>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2013/2014

Status
Zamknięty.
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Lake Louise Men Downhill

REICHELT Hannes
- POISSON David @ 1.65 bwin
Jak dla mnie różnica klas. Reichelt mimo 33 lat na karku ciągle w świetnej formie. Ostatnie 2 sezony to odpowiednio 5 i 8 miejsce w klasyfikacji generalnej, 5 i 4 miejsce w klasyfikacji zjazdu bardzo dobre występy także w SuperG. Podczas gdy Poisson nigdy nie był w czołowej 50 klasyfikacji generalnej, a tylko raz załapał się do czołowej 20 klasyfikacji zjazdowej. Raichelt ponad 20 miejsc na podium w swojej karierze i kilka zwycięstw, podczas gdy Francuz ani razu nie stał na podium w Pucharze Świata. Raz na mistrzostwach świata pojechał przejazd życia i zdobył brązowy medal i to jego jedyny sukces w karierze. Ostatnie 5 startów Reichelta w zjeździe to miejsca 31,4,3,3,1. Tutaj nie będzie bił się o czołowe lokaty. Nowy sezon, na treningach dość kiepsko jeździł, ale nie ma co do nich zbyt dużej wagi, bo jeden trening został odwołany z powodu złych warunków, kolejny został rozegrany z obnizonego startu, także w powodów pogodowych, także tak na prawdę został rozegrany tylko 1 pełny trening i Francuz też się tam nie popisał. Także, jak Reichelt pojedzie na swoim poziomie to powinien zostawić rywala daleko w tyle.
SVINDAL Aksel Lund - FRANZ Max @ 1.25 unibet
Zawodnik z najściślejszego Topu vs średniak i tyle w temacie.
KROELL Klaus - PARIS Dominik @ 2.00 unibet
2-1 0,03s
Po takim kursie na pewno nie odpuszczę tej pary. Może być blisko, ale dla mnie faworytem jest tutaj Kroell. Kluas to klasa sama w sobie. Ostatnie 3 sezony to 3,1,2, miejsce klasyfikacji zjazdowej. Na ostatnie 19 startów 18 razy był w TOP10. absolutna czołówka jeśli chodzi o zjazd. W przeszłości dobrze radził sobie na trasie w Lake Louise. Paris tak na prawdę wystrzelił w ubiegłym sezonie gdzie zdobył 3 miejsce w klasyfikacji zjazdu, wygrał 2 zjazdy. Ale ciągle przeplata lepsze występy ze słabszymi, nie ma takiego doświadczenia, a to może być znaczące tym bardziej jak nie odbyły się wszystkie treningi.
Beaver Creek Ladies SuperG
GISIN Dominique - HOSP Nicole @ 1.83 bet365
Hosp to bardzo utytułowana zawodniczka, ale najlepsze lata ma za sobą, a dodatkowo specjalizowała się w konkurencjach technicznych. W tym sezonie średnie występy. 13 miejsce w slalomie i 24 we wczorajszym zjeździe. Gisin nie ma koncie tylu sukcesów na koncie co Austraiczka, ale kilka podiów na swoim koncie ma, właśnie w zjeździe i SuperGigancie. Solidna zawodniczka, prezętująca równy poziom. Dobry początek sezonu. 9 w gigancie. 12 w zjeździe. Dzisiaj także powinna być na mecie przed Hosp.
FISCHBACHER Andrea - SMITH Leanne @ 1.60 expekt
Cała kadra Amerykanek na początku sezonu jakoś formę nie błyszczy. Smith z sezonu na sezon robi postępy, ale jeszcze jej dużo brakuje. Wczorajszego zjazdu nie ukończyła. Fischbacher jest daleka od formy z przed ok. 4 lat gdzie zdobywała złota olympijskie czy brąż mistrzostw świata, ale nie zapomniałą coałkowicie jak się jeździ. Ten sezon rozpoczęła bardzo dobrze. 13 miejsce w gigancie, 8 w zjeźdze. Dobrze czuje się na tej trasie w Beaver Creek. Może powalczyć o dobre miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ja jestem upartu do typu dnia wczorajszego czyli,
Riesch-Maze typ 1 ( kurs 1,56) betsafe ✅
Praktycznie mógłbym skopiować wczorajszą analizę jest lepsza pokazała wczoraj i myślę że dziś to upieczentuje ponieważ lubi tą góre kto wie jakie wskazówki dała jej Vonn ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 402

plastelina

Użytkownik
unibet
Super-G (Lake Louise/CAN)
Who will finish in the Top 3? (Antepost betting - Others on request)
Pick: Adrien Theaux (FRA) 5.0

kurs palce lizać
forma jest DH - 3 miejsce
historia też OK 2011 - 3 m, 2012 - 2 m, 2013 czas na V...

