>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Nasze forum na komputerze

Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wobraźcie sobie, że od chyba czterech lat nie miałam w domu laptopa w ręce. Mam taki mały notebook do pisania książki ale starego laptopa nie odkurzałam kilka lat :)
Po prostu od czasu gdy kupiłam dziesięciocalowy tablet to wszystkie strony przeglądam w domu na tablecie i w telefonie gdy jestem w pracy. Tablet o wiele szybciej śmiga, nie trzeba czekać aż się załaduje, otwieram i w sekundę jestem na danej stronie. Gorzej z pisaniem bo klawiatura wirtualna i w pośpiechu muszę często edytować poszczególne wyrazy.
I przed godziną podłączyłam mojego starego laptopa, Samsung rocznik 2013 :)) Chyba pół godziny walczyłam, aż się przestanie obrażać i w końcu załączy. i weszłam na nasze forum, z którego przez cały czas mojego pobytu korzystałam za pomocą tabletu lub telefonu. Muszę przyznać, że wrażenie niesamowite! To forum wydaje się gabarytowo ogromne i widać o wiele więcej funkcji, aniżeli w wersji mobilnej. Tak sobie pomyślałam, że gdybym od początku korzystała z laptopa to pewnie bym wystukała na forum dwa razy więce postów :))
Strony bukmacherskie z kolei odwrotnie, wersje mobilne sąo niebo lepsze. Taki Forbet nie ma nawet porównania. Chyba pomyślę nad nowym lapkiem, może wtedy będę też miała lepsze typy? :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
W obecnych czasach panuje moda "mobile first", gdzie strony są projektowane najpierw na telefony i tablety, dopiero potem komputery. Przez obecny design stron staje się coraz prostszy aby jak najłatwiej obsługiwać je z poziomu mobile. Niestety, są takie narzędzia (jak forum), przy których nie da się wyciągnąć pełnych możliwości na mobilkach - po prostu za dużo opcji.. od przybytku też głowa może boleć ;P
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Może jestem pokoleniowo za stary :) , ale na komputerze pracuje mi się 10 razy szybciej niż na tel. czy tablecie...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Może jestem pokoleniowo za stary :) , ale na komputerze pracuje mi się 10 razy szybciej niż na tel. czy tablecie...
Prawdę mówiąc mam kombajny, które sobie sam złożyłem, z nie bardzo małym monitorami 27". W zw. z charakterem pracy i w ogóle, lepiej mi się w taki sposób ogarnia rzeczywistość.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
W sumie to nie tak.
Wszystko zależy od sprzętu. Mój siedmioletni laptop miał dysk starego typu. Więc jak wzięłam w ręce tablet to myślałam, że nic lepszego nie znajdę do przeglądania stron. Tymczasem obecny laptop, który kupiłam ma dysk SSD więc co tu pisać, szybkość pracy powala. Bukmacherzy śmigają jak wiatr, filmy ładują się w sekundę. Nie miałam pojęcia, że laptop też może tak dobrze spełniać wszelkie funkcje. Tak więc tablet i smartfon do pracy, na uczelnię, do kościoła, a laptop wygodnie w domu 😊
 
Do góry Bottom