>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

National League & niższe ligi Angielskie - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Sobota 32/08/2024
--------------------------------
Grają tylko trzy ligi.
Reszta zespołow gra w pierwszej rundzie kwalifikacji FA Cup
1724947350246.png 1724947392305.png
1724947431281.png
 
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Sobota 31.08.2024


National League

Boston Utd – Yeovile
DNB @ 2,25
Stawka 40
Boston przegrał pierwsze trzy mecze,a le zagrał z Rochdale, Foest Green i Southen. Ostatnio imponujące zwycięstwo 2-0 nad York na wyjeździe, więc nie wiem dlaczego ich tak nie doceniają tutaj. Yeovil dwie porazki z rzedu co prawda z silnymi zespołami ale ...

Rochdale – Woking
Rochdale @ 1,98
Stawka: 60
Rochdale jest tu dla mnie faworytem. Mają za sobą już mecze z Dag & Red, York, Forest Green. Teraz powinno być już lepiej. Woking zaliczam do słabszych ekip choć ostatnio trzy wygrane z rzedu. Nie mniej jednak jakoś nie widzę ich dzisiaj żeby coś tutaj wzięli z boiska.

National League Półno
Brackley Town – Herefod
Brackley @ 2,05
Stawka 60
Brackley zawsze był silny w tej lidze i mysłe,z ę zakończą ligę w playoff. Przegrali dwa mecze z Scunthorpe i Kiddeminster czyli dwoma murowanymi faworytami do walki o tytuł. Reszta meczy ok. Hereford nie przegrał jeszcze w lidze, ale rywale trochę niższych lotów. Czas na pierwsza porazkę.

Chester – Petersborough Sports
Chester @ 1,78
Stawka 70
Chester jeden z faworytów do plaoff, który trochę słabo wystartował,a le tutaj powinni sobie poradzic z bezbarwną dla mnie ekipą.

Darlington – Spennymoor
Darlington @ 3.00
Stawka: 40
co tu się wydarzyło z kursami to nie mam pojęcia. Cena jest tak wielka,z e po prostu nie mogę tego odpuścić. Steve Watson w Darlington jest menedżerem który z biegiem czasu poukłada wszystko w całość, a goście szczerze dla mnie nic wielkiego.

Warrington – Needham Market
Warrington @ 1,88
Stawka 60
Gospodarze potrafili wygrać u siebie z Kidderminster to tym bardziej z bezbarwnym Needham powinni sobie poradzić

National League Południe
Hemel Hampsstead – Bath
Hemel @ 2,06
Stawka: 60
Hemel to mój czarny koń tej ligi i po prostu nie rozumiem dlaczego tutaj kursy są >@2.00
 
bfred 484,4K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia National League Północ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southport - Farsley
Typ: BTS
Kurs: 1,67
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Próbuję niską ligę angielską spore szanse na ten typ moim zdaniem. Gra 13 zespół z 10 dopiero 7 kolejka. Gospodarze i goście po 9 punktów i jeszcze żadnego remisu bilanse 3-0-3. Ciekawa sprawa. Gospodarze nieco gorszy bilans bramkowy 10-14 a goście 11-9 widać, że obie drużyny tracą i strzelają. Widać to w ostatnich 5 meczach gdzie 4 razy obydwa zespoły zanotowały BTS. Więc idą równo. W meczach h2h już tak różowo nie jest bo na 5 ostatnich spotkań tylko 1 raz mieliśmy bramki z obu stron. Liczę dzisiaj na poprawienie tych statystyk i jakiś remis w stylu 1-1. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1192
Do góry Bottom