>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

National League oraz niższe ligi Angielskie

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Vanarama National League Południe
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gosport Borough - Bath City (bramki under/over 1.5)
Typ: 2
Kurs: 1,27
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że to idealny typ jeżeli ktoś chce sobie podwyższyć AKO. Nie będe tutaj przedstawiał tabeli, wypisywał absencji itd. Typ oparty głównie o wyniki obu zespołów.
Wyniki Gosport:

Wyniki Bath City:

Goście są zdecydowanie mocniejszym zespołem ale w Gosport po ostatniej wygranej odżyła wiara w utrzymanie i z pewnością dziś nastawiają się na walkę o 3 punkty. Jednak obrona gospodarzy to tragedia i myślę, że padną tutaj gole z obu stron i ta linia 1.5 gola spokojnie zostanie pokryta. Kto szuka wyższych kursów niech próbuje tutaj overa na bramki na linię 2.5 ????
⛔ 1-0
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Kidderminister v Halifax
Obie strzelą @1.66 Bet-at-Home
✅

Od razu konkrety, Dzisiejsi gospodarze na swoim terenie są najlepszą ekipą w lidze 14-2-2 przyznacie że dość imponujący wynik, na dodatek ostatnie 13 spotkań w domu to 13 wygranych Kidderminister, na dodatek większość bez straty bramki, oni u siebie naprawdę koszą i idą prosto na awans zajmując 2 miejsce w lidze, ich rywale Halifax to trzecia ekipa tej ligi i podobnie jak Kidderminister walczą o awans, lecz Halifax jest o tyle w gorszej pozycji że ma jedynie 1pkt przewagi znajdując się w strefie barażowej więc dzisiaj bankowo będą gryźć trawę w walce z potencjalnym rywalem w fazie play-offs która już za miesiąc i jestem pewien że dzisiaj będą ostro walczyć i wyjdą bez strachu naprzeciw najlepszym gospodarzom tego sezonu. Halifax na wyjazdach 9-2-6 a ostatnie ich pięć spotkań wyjazdowych to 4-0-1, na wyjazdach strzelają więcej niż u siebie ( 37 goli ), dzisiaj będzie w mojej opinii ogromna walka na boisku i ten bts powinien paść dość spokojnie.


Dodatkowo dokładam:

Chorley v Gainsborough
Obie strzelą @1.72 Bet-at-Home
⛔

Tutaj też przewiduję sporą ilość bramek, dzisiejsi goście Gainsborough to jedyna drużyna ze strefy spadkowej która ma jeszcze szanse na utrzymanie się w lidze, o gole jestem spokojny ale zdecydowanie ze strony Chorley które w meczach domowych kosi gości bez litości 11-4-3 taki ich bilans na własnym terenie. Gospodarze powinni od początku zdominować gości i zapewne nastrzelać im z 2-3 bramki i grać spokojnie zwłaszcza że tracą 1 pkt do drużyn ze strefy play-offs, dlatego wg mnie mecz będzie mocno ofensywny i kilka bramek w nim wpadnie, to już końcówka sezonu i serio oba zespoły są w takiej sytuacji że tutaj już nie ma grania na 0 z tyłu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dover Athletic - FC Southport
Typ: 1
Kurs: 1,32
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Nie powinno być w tym spotkaniu niespodzianki i gospodarze powinni sobie bez problemu poradzić. Tabela wygląda tak:

Dover musi to spotkanie wygrać aby wskoczyć do strefy play off o awans szczebel wyżej. Mają w składzie lidera klasyfikacji strzelców w tej lidze napastnika Millera, który w 36 meczach strzelił 35 goli. Gospodarze są zdecydowanie mocniejsi kadrowo i ich wygrana w tym meczu to obowiązek. FC Southport nie ma szans na uratowanie się przed spadkiem i gracze już raczej z tym faktem są pogodzeni. Dodatkowo goście są drugim najgorzej grającym zespołem na wyjazdach w całej lidze notując do tej pory 3 zwycięstwa, 4 remisy i 14 porażek. Gospodarze u siebie mają na koncie 12 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki. Kolejnym faktem, który przemawia za zespołem Dover Athletic jest to, że oni dzisiaj zagrają w swoim najmocniejszym składzie, jedynym zawodnikiem, którego występ stoi pod znakiem zapytania jest obrońca Hurst (9 występów w tym sezonie), który i tak nie jest graczem z pierwszego składu. Po stronie gości więcej problemów i dzisiaj w Southport nie zagrają pomocnik Stevenson (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a wątpliwe są występy obrońcy Murraya (11 występów w tym sezonie), pomocnika McKenna (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnika Almonda (8 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie). Myślę, że to spotkanie można także popróbować z handicapem 0:1 i 0:2 na gospodarzy, bo spodziewam się tutaj lania.
✅ 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Sobota zapowiada się dość ciekawie w niższych angielskich ligach, bo mamy... ostatnią kolejke ????
Vanarama National League Południe
Poole Town vs Dartford
Hungerford vs Chelmsford
Ależ ciekawe spotkania biorąc pod uwagę pozycje tych klubów. Warto śledzić konta na twitterze w dzień meczu powyższych klubów. Być może jakaś cenna informacja się tam znajdzie.
Jeżeli Hungerford wygra a Poole Town ugra remis, to kto gra w play-offach?
Vanarama National League Północ
Darlington, Salford, Chorley, Stockprot, czyli 4 drużyny chętne na 3 miejsca dające grę w barażach.
Ci pierwsi grają na wyjeździe z drugimi, natomiast Chorley gra z Halifaxem, którzy to są tuż przed powyższą czwórką w tabeli. &quot;Najłatwiej&quot; ma Stockport, który zagra z zespołem ze środka tabeli.
Myślę o zagraniu remisu do przerwy w meczu Darlington vs Salford.
Vanarama National League
Ostatnia kolejka w weekend, a już dziś dwa zaległe mecze. Jeśli Dover wygrają (@1.60 w forBET) z ligowym średniakiem jakim jest Macclesfield, to zbliżą się na 1 pkt to miejsca zapewniającego grę w barażach. W sobotę z kolei zobaczymy walkę o utrzymanie pomiędzy Torqay, Guisely, York oraz Braintree. Ci ostatni raczej nie powinni niczego ugrać, gdyż grają z Aldershot, czyli ekipą do której wcześniej wspomniani Dover (w przypadku dzisiejszego zwycięstwa) tracić będą ledwie 1 pkt.
---
Cholera, zły temat... Poproszę o przeniesienie mojego posta do tematu:
https://forum.bukmacherskie.com/f341/national-league-oraz-nizsze-ligi-angielskie-136482-2.html
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Vanarama National League Północ
Bradford PA vs Southport
Typ: 2
Kurs: @2.15✅
Buk: forBET
Goście to spadkowicz. Zaczęli sezon domowym zwycięstwem 4:0. Gospodarze z kolei wygrali swój pierwszy mecz (na wyjeździe) 1:0 po bramce w doliczonym czasie drugiej połowy. Kursy są dość wyrównane. Z tego co wiem, to Southport wzmocniło swój skład w ostatnim czasie kilkoma ciekawymi grajkami. Nie jestem ekspertem ale... próbujemy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko, ciekawi mnie wtorkowy mecz pomiedzy beniaminkiem VANARAMA NATIONAL LEAGUE PÓŁNOC czyli &quot;Spartans Strikers&quot; a &quot;fajnie&quot; grajacym spadkowiczem &quot;YORK&quot;
Blyth przegralo na inauguracje 2-0 na wyjezdzie z Alfreton gdzie u gospodarzy zakontraktowano 17 nowych pilkarzy!
York to juz nie mowie co za szopke odstawia ostatnio, przegrai 1 mecz sezonu u siebie 0-1 z Telford ,ktore wygrywa od swieta do swieta, kurs 6 na gosci ale mniejsza, to jest 6 liga , kursy zwariowane tak jak wyniki.
Spartan Strikers pozyskalo: Shaun MacDonald, Dale Hopson, Lewis Horner i Peter Jameson, ktory juz gral kiedys w zespole.
Co sie rzucilo mi na sluch to wypowiedz managera Spartans po przegranym meczu kilka dni temu :
“You look at them and ‘Nipa’ [Maguire] could probably be two to three weeks and then see how he is. Jordan is going to be more long-term; it’s looks to be a bit of a tweak on his knee.
“That’s the biggest disappointment for me, losing two quality players that are fundamental to the way we play.”


Czyli placze ,ze gra sie nie uklada bo brakuje 2 najwazniejszych zawodnikow z poprzedniego udanego sezonu w zespole, podstawowego obroncy i napastnika Daniela Maguire, zdobywcy 37!! goli w zeszlym sezonie, na nim oparta byla gra.

Mysle ,ze York obudzi sie z tego snu letniego i odpali sie na beniaminku , ktory powybijal sobie &quot;zęby&quot; podczas fetowaniu awansu do 6 ligi.
Pozyjemy zobaczymy, jak ktos ma jakies info na temat zespolu z hrabstwa Yorkshire to podawajcie cokolwiek, czy oni maja zamiar odpalic kombajn ,czy dalej spia, ja bym tu zaaatakowal:
York , kurs: 2.35 Forbet, na innych zagranicznych juz pospadalo.


YORK sie obudzilo, szybkie 0-2 do przerwy i utrzymali wynik.
Pozdrawiam
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Witam,
Mam pytanko, ciekawi mnie wtorkowy mecz pomiedzy beniaminkiem VANARAMA NATIONAL LEAGUE PÓŁNOC czyli &quot;Spartans Strikers&quot; a &quot;fajnie&quot; grajacym spadkowiczem &quot;YORK&quot; (...)
Hmm... niby York powinien to wygrać, ale dla mnie ta drużyna to jest jedna wielka zagadka. Najpierw spadają z League Two (nie grając, moim skromnym zdaniem, wcale tak źle), a potem w kolejnym sezonie, gdzie hucznie zapowiadali szybki powrót do FL, spadają do NL North, dysponując jednym z trzech najwyższych budżetów w lidze (!!!).
Bez wódki nie razbieriosz, jak mawiali starożytni Rosjanie. Nie wiem, chyba jakieś fatum ciąży nad drużyną z Północnego Yorkshire.
Oczywiście York jest faworytem i za rozsądną stawkę można spróbować to zagrać, ale jak sam kolega DJ Jones napisał: w pierwszym meczu nie zachwycili (mówiąc oględnie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Vanarama National League Południe
Braintree vs Dartford
Typ: 1
Kurs: @2.45⛔
Buk: forBet

Ostatnie 5 spotkań bezpośrednich to 4 wygrane dzisiejszych gospodarzy. Drużyna ta w pierwszej kolejce nowego sezonu wygrała na wyjeździe 3:2 z drużyną będącą faworytem tego spotkania (z drugiej strony, bramki na 2:2 i 3:2 strzelili grając w przewadze jednego zawodnika). Przyjezdni zaczęli od bezbramkowego remisu u siebie ze słabszym (wg kursów) Hungerfordem. Kurs zachęca więc gramy ????

Nie wierzę... Prowadzili do przerwy 2:0, tuż po przerwie wbili gola na 3:0 lecz sędzia go nie uznał i... zremisowali 2:2.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Vanarama National League
Maidstone vs Aldershot
Typ: 2
Kurs: @1.92⛔
Buk: forBet

Goście z taką grą mogą śmiało celować w awans. Ok, dopiero trzy kolejki za nami, ale co można sądzić o drużynie która wjeżdża w sezon z bilansem 9/9 punktów i 11:2 w bramkach? W ubiegłym sezonie byli blisko przeskoczenia do ligi wyżej, lecz polegli w barażach z wyżej notowanym Tranmere. Aldershot w sobotę pyknęli 6:0 u siebie ekipę Guiseley. Dziś czeka ich niezbyt męczący (ok. 100 km, mecz rozgrywany wieczorem) wyjazd do Maidstone. No właśnie... Maidstone, którzy to jeszcze nie wygrali w tej kampanii a ich bilans bramkowy to 1:5. Szału nie ma. Co dalej? H2H, na które składają się dwa mecze między tymi drużynami. Oby dwa te spotkania zakończyły się wygranymi Aldershot do zera (ubiegły sezon). Jeszcze dodam, że w przedsezonowych sparingach Aldershot prezentowali się dość dobrze jak na angielski szósty poziom rozgrywkowy nie dając się pokonać wyżej &quot;rozstawionym&quot; drużynom. Myślę, że takie mecze jak ten kończyć się będą dla dzisiejszych gości ich pewnymi wygranymi.
Prowadzili 0:1 i stracili wyrównującego gola w... 96 minucie.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Vanarama Conference North
York City- Darlington
Typ 1
Kurs:1.7 Unibet ( spadlo z 2.10)
Oba zespoly spotkaly sie juz 110 razy gdzie City wygralo 45 razy a Goscie 36,ostatnio w sezonie 2011-2012 gdzie padl remis 2-2...
Darlington wygralo 3 z 3 pierwszych spotkan w lidze natomiast York przegralo pierwsze spotkanie ,niespodziewanie z Telford po czym 2 x wygralo przekonujaco na wyjezdzie i nadszedl czas aby udowodnic kibicom jakie sa cele w tym sezonie ,ktory jest tak slaby ,ze kibice ,ktorzy pamietaja lata 20te 20go wieku opowiadaja sobie o pamietnych spotaniach w 6 lidze..
Ekipa jak wpsomnial Forumowicz Guy Crauchback, ma jeden z najwiekszych budzetow w nizszych ligach, miala nie lada pecha w poprzednich sezonach gdzie spadla z League Two, chce sie odbudowac, a dzis maja bardzo dobrego przeciwnika, pretententa do awansu, ktory to wygral 3 pierwsze mecze ale druzyna York jest bardzo zmobiliozowana na to spotkanie.
Cytat z wypowiedzi przedmeczowej trenera York FC Garego Millsa:
&quot;Mills said: &quot;It&#39;s set up for a good game, a good evening, and we have got to show our fans that we can bounce back at home having lost the first game and start being a team where teams coming to play us know it&#39;s not going to be easy.
&quot;They are going to be one of the teams who will be up there or thereabouts. They have won their first three games which proves me right,&quot; he added. &quot;They will know they are in for a tough game. We know we are in for a tough game. It&#39;s about us performing on the night.

&quot;Darlington are a team trying to bounce back like ourselves and get back to the level that they want to get back to. They have got good players and they will want to prove to us at York that they are going to be the team to beat this season. We have to show what we are about, after two away wins. and put on a performance like we did on Saturday at home.&quot;
Mills confirmed that striker Jon Parkin is set to miss out again and will have a scan on his calf injury.

&quot;He&#39;s having a scan to see if we can find anything,&quot; said Mills. &quot;He&#39;s feeling his calf and it feels like it&#39;s going to pull. At the moment, we are resting him to see if we can clear it up - but he&#39;s having a scan to see if there&#39;s anything more serious.&quot;

Defender Hamza Bencherif, sent off for two bookable offences against Bradford Park Avenue, is available to play on Tuesday night but serves a one game ban against Nuneaton Town on Saturday.&quot;

Mecz na styku gdzie widze faworyta w York, ktory takimi meczami z dobrym przeciwnikiem chce pokazac kto wroci na stare dobre smieci lige wyzej.
Moim zdaniem York ma pake zeby w tej lidze doslownie zjesc wszystkich ale czas pokaze czy dno jakie osiagneli ich obudzi na dobre , bo jak wygrywac to jest najlepsze miejsce.

Pozdrawiam i zycze bardzo wysokich wygranych!
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Vanarama National League Północ
Boston vs Spennymoor
Typ: over 2.5 gola w meczu
Kurs: @1.80✅
Typ: over 3.5 gola w meczu
Kurs: @2.90⛔
Buk: forBet
Krótko i na temat. Gospodarze w czterech meczach dwukrotnie wygrali (u siebie) i tyle samo razy przegrali (wyjazdy). Bramki u siebie- 5:1, w gościach 1:6. Goście z kolei to beniaminek, który wjechał z buta w tę ligę jak Górnik u nas. Liczby wyglądają następująco- cztery mecze rozegrane z czego aż trzy wygrane. Przegrali raz - trzy dni temu - 0:2 z liderem na wyjeździe (Brackley, bilans bramek 13:2). Wnioskując po powyższych danych, chłopcy sobie dziś powinni nieco postrzelać.
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Gateshead - Halifax
Typ: Gateshead FC
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gdy wysiądziemy na, obsługującej około 5 milionów pasażerów rocznie, stacji kolejowej Newcastle Central, to pozostanie nam już tylko szybka przesiadka i krótka podróż niezawodną siecią Tyne and Wear Metro do stacji Gateshead Stadium Station.
Jeżeli na mecz wybraliśmy się z odpowiednim zapasem czasu, to polecam wizytę w pobliskim pubie The Schooner, gdzie możemy wprawić się w dobry nastrój wypijając kufel (lub dwa) dobrego piwa, i kosztując pysznego dorsza z frytkami, bądź też innych specjałów serwowanych przez uroczą Betty (jeżeli nadal tam pracuje).
Najedzeni i w dobrym humorze możemy się już udać na Gateshead International Stadium, który został ostatnio zamieniony przez gospodarzy w twierdzę nie do zdobycia. The Tynesiders wygrali wszystkie trzy domowe mecze w tym sezonie, strzelając w nich siedem bramek i nie tracąc żadnej! Dobra forma ósmej drużyny ostatniego sezonu Conference może dziwić tylko tych, którzy przez nieuwagę przegapili bardzo ciekawe ruchy transferowe gospodarzy przed sezonem: najbardziej znaczącym wzmocnieniem wydaje się być były pomocnik York City, Russell Penn, ale dużo dobrego możemy się też spodziewać po takich zawodnikach jak Jordan Preston, czy też reprezentanci młodzieżówek swoich krajów: wychowanek Nottingham Forest, Neill Byrne (Irlandia), oraz Richard Penniket (Walia), który trzy sezony spędził w Halifax Town (notując 90 występów w pierwszym zespole i zdobywając 17 bramek dla zespołu dzisiejszych gości) i na pewno chciałby z dobrej strony pokazać się w meczu przeciwko swojej byłej drużynie.
Goście, najprawdopodobniej osłabieni brakiem kontuzjowanych Duckwortha, Kosylo i Moyo, przyjeżdżają do Newcastle we w miarę dobrych nastrojach, zajmując miejsce w środku tabeli (2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki, bramki 4:4), podbudowani ostatnimi dwoma zwycięstwami nad Solihull i Guiseley. Czy dadzą radę ugrać coś w Gateshead? &quot;Nie wydaje mie się&quot;, jak mawiał klasyk, tym bardziej że ich skuteczność w meczach wyjazdowych pozostawia wiele do życzenia.
Sądzę, że gospodarze wygrają to spotkanie. Powodzenia.
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, National League
Godzina: 16:00 9/9/2017
Spotkanie: Aldershot - Dover
Typ: handicap 2 ( 0 )
Kurs: 2,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przed nami 9 kolejka National league, i bardzo ciekawe spotkanie można powiedzieć niemal na szczycie tabeli. Obie drużyny zgromadziły tyle samo pkt. jak i bilans spotkań jest identyczny 4-2-2, normalnie są to drużyny z tej samej półki. Gospodarze są jak to się mówi szpitalem na to spotkanie, brak 2 top-scorers plus pozostałe absencje nie świadczą najlepiej o ich możliwościach w sobotni spotkaniu. Artykuł z brytyjskiej prasy na ten temat, wraz z wypowiedziami trenera: http://www.getsurrey.co.uk/sport/football/football-news/dover-athletic-ebbsfleet-united-up-13568792
Zadziwiająco wysoki kurs na drożynę gości którzy jak już wspomniałem prezentują ten sam poziom co gospodarze ( w pełnym składzie), gram AH 0 na gości w razie remisu mamy zwrot. Można też na tzw. pewniaka x2 po @ 1.68 ale trzeba się spieszyć bo kurs na bank będzie szybował ostro w dól.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Vanarama Nationa League Północ
Bradford FA - Boston
Typ: Bradford
Kurs: 2.35
Buk: Forbet
Spotkanie w ramach jedenastej serii gier. Stawiam na wygraną gospodarzy - drużyny Bradford FA. Po pierwsze goście - Boston bardzo słabo radzą sobie w tym sezonie na wyjazdach. W pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach w delegacjach odnieśli jeden remis i zanotowali cztery porażki. Dodatkowo nie rywalizowali z zespołami z czołówki tabeli. Gra jako goście po prostu im nie wychodzi. Gospodarze natomiast są w trakcie bardzo dobrej serii gier bez porażki. 6 ostatnich meczów to 3 zwycięstwa i 3 remisy. Potrafią wypunktować drużyny z dołu tabeli, co dziś będzie bardzo ważne. Wygrali 4:1 nad Telford, 3:0 nad United od Machester i w takich samych rozmiarach rozprawili się z Gainsborough. Jest też typ na przełamanie. Ostatnie pięć bezpośrednich spotkań wygrał Boston - pora więc na zwycięstwo Bradford!
Wynik 2:1
Typ: ✅
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ebbsfleet United - Aldershot Town
Typ: 1
Kurs: 2,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po 9 kolejkach sytuacja w tabeli wygląda tak:

Goście jak widać bez porażki ale mimo tylko 1 zwycięstwa i aż 8 remisów to myślę, że to dla nich dobry wynik, bo wkońcu są beniaminkiem ligi a więc w nowej lidze po 9 kolejkach bez porażki, myślę, że można uznać za dobry wynik. W tym spotkaniu próbuję iść w stronę ich wygranej, bo Aldershot zagra tutaj poważnie osłabiony. W zespole jest wiele kontuzji a jak widać Ebbsfleet jest bardzo trudno pokonać.
Absencje w Ebbsfleet:
obrońca Wilfield (2 występy w tym sezonie)
Absencje w Aldershot:
obrońcy Arnold (7 występów w tym sezonie), Lyons Foster (1 występ w tym sezonie) i Evans (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Taylor (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Oyeleke (7 występów w tym sezonie) i Bellamy (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Fenelon (7 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), Okojie (5 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Mensah (bez występu w tym sezonie)
W niższych ligach trudniej jest zastąpić podstawowych graczy i liczę, że te absencje będą miały odzwierciedlenie w grze gości. Aldershot już w ostatnim meczu słabo zagrał u siebie z Dover, który przegrał 0-2 i trener o tym się wypowiedział co możecie przeczytać pod poniższym linkiem:
http://www.getsurrey.co.uk/sport/football/football-news/aldershot-town-boss-were-not-13599072
Można tutaj trochę obawiać się, że padnie remis, bo gospodarze są najbardziej remisowym zespołem z całej ligi ale przy tych problemach kadrowych drużyny gości i po takim kursie na Ebbsfleet aż nie żal nie spróbować pograc na gospodarzy ;)
⛔ 0-2
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia Checkatrade Trophy
Godz: 20:00
Spotkanie : Rotherham-Chesterfield
Typ: 1/1
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Druga kolejka , obie ekipy w tym momencie są po 1 rozegranej kolejce, obie przegrały swoje poprzednie spotkania, wyżej na chwilę obecną jest ekipa gospodarzy która przegrała po regulaminowych 90 minutach, stąd dostali 1 punkt. Teraz na pewno każda z ekip będzie grała o komplet punktów, naturalnie faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie jest zespołem punktującym bardzo często, bowiem w poprzednich 10 spotkaniach gospodarze wygrywali aż 7 - krotnie , zanotowali również 3 mecze z porażkami, goście natomiast na wyjazdach grają strasznie słabo , ostatnie 7 spotkań wyjazdowych to 6 porażek oraz 1 podział punktów. Moim zdaniem zespołem, który tutaj od samego początku do końca kontrolował przebieg spotkania będzie ekipa gospodarzy, bowiem ostatnio to właśnie gospodarze są w lepszej dyspozycji, goście jak wspomniałem wczesniej mają spore problemy ze zdobywaniem ligowych punktów, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach rywalizacji.
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - National League North
Godz: 20:45
Spotkanie: Harrogate Town F.C. - Kidderminster Harriers F.C.
Typ: Harrogate Town F.C.
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na bardzo ciekawe spotkanie w angielskiej National League North w którym na Wetherby Road zmierzą się ze sobą miejscowe Harrogate Town F.C. a w gości przyjedzie zespół Kidderminster Harriers F.C..
Harrogate Town F.C. w tym sezonie 3 miejsce w tabeli ze zdobytymi 40 punktami zaś Kidderminster Harriers F.C. plasuje się na pozycji 7 zdobywając do tej pory 30 ligowych oczek.
Gospodarze na swoim terenie 5 zwycięstw, 3 remisy oraz przegrana i bilans bramek 21-8 natomiast goście na wyjazdach 3 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 10-12.
Moim typem na ten ciekawie zapowiadający się mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie grają równo do tego skutecznie u siebie strzelając sporo bramek tracąc ich mało a goście na wyjazdach grają średnio i to u siebie są mocniejsi i moim zdaniem gospodarze tego spotkania powinni może minimalnie ale wygrać to spotkanie na swoim Wetherby Road.
⛔ 2:2
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hartlepool United - Maidenhead United
Typ: 2
Kurs: 2,78
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela wygląda tak

Hartlepool u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 5 remisów i 4 porażki. Spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli. Oba zespoły bez rewelacji w ostatnim czasie ale dużo gorzej wiedzie się zespołowi Hartlepool, który przegrał swoje 4 ostatnie spotkania (3 ligowe i 1 pucharowe). Z pewnością wpływ na słabe wyniki ma sytuacja kadrowa w zespole, który jest zdziesiątkowany przez absencje spowodowane panującym w drużynie wirusem. Nie inaczej będzie w tym meczu. Znów po stronie Hartlepool zabraknie wielu zawodników a ci którzy wyzdrowieli wątpię, że będą w 100% formie na to spotkanie. Do tego w drużynie gospodarzy panuje ciężka sytuacja finansowa a sam klub został wystawiony na sprzedaż. To wszystko nie wpływa pozytywnie przed tym spotkaniem i myślę, że po takich kursach warto dzisiaj zagrać na gości. Może nie jest to jakiś dobry zespół w tej lidze ale przy tych problemach gospodarzy, myślę, że stać gości dzisiaj na zwycięstwo.

Absencje w Hartlepool:

obrońcy Magnay (18 występów w tym sezonie), Donaldson (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Watson (6 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), George (4 występy w tym sezonie) i Cunningham (bez występu) i pomocnicy Featherstone (18 występów w tym sezonie) i Hawkins (16 występów w tym sezonie) natomiast pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Ledgera (9 występów w tym sezonie) i napastnika Thorne (2 wystepy w tym sezonie)
Absencje Maidenhead:
pomocnicy Upward (21 wystepów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Comley (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Barrat (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Więcej o problemach finansowych gospodarzy oraz wirusie pod poniższymi linkami:
http://www.bbc.com/sport/football/42454625
https://www.hartlepoolmail.co.uk/sport/football/hartlepool-united/virus-wipes-out-hartlepool-united-squad-with-craig-harrison-down-to-bare-bones-1-8922972
https://www.hartlepoolunited.co.uk/news/2017/december/211217-hartlepool-united-v-maidenhead-united-national-league-team-news/
✅ 1-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom