>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nastroje i szanse przed i po ostatnich spotkaniach Polski

Status
Zamknięty.
T 0

tomaszl

Użytkownik
Moim zdaniem w tej grupie wszystko może się jeszcze wydarzyć. Z jednej strony po meczy z Czechami mówiono, że mamy świetną drużynę i duże szanse na 1 miejsce w grupie natomiast po spotkaniu ze Słowacją nastroje diametralnie się zmieniły. Nagle okazało się, że grać potrafi tylko Błaszczykowski, a reszta? Boruc jak wyglądał każdy widział, Brożek niby ładna bramka z Czechami, ale również problemy np. z przyjęciem piłki, Smolarek za bardzo się zmanierował itd. Myślę, że po kolejnych 2 spotkaniach będziemy mądrzejsi.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie oglądalem meczu reprezentacji Polski z RPA, ale wynik mowi sam za siebie. Podobno Polacy zagrali koszmarne spotkanie, w którym to nic szczególnego nie pokazali i jak narazie wyprawę do RPA należy uznać za malo efektywną bo oprócz kosztów i zmęczenia piłkarzy nie przyniosła nic dobrego.
Zastanawia mnie co w reprezentacji robi np Jacek Krzynówek. Oczywiście oprócz tego, że biję rekord Laty pod względem występów w druzynie narodowej. Krzynek wykazał się po meczu kiedy to &quot;po porażce w towarzyskim spotkaniu z RPA (0:1), Jacek Krzynówek narzekał na warunki pogodowe, z jakimi radzić sobie musieli w sobotę polscy piłkarze&quot;. Po takich wypowiedziach jestem za tym aby nasza kadra na Mundial nie leciała bo zaskoczą ich warunki atmosferyczne.
Osobiście uważam, że po meczu z Irakiem Leo wyleci ze stanowiska selekcjonera kadry. Chyba, że w meczu z Irakijczykami przydarzy się cud w postaci wyniku podobnego do tego z San Marino.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Według mnie sytuacja wyjścia sa dwa :
Pierwsze : przegrywamy lub remisujemy ze slabym Irakiem i PZPN dziekuje panu Leo.Na selekcjonera wskakuje bezrobotny Smuda.Zbiera do kupy ekipe przychodzi jesien wygrywamy w Polsce z Irlandia Północna ale remisujemy ze Słowenia i jest pozamiatane.
Opcja druga : wygrywamy z Irakiem w srednim stylu ale za to wysoko i Leo dostaje szanse dalszej pracy do konca eliminacji.We wrzesniu wygrywamy z Irlandia Północną a Slowacy remisuja z Czechami.Jedziemy do Slowenii i wygrywamy ze Slowenią a Irlandia Polnocna wygrywa ze Slowacja.Uwzgledniajac zwyciestwa Sloweni z San Marino i Czech z San Marino tabela wyglada przed ostatnimi kolejkami tak :
1.slowacja 8 16pkt
2.irlandia 9 16pkt
3.polska 8 16pkt
4.czechy 8 12pkt
5.slowenia 8 11pkt
6.san marino9 0pkt
Czekamy na ostatnie dwie serie a jak wiadomo jesien zawsze jest dla Polaków ????
10 pazdziernika przegrywamy z Czechami a Slowacja wygrywa ze Slowenia.
Tabela wyglada wtedy tak:
1.slowacja 9 19pkt
2.irlandia 9 16pkt
3.polska 9 16pkt
4.czechy 9 15pkt
5.slowenia 9 11pkt
6.san marino9 0pkt
W ostatniej kolejce ogrywamy pepikow u siebie Czesi ogrywaja Irlandie Północną a Slowenia ogrywa San Marino i????
Wyprzedzamy wieksza iloscia bramek Slowakow:
1.polska 10 19pkt
2.slowacja 10 19pkt
3.czechy 10 18pkt
4.irlandia 10 16pkt
5.slowenia 10 14pkt
6.san marino10 0pkt
-&quot;No i kto jest debesciak????
-Ty
-Jaki ty jaki ty?Pan!I pełnym zdaniem&quot;
To tak optymistycznie i jak wiemy w pilce sie moze wszystko zdarzyc
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mój nastrój po ostatnich meczach naszej Reprezentacji zmienił się diametralnie ???? To, co chłopaki pokazali w meczu z RPA wołało o pomstę do nieba, nie będę się już wypowiadał o meczu z Irakiem, bo szkoda słów.
Jacek Krzynówek powinien już odejść na emeryturę, bo pokazał właśnie, na co jeszcze go stać (według mnie niewiele). Roger ? Strzelił bramkę w ostatnim meczu, ale poza tym nie pokazał się z najlepszej strony. Zresztą nie ma się co dziwić, po jego &quot;pięknej&quot; rundzie w polskiej ekstraklasie :]. Na moje słowa uznania zasługuje jedynie Sławomir Peszko, pokazał, że jest waleczny, nie ma dla niego piłek straconych i walczy do końca. Może nie był najlepszy na boisku, ale pokazał, że ambicji i ducha walki mu nie brakuje.
Jeszcze jedną osobą, która nie powinna znajdować się w kadrze Reprezentacji Polski, jest Jakub Rzeźniczak. Zawalił bramkę w meczu z RPA i pokazał, że jeszcze jest za młody i za mało doświadczony, aby stanowił podporę defensywy naszej Reprezentacji.
To tyle, jeśli chodzi o moje zdanie ????
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Jestem tu nowy ale dorzuce swoje 3 grosze Wg mnie duzo wiazac z nasza glowna reprezentacja kraju nie mozna trzeba by wydac hajsu i zatrudnic trenerow np od techniki to hiszpanow lub anglikow (bo maja zaje*** podania szczegolnie te dlugie ) niemcow od kondycji oraz zeby kluby ktore sie tego podejma budowaly baseny i nasza mlodziez polepszala swoja wydolnosc pluc mozna by zwolnic ze wszelkich podatkow i oplat wszystkie kluby to moze by cos ruszylo Gdyby pilkarze ktorzy dzisiaj reprezentuja nasz kraj byli w ten sposob szkoleni od powiedzmy 15 roku zycia to gralibysmy o niebo lepiej ,nie bylo by przypadkow ze np takiemu Brozkowi pilka znacznie odskakuje i nie potrafi jej sobie przyjac Zaden trener chocby Ferguson nic by duuzo nie zmienil gdyz poprostu mamy tylko 2-3 jako takich pilkarzy ktorzy mogliby ugrac cos nawet za za granica a reszta to porazka 2-3 zawodnikami nie da sie nic ugrac Lata patologi PZPN-u zrobily swoje i tyle Jedyne co mozna zrobic to czekac az bedzie mozliwe wystawienie najmocniejszego skladu i tyle Benhaker popelnia ten blad ze jest lekko przywiazany do nazwisk przecierz Krzynowek z calym szacunkiem dla niego ale nic nie gra a jego podania to gorzej niz w naszej extraklasie
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja mogę powiedzieć krótko niestety Polska mentalność jest jaka jest nie liczy się czy wygramy sparing czy nie liczy się aby tam zrealizowali założenia taktyczne i dopracowali elementy w SPARINGACH nie liczy się wynik lecz efekt proponuje reprezentantów rozliczyć po meczach o punkty
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Przedewszystkim kluby w polskiej lidze musza wziasc na siebie wyszkolenie mlodziezy bo bez tego nawet ukrainie nie dorownamy nie mowiac o innych reprach Przecierz szkoly nie zatrunia znakomitych trenerow od techniki i kondycji wiec to na siebie musza wziasc kluby A jesli chodzi o NAJBLIZSZA przyszlosc naszej repry to powinni sie starac nawet w meczach towarzyskich wkoncu to sa generalne testy przed meczami i punkty tragedia - to jest najwlasciwsze slowo nie wybrazam sobie co bedzie jesli taki Blaszczykowski i Boguski beda kontuzjowani czy cos to na bank nie wygramy ani jednego meczu
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
nie wiem co to się dzieje ...
wchodze na neta, patrze - podany skład na mecz z Grecją.
I co ? Obraniak na ławie ...
przecież to jest gwiazda reprezentacji, rozumiem że dopiero 2-3 dni jest z kadrą, ale on jak najszybciej musi się zgrać z resztą.
więc wg mnie zasadzie go na ławie i wpuszczenie w drugiej połówce to złe rozwiązanie.
ale co tam Obraniak ... lepszy cyrk z Krzyniem.
To juz nie ten Jacek co kiedys ...
a tu prosze, Leon go na obronie ustawia :|
no przeciez to jest smiech na sali.
my od zawsze mamy problem z tą lewa obroną .. ja nie wiem, on nie powołuje lewych obroncow ? tfuuu albo po co ich powołuje :|

po prostu smiac i plakac mi sie chce :|

ps no i Rogeiro w srodku :|
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
nie wiem co to się dzieje ...
wchdze na neta, patrze - podany skład na mecz z Grecją.
I co ? Obraniak na ławie ...

przecież to jest gwiazda reprezentacji, rozumiem że dopiero 2-3 dni jest z kadrą, ale on jak najszybciej musi się zgrać z resztą.
więc wg mnie zasadzie go na ławie i wpuszczenie w drugiej połówce to złe rozwiązanie.

ale co tam Obraniak ... lepszy cyrk z Krzyniem.
To juz nie ten Jacek co kiedys ...
a tu prosze, Leon go na obronie ustawia :|
no przeciez to jest smiech na sali.

my od zawsze mamy problem z tą lewa obroną .. ja nie wiem, on nie powołuje lewych obroncow ? tfuuu albo po co ich powołuje :|


po prostu smiac i plakac mi sie chce :|
Jaka z niego gwiazda? Przeciętny grajek. A dla Polski będzie grał tylko dlatego, że nie miał żadnych szans na debiut w reprezentacji Francji. Wczoraj mnie rozwalił jak mówił, że czuje się bardziej Polakiem niż Francuzem, a po polsku słowa nie umie powiedziec.:-D Taki sam z niego Polak jak z Rogera &quot;Perejro&quot; czy innego Logana.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
my od zawsze mamy problem z tą lewa obroną .. ja nie wiem, on nie powołuje lewych obroncow ? tfuuu albo po co ich powołuje :|


po prostu smiac i plakac mi sie chce :|


ps no i Rogeiro w srodku :|

jest opcja naturalizowania obrońcy lewego gra w Lyonie nazywa się Kołodziejczak może za parę lat bo narazie wyraża jako takie chęci ale musi uzgodnić z rodziną dla kogo chce grać;

Krzynówek na lewej obronie to tak samo jak w Wiśle Łobodziński na prawej w meczach z LEvadią;

a Roger może grać w Młodej Ekstraklasie ale w reprezentacji i tak jest w podstawowym...

Jaka z niego gwiazda? Przeciętny grajek. A dla Polski będzie grał tylko dlatego, że nie miał żadnych szans na debiut w reprezentacji Francji. Wczoraj mnie rozwalił jak mówił, że czuje się bardziej Polakiem niż Francuzem, a po polsku słowa nie umie powiedziec.:-D Taki sam z niego Polak jak z Rogera &quot;Perejro&quot; czy innego Logana.
powiedział cześć i dzieńdobry ;d
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
nie wiem co to się dzieje ...
wchodze na neta, patrze - podany skład na mecz z Grecją.
I co ? Obraniak na ławie ...
przecież to jest gwiazda reprezentacji, rozumiem że dopiero 2-3 dni jest z kadrą, ale on jak najszybciej musi się zgrać z resztą.
więc wg mnie zasadzie go na ławie i wpuszczenie w drugiej połówce to złe rozwiązanie.
ale co tam Obraniak ... lepszy cyrk z Krzyniem.
To juz nie ten Jacek co kiedys ...
a tu prosze, Leon go na obronie ustawia :|
no przeciez to jest smiech na sali.
my od zawsze mamy problem z tą lewa obroną .. ja nie wiem, on nie powołuje lewych obroncow ? tfuuu albo po co ich powołuje :|

po prostu smiac i plakac mi sie chce :|

ps no i Rogeiro w srodku :|
to ze Obraniak zagra z ławki, moze i lepiej... jakos tak nie bardzo bylo by ze dostaje obywatelstwo i od razu gra, poczul by sie zbyt pewnie, a tak niech pracuje na swoja pozycje w kadrze
krzynowek na obronie - o tym mowilo juz sie dawno gdyz ktos musi zapelnic luke po Wawrzyniaku
a co Rogera to podobne zdanie mam, to nie ten sam gracz co kiedys
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
No Leo za bardzo ufa takim zawodnikom jak Krzynówek czy choćby wcześniej Smolarek i Żurawski którzy od dawna nic nie grają.
Polska ma największe braki w obronie choć gra defensywny futbol.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jaka z niego gwiazda? Przeciętny grajek. A dla Polski będzie grał tylko dlatego, że nie miał żadnych szans na debiut w reprezentacji Francji. Wczoraj mnie rozwalił jak mówił, że czuje się bardziej Polakiem niż Francuzem, a po polsku słowa nie umie powiedziec.:-D Taki sam z niego Polak jak z Rogera &quot;Perejro&quot; czy innego Logana.
wiesz co, już nie patrze pod tym kątem.
ale Obraniak jest teraz jednym z najlepszych graczy w reprezentacji.
a co do tego obywatelstwa ... hmmm
myślę, że jednak Obraniak bardziej się starał &quot;zostać Polakiem&quot; niż Roger.
a co do skłądu MaciekLeo ... wiesz, ja tego po prostu nie pojmuję.
Mamy ważny mecz przed el MŚ, i zamaist powoływać lewych obrońców i ich testować, on wystawia Krzynówka ... przeciez to paranoja.
Chocby Brozek Piotr, nigdy nie dostał szansy gry w reprezentacji, a w poprzednim sezonie prezentował niezwykła formę.
w ogóle polityka Leona nigdy m isię nie podobała.
Roger- ?! jasneee, nie po to zrobili z niego Polaka, żeby ławkę grzał.
:-|
Sparta - luka po Wawrzyniaku ... gośc w reprz enie pokazał sie z dorbej str, poza tym w tej Panacie rgał srednioo ... i mowie, zamaist powoloac nominalnego lewego obronce, on woli dac pomocnika ...
a co do Obraniaka ... znamy jego umiejetnosci, co kolejke w L1 pokazuje ze potrafi grac. Dla mnie nie musi nic udowadniac, bo po prostu jest lepszy niz taki chocby Roger :| :p
 
prukst 0

prukst

Użytkownik
powiem tak moje zdanie jest takie jest nowy więc powinien dostać połowe czasu by zobaczyc czy coś jest wart, nie nawidze szkoleniowców którzy widzą tak cienkiego zawodnika który prawie nic nie gra w klubie a tu intywidualista dostaje cały mecz niemal zawsze mowa o nikim innym jak o krzynówku zamiast nego mógłby dać szance wschodzącej młodzieży, teraz jest nowy sezon ale jak widziałem to paranoja w wykonaniu rogera nie wspominając o początkowych meczach w tegorocznych rozgrywkach roger napięcie neistety strata tak to wygląda w legii, więc normalnie mi sie płakać chce jak widze tych dwóch panów w składzie... i niech ktoś sie spróbuje nie zgodzić :p
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
to ze Obraniak zagra z ławki, moze i lepiej... jakos tak nie bardzo bylo by ze dostaje obywatelstwo i od razu gra, poczul by sie zbyt pewnie, a tak niech pracuje na swoja pozycje w kadrze
krzynowek na obronie - o tym mowilo juz sie dawno gdyz ktos musi zapelnic luke po Wawrzyniaku
a co Rogera to podobne zdanie mam, to nie ten sam gracz co kiedys
Obraniak powinien grać od pierwszej minuty, no obiektywnie patrząc, ilu mamy piłkarzy grających w podstawowym składzie nawet średniaka ligi francuskiej??
Niemal nikogo, Dudka zagra (ale on też a Auxerre furory nie robi), a Jeleń kontuzjowany. Smolarek wgl nie powinien być w kadrze, przecież on przez ostanie pół roku mecze to gra tylko w kadrze (no zagrał kilka w rezerwach Boltonu). Zamiast Krzynówka Piotr Brożek powinien chociaż szansę dostać, ale wg Leo on nie ma international level więc raczej nieprędko go zobaczymy w kadrze. Saganowski to też nie wiem skąd, już lepiej by powołał Paluchowskiego, chociaż by młody gracz szansę dostał
Aha no i jeszcze jego ukochany Roger, który nie gra nic. Nie żeby w Legii było 2 innych środkowych pomocników grających znacznie lepiej, no ale spoko. Powie, że Giza kontuzja, a Iwański nadal pewnie nie ma international level
 
G 24

gijom

Użytkownik
Roger w pierwszym skladzie, jesli tak to porazka.

Obraniak powinien grać od pierwszej minuty, no obiektywnie patrząc, ilu mamy piłkarzy grających w podstawowym składzie nawet średniaka ligi francuskiej??
Niemal nikogo, Dudka zagra (ale on też a Auxerre furory nie robi), a Jeleń kontuzjowany. Smolarek wgl nie powinien być w kadrze, przecież on przez ostanie pół roku mecze to gra tylko w kadrze (no zagrał kilka w rezerwach Boltonu). Zamiast Krzynówka Piotr Brożek powinien chociaż szansę dostać, ale wg Leo on nie ma international level więc raczej nieprędko go zobaczymy w kadrze. Saganowski to też nie wiem skąd, już lepiej by powołał Paluchowskiego, chociaż by młody gracz szansę dostał
Dokladnie, po co na sile przydzielac do pozycji? Brozio na lewej by sobie spokonie dal rade.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Olo .. z tym Paluchowskim to chyba przesadziłes :p
ale racja, na kazda formacje kazdy z nas widzi innych graczy niz Leon ... ale wiadomka, słynne juz &quot;international level&quot; !
Leon wie co robi !!! &quot;Polczak do reprezentacji !!!&quot;

nigdy nie przepadałem za Leo, co prawda jak to w Polsce, łatwego zycia od poczatku nie mial, ale zwykle sam robił smród.

szkoda gadac :|
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Ja w sumie jestem nastawiony neutralnie nastawiony do tego czy Ludwik powinien zagrać czy nie.
Z jednej strony gra dopiero chwilę z tą drużyną a potrzeba czasu żeby ich poznał a co dopiero się z nimi zgrał.
Z drugiej według mnie jest najlepszym zawodnikiem w kadrze (prócz bramkarzy :p ), gra w dobrej drużynie i jest tam kluczowym zawodnikiem.
Gdzie mogę zobaczyć skład na dzisiejszy mecz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom