami), Leon Powe (Boston), Rob Kurz, Darryl Watkins
Odeszli : Ben Wallace, Sasha Pavlovic (obaj Phoenix), Tarence Kinsey (zwolniony)

Dallas Mavericks
Przybyli : Shawn Marion, Kris Humphries, Nathan Jawai (wszyscy Toronto), Drew Gooden (San Antonio), Tim Thomas (Chicago), Quinton Ross, Greg Buckner (obaj Memphis), Rodrigue Beaubois (nr 25 draftu)
Odeszli : Jerry Stackhouse (Memphis), Antoine Wright, Devean George (obaj Toronto), Ryan Hollins (Minnesota)

Denver Nuggets
Przybyli : Arron Afflalo, Walter Sharpe (obaj Detroit), Ty Lawson (nr 18 draftu), Malik Allen (Milwaukee)
Odeszli : Dahntay Jones (Indiana), Linas Kleiza (Olympiakos Pireus), Steven Hunter (Memphis), Sonny Weems, Walter Sharpe (Milwaukee)

Detroit Pistons
Przybyli : Ben Gordon (Chicago), Charlie Villanueva (Milwaukee), Chris Wilcox (New York), Fabricio Oberto (San Antonio), Ben Wallace (Cleveland, Phoenix), Austin Daye (nr 15 draftu), DaJuan Summers (nr 35 draftu), Jonas Jerebko (nr 39 draftu)
Odeszli : Rasheed Wallace (Boston), Antonio McDyess (San Antonio), Amir Johnson (Milwaukee), F.Oberto (zwolniony), Arron Afflalo, Walter Sharpe (obaj Denver), Walter Herrnann (TAU)

Golden State Warriors
Przybyli : Stephen Curry (nr 8 draftu), Devean George (Toronto), Speedy Claxton, Acie Law (obaj Atlanta)
Odeszli : Jamal Crawford (Atlanta), Marco Belinelli (Toronto), Marcus Williams (Memphis)

Houston Rockets
Przybyli : Trevor Ariza (LA Lakers), David Andersen (Barcelona)
Odeszli : Ron Artest (LA Lakers), Von Wafer (Olympiakos Pireus)

Indiana Pacers
Przybyli : Earl Watson (Oklahoma City), Dahntay Jones (Denver), Tyler Hansbrough (nr 13 draftu), Solomon Jones (Atlanta)
Odeszli : Jarrett Jack (Toronto), Jamaal Tinsley (zwolniony), Rasho Nesterovic (Toronto)


Los Angeles Clippers
Przybyli : Blake Griffin (nr 1 draftu), Rasual Butler (New Orleans) Sebastian Telfair, Craig Smith, Mark Madsen (wszyscy Minnesota), Quentin Richardson (Memphis)
Odeszli : Zach Randolph (Memphis), Quentin Richardson (Minnesota), Mark Madsen (zwolniony)

Los Angeles Lakers
Przybyli : Ron Artest (Houston)
Odeszli : Trevor Ariza (Houston), Sun Yue (zwolniony)

Memphies Grizzlies
Przybyli : Zach Randolph (LA Clippers), Hasheem Thabeet (nr 2 draftu), Jerry Stackhouse (Dallas), Quentin Richardson (New York Knicks), Steven Hunter (Denver), Marcus Williams (Golden State), Sam Young (nr 36 draftu)
Odeszli : Darko Milicic (New York), Quentin Richardson (LA Clippers), Greg Buckner (Dallas), Jerry Stackhouse (zwolniony)

Miami Heat
Przybyli : Quentin Richardson (Minnesota)
Odeszli : Jamario Moon (Cleveland), Mark Blount (Minnesota)

To jak narazie połowa drużyn, drugą częśc napiszę jutro, dziś nie mam sily. Chciałem aby od strony estetycznej wyglądało to nie najgorzej, przede wszystkim żeby było przejrzyście, myślę że się udało.
 
D 0

denser

Użytkownik
Oczywiscie obie strony dobrze znam i również je polecam:spokodfhgfh: Pomyślałem, że coś takiego może się przydac osobom które dopiero zaczynają interesowac się basketem. Jeśli nie będą wiedziały gdzie zajrzec, zaczną od działu koszykówka. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta ????
Edit by Jacques
Denser ze swojej strony dziękuje za zrobienie takiego wykazu. Lepszy taki wykaz na forum niż szukać na jakimś blogu, gdzie dane wcale nie są aż tak aktualne. Przed sezonem powstanie nowy dział, gdzie wrzucę Twój wykaz transferów i dorzucę aktualne składy.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Chińska gwiazda ligi NBA - Yao Ming potwierdził, że z powodu kontuzji stopy nie wystąpi w całym najbliższym sezonie.
Pod koniec lipca mierzący 228 centymetrów koszykarz Houston Rockets przeszedł operację. W wywiadzie dla lokalnej telewizji KRIV powiedział, że &quot;kości dobrze się zrastają&quot;, ale nie ma żadnej szansy, by zagrał w sezonie 2009/2010.

&quot;Nie można się spieszyć. Tym razem trzeba poczekać, aż to do końca się zaleczy&quot; - powiedział Yao Ming.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
C.J. Miles, rzucający obrońca Utah Jazz zerwał podczas dzisiejszego treningu więzadło w kciuku. Potrzebna będzie operacja, która wykluczy go z gry najprawdopodobniej na 2-3 miesiące.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom