>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nauka tradingu

S 29

slawww

Użytkownik
Witam.

Czy ktoś może polecić warte uwagi materiały, ebooki, blogi, dotyczące tradingu? Głównie chodzi mi o pre play na koniach.
Na przykład czy polski ebook &quot;Sekrety betfair&quot; jest wart zachodu, lub czy ktoś jest w posiadaniu ebooka Caana Berry&#39;ego?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ebook &quot;Sekrety betfair&quot; jest taki sobie. Jest za 4 złote na Chomiku i mniej więcej taka jest jego wartość. Drugiego nie znam, bo trading trzeba uprawiać jak rolę na wsi, czyli z głową. Natomiast większość materiałów i miejsc to sztampa, która nie rozwija kreatywności. Tak zwani spece od tradingu zagonią Cię w kozi róg, choć większość z nich to cienkie bolki. Dlatego nie daję adnych linków.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie ma sensu zakładać nowego wątku...
Czy nie uważacie, że na betfair coś jest nie halo? Mam na mysli coraz częściej spotykane rynki poniżej kursu 1,15 z kasą do zagrania 2000, 4000, 3000... Boty? Samodzielne działanie traderów pracujących dla giełdy? Dziwi mnie fakt, że rynki wchłaniające 10k-150k są tak równiutko wystawione... Te perfekcyjne wartości mogą świadczyć o tym iż nie są to lay graczy a samej giełdy, która napędza sama sobie ofertę.
Gdy widzę np 1,07 back 2126 dopiero wtedy mam pewność, że te 126 faktycznie należą do gracza.
Nie robiłbym z tego pożywki pod dyskusję, ale niemal codziennie widzę ruchy tak równych kwot...
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Nie ma sensu zakładać nowego wątku...

Czy nie uważacie, że na betfair coś jest nie halo? Mam na mysli coraz częściej spotykane rynki poniżej kursu 1,15 z kasą do zagrania 2000, 4000, 3000... Boty? Samodzielne działanie traderów pracujących dla giełdy? Dziwi mnie fakt, że rynki wchłaniające 10k-150k są tak równiutko wystawione... Te perfekcyjne wartości mogą świadczyć o tym iż nie są to lay graczy a samej giełdy, która napędza sama sobie ofertę.

Gdy widzę np 1,07 back 2126 dopiero wtedy mam pewność, że te 126 faktycznie należą do gracza.

Nie robiłbym z tego pożywki pod dyskusję, ale niemal codziennie widzę ruchy tak równych kwot...
Nawet jeżeli tak jest, to co to zmienia? (Pytam po prostu, nie doszukuj się proszę żadnych podtekstów)

Co do tematu, to też chętnie poczekam na odpowiedź. A z ciekawości, jakie rynki Cię interesują?
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
Mam ebook Caana Berrego, dużo teorii, mniej praktyki. Jednak ebook fajnie objaśnia kilka aspektów z handlu pre (na co zwracać uwagę, kiedy uważać na spooferów). Ogólnie polecam, jeśli ktoś chce się zająć handlem na koniach. Oczywiście, bez praktyki sukcesu się nie zdobędzie.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Dokonałeś rejestracji by zadać to pytanie? I obserwować odpowiedzi? Bez polemiki? Czyli jest coś na rzeczy... ;)
To może inaczej. Poruszyles ten temat z jakiegoś powodu,którego nie znam. Więc pytam jaki to ma Twoim zdaniem wpływ na trading jako taki?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ale nie odwracaj kota ogonem, tylko odpowiedz na pytanie Cock, bo w zasadzie, jakie to ma znaczenie dla tradingu? Na tak niskich kursach, handel jest i tak bezsensowny, więc co za różnica, czy betfair sztucznie, własnoręcznie wystawia tam owe oferty, czy robi to jakiś gracz o dziwnych zamiarach? :razz:

@edit
i to wcale nie muszą być przecież tysiące graczy... powiedz w jakim sporcie i jakie rynki konkretnie masz na myśli, z tymi równymi kwotami. Ponadto to nie jest jakieś szczególnie dziwne, bo co to za problem wpisać 1000€ przy backers stake, dodając ofertę na LAY.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Dobre... OK, inaczej: czy nie zastanawia Was płynność rynków, którymi szczyci się Betfair? A co dziwniejsze, że te 1000ce graczy oferują tak równe sumki do gry? ;)
A ja dalej nie wiem, co Ci to przeszkadza w tradingu. Więc jak wiesz coś czego ją nie wiem, to byłbym wdzięczny jakbys się podzielił swoimi spostrzeżeniami ;)

Według mnie, dla kogoś kto gra in, to tylko korzyść, bo skoro giełda sama wystawia te laye to można spokojnie zamknąć na nich zakład ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Gdzie ja napisałem, że mi przeszkadza? Proszę pokazać!
Piszę o sztucznie PRAWDOPODOBNIE napędzanej koniunkturze i niech to Wam wystarczy.
Betfair nie jest w 100% tym czym ma być w naszym mniemaniu. Kurs jest wystawiany by dać poczucie kontroli? Dupy mi nie urywa gdy pomyślę o arbitrażu na kursach w Pinnku bez PC... Pinn wystawia i się z tym nie kryje. Dobra dość, bo bana dostanę. Gdzież bym spiskował o największej giełdzie. ;)
Czy wierzycie, że gdy o 16.00 w sobotę gra 85% Anglii faktycznie ktoś z Welling wystawia laye na Welling? Litości... Gra tam, gdzie jest hajs a nie czeka na jelenia by ten wszedł w Welling.
Mądre chłopaki jesteście, resztę dopowiedzcie sobie sami. Buźka.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jeszcze tylko mała dygresja...
Zaczynam również inaczej patrzeć na SUSPENDED. Gdyby nie mieli własnych środków w rynkach nie zawieszaliby rynków. Gol, zagrożenie, kartka etc sprzyja zamykaniu pozycji, wtedy masz największe prowizje... Uczciwość? Hm... Może raczej ostrożność.
Spokojnie, to tylko awaria - czy to nie stop loss?
NicNac`u masz jakieś pomysły? Pytam z ciekawości.* ;)
*oczywiście bez podtekstów.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Znaczy, ja nie neguję tego co mówisz, możesz mieć całkowitą rację, której niestety raczej nie zweryfikujemy. Nie mniej, uważam, że nawet jeśli stoją za tym oni, to nie ma się co przejmować takimi rzeczami. Gorzej, jeśli robiliby to na rynkach z dużą płynnością, wiedząc, że coś się święci.
Co do Welling, to jest raczej niesłychana sytuacja, żeby o godzinie 16 w sobotę ktoś dawał tam jakiekolwiek pieniądze, poza zwykłymi sympatykami, którzy chcą postawić trochę grosza na swój ulubiony klub, także jeśli faktycznie takie coś miało miejsce, to jest to dosyć podejrzane.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Straszak obserwuj, ja tu nic nie zamierzam więcej pisać. ???? NicNac wie pewnie o wiele więcej... niż reszta forum. ;)
 
Do góry Bottom