...ale będzie ciężko
pinnacle
Super G Lake Louise - 136 - Men, Alpine Skiing
Aksel Lund Svindal (NOR) 1-December-2013 10:00 AM PST
Money Line for Matchups 3.32


bo w superdżi rządzi Aksel Lund, poprzedni sezon 1-1-1-2-1
w Lake Louise wygrywał wiele razy
forma jest DH 4 miejsce raptem +0.23s
fortuna
Narciars. Alp. K. - Beaver Creek-slalom gigant - Maze T.-Fenninger A.7036
2 1.70
-- --
Narciars. Alp. K. - Beaver Creek slalom gigant - Lindell Vikarby J.7176
1-10 1.80
-- --
Całkowity kurs: 3.06


parka wcale nie musi być aż tak izi ale 1.7 kusi Słowenka bez formy póki co
Szwedka bardzo równa, na ostatnie 6 gigantów tylko raz wypadła z dychy (DNF)

bwin
Giant Slalom (Beaver Creek/USA)
Head-to-Head Brignone/Mancuso
Pick: Federica Brignone (ITA) 1.70


Julia pewnie jak zwykle będzie się opierdalała całą zimę i nagle w Soczi BUM zdobędzie medal

fortuna
Narciars. Alp. K. - Beaver Creek slalom gigant - Worley T.7022
klas.koncowa / PZ: 21
1-6 2.00 1.12. 17:45
-- --
Narciars. Alp. M. - Lake Louise-super G - Ligety T.-Jansrud K.7067
kto lepszy
1 1.48 1.12. 19:00
-- --
Całkowity kurs: 2.96


na Tedka zawsze warto postawić parę groszy, Jansrud wraca po poważnej kontuzji
Worley dość równo śmiga w gigantach, wczoraj dobry występ w SG, wylosowała trójkę

bwin
Giant Slalom (Beaver Creek/USA)
Head-to-Head Rebensburg/Gut
Pick: Viktoria Rebensburg (GER) 3.60


Lara znowu faworytką OFC ale kurs przeważony, Viki może spokojnie namieszać dziś
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Eva-Marie Brem - Gangone typ 2 ( kurs 1,86) betsafe ✅
Kanadyjka dobrze przepracowała sezon nie ma żadnych problemów a jej jazda bardzo mi się podoba, trenowała na tej górze wiele razy więc zna trasę idealnie.Eva jakoś mnie nie przekonuje.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Beaver Cree Ladies Slalom Gigant

FENNINGER Anna - MAZE Tina @ 1.55

Nie wiem czemu wczoraj tej pary nie grałem, ale chyba wierzyłem w jakieś przebudzenie Maze, jednak nic takiego nie nastąpiło i nie zanosi się, aby dzisiaj coś w tej kwestii miało się zmienić. Słowenka w tym sezonie na razie bez formy. Co prawda w slalomie zdążyła zanotować już podium, ale to jednorazowy wyskok. Inne starty to gigant - 18, Zjazd - 16, SuperG - 14. Także kiepsko. Nie czuje się na tej trasie zbyt komfortowo. Fenninger to światowa czołówka i w tym sezonie to potwierdza. Najlepiej jeździ SuperG i giganty. Wczoraj 2 miejsce w SuperG, wcześniej 5 w zjeździe i 4 w gigancie na rozpoczęcie sezonu w Soelden. Dzisiaj też powinna powalczyć o miejsce w czołówce, a Maze jak na razie jest daleka od tego i sukcesem dla niej będzie miejsce w top10.
GOERGL Elisabeth - MANCUSO Julia @ 1.57
Mancuso w tym sezonie w beznadziejnej formie. 27 w gigancie, 20 w zjeździe i jak jeszcze przed wczorajszym SuperG, koronnej konkurencji Mancuso, w której w zeszłym sezonie praktycznie nie schodziła z podium można było mieć jakąś nadzieję na poprawę, to szybko ta nadzieja prysła, bo Amerykanka pojechała fatalnie. 29 miejsce. Dzisiaj na pewno nie ma co liczyć na dobry wynik. Goergle też bez szału zaczęła sezonu, ale ze startu na start widać coraz lepszą jazdę. Wczoraj byłoby nawet podium, bo uzyskała 3 czas, jednak została zdyskwalifikowana, za nieprawidłową przestrzeń między butem a nartą. Także dzisiaj na pewno będzie chciała sobie wynagrodzić wczorajszego pecha. W gigantach jeździ dobrze, więc bez najmniejszych problemów powinna być sklasyfikowana przed Mancuso.
GISIN Dominique - HANSDOTTER Frida @ 1.85
Szwajcarki dobry początek sezonu, co potwierdza fenomenalna Gut, ale i Gisin radzi sobie bardzo dobrze. 9 w gigancie, 12 w zjeździe i wczoraj 6 w SuperG. Dobra pewna jazda. Co prawda lepiej czuje się w konkurencjach szybkościowych, a gigant jeździ dopiero od 2 sezonów, ale jeździ bardzo równo i solidnie, co potwierdza choćby gigant na rozpoczęcie sezonu w Soelden. Hansdotter 24 w gigancie, 8 w slalomie. Jest to przede wszystkim slalomista i tam osiągała swoje największe sukcesy, a giganty to nie jest jej mocna strona. Bardzo, bardzo często nie kończy lub nie łapie się do 2 przejazdu. A tutaj trasa łatwa nie jest, więc kolejny raz możemy zobaczyć Szwedkę poza trasą. Tym bardziej, że będzie to jej 1 start na tej trasie.
Lake Louise Men SuperG
HUDEC Jan - DE TESSIERES Gauthier @ 1.60
Jak dla mnie Hudec dużo lepszy. Obaj bez większych sukcesów, ale bym powiedział, że Francuz to zwykły słabeusz, a Kanadyjczyk to solidny średniak. W zeszłym sezonie Hudec w tej konkurencji ani razu nie wypadł poza TOP20, gdy De Tessieres tylko 2 razy był w 20. W LAke Lousie Francuz nigdy nie był w top30, Hudec prawie nie wypada tu poza top30. Także dla mnie easy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 402

plastelina

Użytkownik
LINDELL-VIKARBY Jessica
SHIFFRIN Mikaela @1.8
bwin live

Szwedka zaszalała ale moim zdaniem nie wytrzyma presji, co innego Amerykanka

The 18-year-old sits in second place by 0.44 seconds, trailing Sweden’s Jessica Lindell-Vikarby, who surprised the field with the fastest run of the morning. Maria Pietilae-Holmner skied to third and Germany’s Viktoria Rebensburg, who was the first starter on course, sits in fourth.
For Shiffrin, who almost always improves in her second run, the conditions could be favorable for a win on home snow.
“I felt really good. The course is awesome. The snow is great, and this is my favorite GS hill,” said Shiffrin after the run. “I’ve been working hard on my GS. So far, that’s the best first-run finish I’ve had in my career. We’ll see how second run goes, but it was just getting the jitters out.”
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Lake Louis
Zjazd Pań

HOEFL-RIESCH Maria-VONN Lindsey typ 1 ( kurs 1,65) Unibet ✅

Vonn , która ponownie wraca po kontuzji kolana którego nabawiła się w ostatnim miesiącu musiała opuścić Beaver Creek i wraca na &quot;swoją&quot; górkę lecz tu możemy sobie zadać czy dominatorka będzie chciała a raczej mogła ponownie wygrać tutaj zawody?
Mamy sezon olimpijski i piorytetem dla niej jest obrona złotego krążka.
W 1 treningu zajeła 22 miejsce w kolejnym już nie startowała.
Moim zdaniem po takich przejściach będzie chciała spokojnie rozpocząć sezon mimo iż trasa jest jedna z łatwiejszych i panuje mocny mróz czyli teoretycznie nie powinno być problemów z nartami.
Vonn partially tore her right ACL in the November crash and this week said she will forgo surgery, which would effectively end her season, for as long as possible in hopes of defending her title in Sochi. Swelling and whether or not the knee remains stable will determine if she races this weekend.
“The knee feels good. It feels stable,” said Vonn. “(I’m) just going to play it by ear tomorrow and make a decision on the race.”
Vonn also said the confidence factor on the Lake Louise track is what pushed her to attempt the comeback this weekend.
Ja jakoś nie jestem przekonany i mam takie wrażenie że takie starty są tylko przygotowaniem pod olimpiade a nie poważne ściganie lecz Vonn nigdy nie błyszczała tutaj w treningach ????
Riesch w treningach pierwsze i drugie miejsce.

Ewentualną alternatywą jest jeszcze samo podium Riesch.
HOEFL-RIESCH Maria top 3 ( kurs 1,45) Unibet ✅

ciekawostka
Karolina Chrapek
Dziś ponownie skończyłam trening DH na ostatnim miejscu, ale tym razem ze stratą 5,25s co jest moim najlepszym życiowym osiągnięciem plus osiągnełam moją najszybszą zmierzoną prędkość na nartach 128,13 km/h
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zjazd kobiet,Lake Louise:

Gut-Vonn:Gut @1,85 STS✅
----------
Wairather-Vonn: Wairather @2,20 STS⛔ Wairather DSQ za ochraniacze na ramiona ja prdl:;/:



Ja zaryzykuję i gram przeciwko Vonn.Wraca po 10 miesiącach do zawodów Pucharu Świata.Trenowała w USA,przejechała do Kanady,przejechała jeden trening,z kolejnego się wycofała ale podjęła decyzję że dziś wystartuje.Albo jest taka pewna siebie albo jest słaba fizycznie i nie chciała tracić sił w ostatnim treningu przed zawodami.Trasa w Lake Louise to podobno jej ulubiona,wygrywała tu aż 14 razy.Ja jednak tego nie kupuję i gram przeciwko niej.W parach zestawiono je z zawodniczkami które na początku sezonu są w świetnej dyspozycji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
majestro 3K

majestro

Użytkownik
HOEFL-RIESCH Maria-VONN Lindsey typ 1 ( kurs 1,65) Unibet
W Expekt kurs na Riesch jest 1.78. A typ wydaje się być jak najbardziej okey. Riesch może tu powalczyć o wygraną. ✅
HOEFL-RIESCH Maria top 3 ( kurs 1,45) Unibet
W bet365 1.70. A w BAH 2.00 Także spora różnica. I po takich kursach to polecam, bo jak pisałem wyżej Riesch może powalczyć o zwycięstwo. ✅
Lake Louise Ladies Downhill

FANCHINI Elena - RUIZ CASTILLO Carolina @ 1.72
✅
Fanchini to według mnie wyższa półka. Nie ma takich osiągnięć jak siostra, która ma w kolekcji medale mistrzostw świata, ale jest bardzo solidną zawodniczką w zjeździe. Druga 10 to są jej najczęściej zdobywane miejsca. W tym sezonie może być nawet jeszcze lepiej, bo zaczęła od 3 miejsca w Braever Creek, a tutaj w treningach potwierdza formę 4 i 6 miejscem na treningach. W Lake Louise odniosłą jedyne w swojej karierze zwycięstwo. Co prawda 8 lat temu, ale w ostatnich latach jeździ tu bardzo równo i bardzo solidnie i notuje miejsce w 2 dziesiątce. Castillo przypadkiem wygrała pierwszy trening, na drugim był 8, ale to jest słaba zawodniczka. W Beaver Creek 33. I tak jak dla Fanchini miejsca w 2 dziesiątce to norma, do dla Hiszpanki raczej będzie to 3 dziesiątka. W Lake Louise nigdy jej się dobrze nie jeździło. Często miała problem, aby załapać się do 30. Także forma, historia, potencjał po stronie Włoszki i powinna to potwierdzić w zawodach.
GUT Lara - COOK Stacey @ 1.50 ✅
Jak dla mnie trochę przegięli z tym kursem. Co prawda jest jedna rzecz co martwi, Gut nie przepada za trasą w Lake Louise, tylko raz była tutaj w Top10, a Cook była tu w zeszłym sezonie 2 razy 2, ale to też trochę powyżej możliwości, bo w poprzednich latach też nie było jakoś różowo. Wszystko inne przemawia za Gut. Fantastyczna, fenomenalna forma. Już 3 zwycięstwa w tym sezonie, wygrywała z ogromną przewagą. Cook 19 w zjeździe i 28 w SuperG. Amerykanki w ogóle na początku sezonu jakoś bez formy. Gut na koncie ma już kilka zwycięstw i podiów w karierze, medale mistrzostw świata. Cook zero sukcesów na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 402

plastelina

Użytkownik
czarna passa z mojej strony ale pechowo też, trochę dnfów
typy były dobre ;)
bwin
Downhill (Beaver Creek/USA)
Which nation will have the highest positioned athlete? ITA/NOR
Pick: Italy 1.80

siła złego na jednego, licząc poprzedni sezon i tegoroczny LL jest 7-2 dla makaroniarzy
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Analizują wyniki z lat ubiegłych,treningi oraz pogodę podam jeszcze kilka typów na sucho z racji braku czasu.
Być może ktoś będzie chciał coś sobie dodać do taśmy lub komuś podrzuce jakiś pomysł.
Stacey Cook - Elisabeth Goergl typ 1 ( kurs 1,65) Betclick ⛔
Maria Hoefl-Riesch - Lara Gut typ 1 ( kurs 1,60) Betclick ✅
Tina Maze - Stacey Cook typ 2 ( kurs 2,08) Betclick ⛔
Elena Fanchini - Carolina Ruiz-Castillo typ 1 ( kurs 1,60) Betclick ✅
e@Prosty zjazd a przejechałem się na Cook :|
Akurat skupiłem się na Betcliku zdaje sobię sprawe iż u innych bukmacherów kursy mogą być wyższe.
W 100 % Zgadzam się z użytownikiem Majestro odnośnie komentarza na temat Fanchini,lecz mam inne na temat Cook w sensie bardziej ją doceniam i granie kursu 1,50 jest troszkę ryzykowne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Beaver Creek Men Downhill
JANKA Carlo -
STECHERT Tobias @ 1.50 ✅
Janka ostatnie 2 sezony fatalne, ale nie można go skreślać, ciągle ma duży potencjał. Ten sezon zaczął przyzwoicie. 10 w zjeździe 13 w SuperG. Także to dobry znak na sezon olimpijski. W Beaver Creek już wygrywał. Ostatnie lata to 11 i 34 miejsce, co jak na bardzo nie udane sezony to wcale nie najgorzej. Stechert to totalny anonim. Zajmuje miejsca w 3 dziesiątce i gorsze. W Breaver Creek na 4 starty 2 razy nie ukończył, a także 25 i 35 miejsce. Janka nawet jadąc średni przejazd powinien wyprzedzić Niemca o kilkanaście pozycji.

STREITBERGER Georg
- CLAREY Johan @ 1.80 ⛔
Cholera cię może trafić. Clarey ostatni, a Streitberger dobrze jechał jednak zatrzymał się przez problem z źle nasmarowaną nartą :sad: :sad: :sad:
Jakiś za duży ten kurs na Streitbergera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Co zrobiła Cook ?
Musiałem szybko uciekać przez ten wicher nie nagrałem i teraz chodze wkurzony bo ostro się na niej przejechałem :|
Słaby czas ? czy błąd?

e@ po udzieleniu odp do usuniecia
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Co zrobiła Cook ?
Musiałem szybko uciekać przez ten wicher nie nagrałem i teraz chodze wkurzony bo ostro się na niej przejechałem :|
Słaby czas ? czy błąd?

e@ po udzieleniu odp do usuniecia
Nie było żadnego poważniejszego błędu. Po prosu słaby przejazd. Jak dla mnie Cook to taka zwykła średniaczka, więc w sumie większego zdziwienia nie ma. Ale też warto zwrócić uwagę, że ogólnie Amerykanki są w beznadziejnej formie. Najlepsza Mancuso 20 miejsce i w poprzednich zawodach podobnie. Także póki się da, polecam grać przeciwko Amerykankom.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Panowie eksperci pytanko do was, jak oceniacie kurs 1.70 na zwycięstwo Niemki :?: Raczej pewna opcja po tym co wczoraj zrobiła, czy gra nie warta świeczki :?:
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Panowie eksperci pytanko do was, jak oceniacie kurs 1.70 na zwycięstwo Niemki :?: Raczej pewna opcja po tym co wczoraj zrobiła, czy gra nie warta świeczki :?:
Według mnie powinna spokojnie wygrać. Trudno znaleźć jakąś rywalkę, która na tej trasie mogłaby jej zagrozić. Wczoraj to był nokaut. Dzisiaj spora szansa na powtórzenie wyniku.
Lake Louise Ladies Downhill2
GISIN Dominique - COOK Stacey @ 1.71 ✅
Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki. Gisin dobre rozpoczęcie sezonu. 9 w Gigancie w Soelden. W Beaver Creek w zjeździe 12 w SuperG 6, wczoraj 13. Równa i solidna jazda. W Lake Louise na ostatnie 10 startów 7 miejsce w Top10. Kolejny raz przeciwko Cook i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Wszystkie Amerykanki w bardzo słabej formie na początku sezonu. Cook w Beaver Creek 19(zjazd) i 28(SuperG), wczoraj 39. Także jak dzisiaj nie pojedzie przejazdu życia, to nie powinna znaleźć się przed Gisin.
FANCHINI Elena - JNGLIN-KAMER Nadja @ 1.60 ✅
O Fanchini pisałem wczoraj więc nie będę się powtarzał. Dodam tylko, że potwierdziła dobrą formę zajmując wczoraj 3 miejsce. Kamer to jest solidna zawodniczka w zjeździe, ale w tym sezonie jeszcze nie zachwyca. 30 w zjeździe Breaver Creek i 42 w SuperG. Tutaj na treningach też nie zachwycała 36 i 25. Wczoraj co prawda odpaliła i zajęła 5 miejsce, ale to dopiero pierwszy dobry wynik w tym sezonie, a Fanchini i tak była lepsza.
Beaver Creek Men SuperG
REICHELT Hannes - HEEL Werner @ 1.50 ✅
Reichlet tydzień temu 25 w zjeździe i 6 w SuperG. Wczoraj 2 miejsce. Także jest forma zwyżkowa. W Beaver Creek czuje się znakomicie. Miejsca w SuperG w poprzednich latach to 3,5,13,10,1,1. także widać, że lubi tu jeździć. Hell w Lake Louise w zjeździe 8 w SuperG 27, wczoraj 8, także trochę faluje. W Beaver Creek nigdy mu się dobrze nie jeździło. Miejsca 5,35,17,31,31, także jak widać daleko. Dla mnie easy Reichelt wyżej.
JANSRUD Kjetil - DEFAGO Didier @ 1.55 ✅
Jansrud z sezonu na sezon staje się coraz lepszym specjalistą od konkurencji szybkościowych. SuperG to jego najmocniejsza strona i można go zaliczyć do czołówki. Defago swoje lata już ma. Już nie taka kondycja, nie takie osiągi jak jeszcze parę lat temu i trudno mu się zbliżyć od wyników osiąganych przez Jansruda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Lake Louise Ladies SuperG
FISCHBACHER Andrea - FANCHINI Elena @ 2.25 ✅

Mocno się z tym kursem koledzy zagalopowali. Ostatnie 2 dni grałem na Fanchini i się nie zawiodłem, ale to były zjazdy, czyli koronna konkurencja Włoszki, a dzisiaj jest SuperG a to zupełnie inna bajka. Teoretycznie Zjazd i SuperG powinny iść w parze, ale tego drugiego Włoszka po prostu nie potrafi jeździć.Na ostatnie 12 startów nie ukończyła 7, a najlepsze miejsce to 24. Tutaj trasa należy raczej do łatwiejszych, więc z ukończeniem nie powinno być problemów, ale na jakiś dobry wynik nie ma co liczyć. Fischbacher nie zaczęła sezonu zbyt udanie. Najlepsze miejsce to 8 w zjeździe w Beaver Creek. Tutaj w zjeździe 45 i 19, ale SuperG to jest jej najlepsza konkurencja. Na ostatnie 8 startów tutaj w tej konkurencji 5 miejsc w top10, w tym 2 podium, więc lubi tu jeździć. To Austriaczka powinna być faworytką w tej parze. Taki kurs to jest tutaj promocja.
 
S 1,2K

saek

Użytkownik
wszystko pięknie i ładnie gratuluje trafnych typów ale fajnie by było gdybyś podawał bukmachera u którego dana para występuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom