>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 10.11.2005 - typy

Status
Zamknięty.
U 0

ufo

Użytkownik
Siema! dzis sa 3 mecze

Atlanta Hawks (2.50) LA Clippers (1.55 )

Atlanta w tym sezonie nie wygrala jeszce meczu ma 0-4 La Clippers maja 4-1. La clippers maja kontuzjiowanych Walter McCarty i Shaun Livingston. ale sadze ze nie przeszkodzi im to w zwyciestwie i pozwoli wygrac La Clippers 6 5 mecz a Atlanta musi cos zmienic w swojej grze nie daja sobie rady przeciwko sredniakom,a nikt u nich nie jest kontuzjowany Chyba jednak La Clippers

Miami Heat (1.36 ) - Houston Rockets (3.20)

Miami dalej bez ShaQ&#39;a maja 2-3 cieszko im sie gra bez niego.Dziś w nocy meczyli sie z Indiana i ostatecznie przegrali 90 : 95 wade&#39;wi brakuje O&#39;Neal&#39;a swietnie sie rozumieli,a teraz Miami musza cos zmienic w zespole az do powrotu ShaQ&#39;a bo maja problemy bez niego.Houston gra bez swoejgo lidera T.MAC to jest podobnasytuacja tez maja problemy ze skladem nie takrze Boba Sura,Dion Glover.I napewno bedzie wazne kto bedzie mial lepsza lawke, bo nie tylko Yao Ming i D.Wade beda ubiegac sie sami o zwyciestwo moim foworytem sa Miami.

Phoenix Suns (2.04 ) - Detroit Pistons (1.80)

Jestem kibicem Suns! ale wiem ze obrona zwycierza na atakiem wiec niby Detroit powinni wygrac Phoenix oslabieni Bez Amare Stoudemira ale jest w tej druzynie cos takiego wszechstronnego ze nawet kazdy z rezerwowych wnosi duzo na parkiet.I dlatego uwazam ze Suns pokona Pistons.
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
kursy by expekt:

Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers [ 2.63 - 1.51] 2

Miami Heat - Houston Rockets [ 1.35 - 3.32] 1

Phoenix Suns - Detroit Pistons [ 2.05 - 1.81] 2

ciekawie się zapowiada zwłaszcza ostatni mecz :]

ok, to tyle na dziś, spadam na MaYdaY :!: :twisted:

c ya :!:

UFO - pisz skąd bierzesz kursy, oki? thx&amp;pozdro!
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
sorry nie wiedziałem i wygrali Pistons ????

Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers [ 2.63 - 1.51] 2 ????

Miami Heat - Houston Rockets [ 1.35 - 3.32] 1 ????

Phoenix Suns - Detroit Pistons [ 2.05 - 1.81] 2 ????
skuteczność: 100% :mrgreen: łącznie 62% ????

sorki ze nic nie pisalem wczoraj ale bylem na MAYDAY :] - zajefajnie bylo :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom