>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Napewno trafne :)

W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Siemka, dziś postanowiłem że troszkę po typuje na forum. Jako że aktualnie nie mam kaski a przymierzam się do wpłaty 400-1000zł to chciałem się sprawdzić, a że mam tu konto to od razu chce żebyście i wy skorzystali.
-Stan konta: na razie 0zł -bukmacher: bet 365 (z tond będą podane kursy i typy)
-pod każdym typem postaram się dać krótką analizę dlaczego typowałem na tą drużynę.
KOMENTARZE BARDZO MILE WIDZIANE!
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Typy na dziś:
Aston Villa vs Manchester United 2 (1.72) ⛔ (2:2) ????
ManU w tym meczu zagra bez 3 podstawowych graczy (Rooneya, Valenci oraz Hargreavsa), są już jednak przyzwyczajeni że ci gracze nie grają, Rooneya będzie musiał zastąpić Berbatov, Bułgar gra w kratkę, raz zaliczy wspaniały mecz a raz fatalny. W Aston Villi zabraknie aż 5 graczy z czego między innymi : Petrowa, Carew, Heskey, Weimann oraz Delph, wydaje mi się że te straty w ofensywie są zbyt poważne aby dziś powalczyć nawet o zdobycie bramki.
Manchester City vs Birmigham City 1 (1.40) ⛔ (0:0) no niezłe jaja
City dziś już tylko bez Johnosna a więc wraca moc do drużyny, ostatni mecz z United zremisowany 0:0 ale wcześniejszy wygrany 0:2 po 2 bramkach Balloteliego, w Birminghamie zabraknie McFaddena oraz Taylora, chyba nie trzeba przypominać że City gra całkiem inaczej u siebie niż na wyjeździe, u siebie są niesamowicie skuteczni i ten mecz z Birminghamem to powinien być ich koncert.
WHU vs Blackpool FC 2 (4.33) ⛔ (0:0)
Wiem ten typ wydaje się szokujący ale popatrzmy logicznie, WHU gra fatalnie w tym sezonie, zajmują ostatnie miejsce a do tego dziś nie wystąpią: Hitzlsperger, Ben Haim, Noble, Collison, Hines, Edgar, w Balckpool zabraknie tylko 1 gracza którym jest Baptiste, ciężko mówić coś na temat ostatnich potyczek tych drużyn bo były one ostatni raz 40 lat temu. Wydaje mi się że WHU z takimi kontuzjami będzie miał problem pokonać Blackpool, jeżeli chce ktoś się zaasekurować to polecam 2 DNB lub x2.
Wolverhampton vs Bolton 2DNB (2.00) ✅ (2:3) ????
Wolverhampton z ostatnich 5 spotkań tylko 1 wygrał i 4 przegrał do tego ma teraz passę 2 porażek z rzędu ale z dosyć mocnymi rywalami, dziś nie zagrają w Wolverhamptonie: Zubar, Craddock, Guedioura. Bolton jest w bardzo dobrej formie dzięki czemu zajmuje wysoką 6 pozycję w lidze! dziś nie zagrają: Gardner, O&#39;Brien, Davis, J.Samuel, mimo to postanowiłem zagrać 2DNB, ponieważ faworytem jest Bolton, gdyby miał pełny skład zagrał bym czystą 2 ale tutaj lepiej zagrać z DNB najwyżej jak będzie remis to pieniądze będziemy mieli zwrócone a Bolton ostatnio w 5 meczach na wyjeździe aż 4 zremisował 1:1.
Stoke vs Liverpool 2 (2.20) ⛔ (2:0) no jeszcze większe jaj niż City
Wydaje mi się że kryzys jest już po woli za Liverpoolem, Torres wraca do formy a Gerrard jest w wyśmienitej formie. Dziś w drużynie Liverpoolu zabraknie: Babela, Johnsona, Aggera i J.Cola. Stoke ostatnio gra bardzo przeciętnie wręcz można powiedzieć słabo a do tego brak Delapa i Sidibe. Wynik może być tylko jeden.

Championship
Typy na dziś:
Crystal Palace vs Coventry City 2 (3.15) ⛔ (2:0)
Mocno zaskakujący kurs, Crystal to ostatnia drużyna ligi a Coventry jest na 6 miejscu ! no niby w Coventry dziś nie wystąpi Hines ale jest to tylko 1 gracz. Myślę że warto zagrać ten mecz bo kurs jest znacznie zawyżony.
Ipswich Town vs Barnsley 1 (1.72) ⛔ (1:3)
To może być bardzo ciekawe spotkanie, mecze tych drużyn są zazwyczaj wyrównane, ostatni mecz odbył się prawie 8 miesięcy temu i Ipswich wygrało go 1:0, 2 wcześniejsze mecze to raz zwycięsto Ipswich, raz zwycięstwo Barnsley jednak te 2 mecze były na stadionie Barnsley, mecz do łatwych nie należy ale wydaje mi się że Ipswich nie odpuści bo jest też wysoko i 3 ptk. mogą dać im nawet 4 miejsce.
Leicester vs Derby County 2DNB (2.25) ⛔ (2:0) ????
Derby to 4 drużyna ligi a Leicester dopiero 17, mecze tych drużyn są na ogół remisowe dlatego radzę grać 2DNB, ostatnio jednak Deby gra świetnie wygrywa mecz za meczem a Leicester najpierw 2 porażki potem 2 zwycięstwa a ostatnio zaliczyli remis.
Portsmouth vs Doncaster Rovers 2 (3.80) ✅ (2:3)
No nie oszukujmy się jest to tzw. Hardcorowy typ. Zdecydowałem się tu postawić na Doncaster z prostej sprawy, w Portsmouth brakuje 3 podstawowych graczy a Doncaster wystąpi w pełnym składzie, ja proponował bym jeszcze grę 2DNB.
Scunthorpe United vs Cardif City 2 (2.00) ✅ (2:4)
Cardif to wicelider ligi a Scounthorpe jest w drugiej dziesiątce, do tego Scounthorpe ostatnio fatalnie gra u siebie a Cardif wygrywa na wyjazdach co się da, dodatkową motywacją jest to że Cardif traci tylko 1 ptk. do lidera.

 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik

T-Mobile Bundesliga

Typy na dziś:
SV Ried vs Wiener Neustadt 1 (1.83) ✅ (2:0)
Dzisiaj lider (Ried) podejmie u siebie 5 drużynę ligi (na 10) Wiener Neustadt, ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem Ried które grało wtedy na wyjeździe, aż 0:5, wydaje mi się że dziś nie może być innego scenariusza jak wygrana Ried.
SV Mattersburg vs Rapid Widen 2 (1.80) ⛔ (2:2) gospodarze mimo 2 czerwonych strzelili bramkę na 2:1 ! ????
Obie drużyny są w dolnej części tabeli, o ile miejsce Matterburga nie jest niczym dziwnym to miejsce Rpidu to jakiś żart, dlatego dziś Rapid musi wygrać, ostatnie 4 mecze wygrał Rapid tracąc tylko 1 bramkę a strzelając ich aż 12.

Jupiler League

Typy na dziś:
Club Brugge KV vs Lierse SK 1 (C.Brugge -1) (2.20) ✅ (2:0)
W pojedynkach tych drużyn Club Brugge nawet nie dominuje, on niszczy Lierse, Lierse z Clubem Brugge nie wygrała od 10 lat! a w tym czasie prawie wszystkie mecze wygrali gracze Brugge czasem padał remis, jeżeli ktoś nie chce ryzykować to radzę dać czystą 2, ale ja polecam tu HC
KRC Genk vs Cercle Brugge 1 (2.62) ✅ (3:0)
Kurs moim zdaniem zawyżony, Gent jest liderem ligi a Cercle dopiero 8 miejsce, do tego warto dodać że Genk u siebie w rywalizacji tych drużyn wygrał wszystkie mecze czyli przez 14 lat.
AS Eupen vs KV Mechelen 2 (2.45) przełożony
Spora różnica miejsc, Eupen jest przedostanie a Mechelen 4, do tego ostatni mecz tych drużyn Mechelen wygrał i to właśnie na wyjeździe 1:5!, ostatni mecz ligowy to zwycięstwo Mechelen nad 6 drużyną na wyjeździe 1:2, mecz będzie bardzo wyrównany.

1.HNL

Typy na dziś:
Osijek vs Slaven Koprivnica 1 (2.10) ⛔ (1:1) i to gospodarze 2 strzelili ;p
Ostatnie mecze Osijek to świetna gra u siebie, zdarzył im się remis i porażka ale remis był z 5 drużyną a porażka z liderem, po za tym wygrywają, Slaven K. grają fatalnie na wyjazdach, porażka za porażką, no od czasu do czasu coś uda im się ugrać, mają w sumie serie 2 remisów.
Inter Zapresic vs Varazdin 1 (2.10) ✅ (2:0)
Bardzo wyrównane drużyny jednak Zapresic u siebie gra dosyć dobrze, ostatnie 2 mecze to porażki ale z liderem no i w pucharze z 3 drużyną ligi, a Vrazdin na wyjazdach gra w kratkę, raz wygra a raz przegra no i remis też się przytrafi, proponował bym też zaryzykować Under 2.5 bramki, dosyć mało pada bramek w meczach tych drużyn, ten under w 10 ostatnich meczach padł by 6 razy ale w zasadzie mało kiedy pada więcej niż 3 bramki.
Split vs Dinamo Zagreb 2 (1.61) ✅ (0:1)
Mecz na szczycie, jednak znacznym faworytem jest tu Dinamo, ostatnie 4 mecze na wyjeździe to zwycięstwa, a split dosyć dużo remisuje na własnym boisku.

 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
LIGUE 1

Mecze na dziś:
Birdeaux vs Nancy over 2, 2.5 (1.95) ✅ (2:1)
W meczach tych drużyn w tym sezonie zazwyczaj padają te 2 bramki, w meczach obu drużyn (10 meczach ostatnich) over 2.5 padł 6 razy a więc dosyć sporo tym bardziej że ostatnie 3 mecze zakończyły się takim overem.
Stade Brestois 29 vs Sochaux 1 (1.95) ⛔ (1:1) :zolta:
Dziś sensacyjny lider Brest zagra z Sochaux, Sochaux gra fatalnie wyjazdy, mają teraz serie 6 porażek z rzędu (czyli w tym sezonie przegrali wszystkie wyjazdy bo grali ich 5), myślę że nie padnie tu wiele bramek (max 3).
Olympique Marsylia vs Lens 1 (1.40) ⛔ (1:1) ???? co to miało być?
Tu chyba wiele mówić nie trzeba, Marsylia to klasa sama w sobie a do tego gra ze słabym w tym senie Lens, różnica w tabeli jest ogromna a do tego Marsylia wygrywa prawie wszystko u siebie, proponował bym też zagrać tu 1 (HC -1 Marsylia).
Montpellier HSC vs Toulouse X (3.20) ⛔ (1:0) niewiele brakowało
Ten remis jakoś taki mi pasuje w tym meczu, co tu dużo mówić obie drużyny grają dosyć wyrównane mecze przeciwko sobie, czasem jest jakiś wyższy wynik ale zazwyczaj są to remisy albo wyniki blisko remisów do tego są blisko siebie w tabeli.
Valenciennes vs Saint Etienne Under 2.5 (1.60) przełożony
Przeciwko sobie ostatni 2 mecze to wyniki po 1:0, ciężko coś powiedzieć po za tym bo undery i overy to raczej losowość.

Super League
Typy na dziś:
Ergotelis Heraklion vs Olimpiakos Pireus 2 (1.44) anulowany mecz
Olimpiakos to znana maraka w Europie i myślę że dziś nie przegra z drużyną z 13 miejsca (na 16 miejsce).
PAE AO Kerkyra vs AO Xanthi X (3.30) ✅ (1:1)
Drużyny które w pojedynkach między sobą na 4 mecze które były aż 3 zremisowały, warto dodać że 3 ostatnie mecze między sobą to remisy!
PAOK Saloniki vs AEK Ateny 2DNB (2.37) ⛔ (2:1) było 1:1 i AEK 2 czerwone! żałosne
Mecz na szczycie Greckiej ligi, PAOK świetnie gra u siebie AEK gra także dobrze wyjazdy, zdecydowałem że lepszy typ będzie 2dnb ponieważ AEK wygrywali prawie wszystkie mecze z PAOK do niedawna, ostatnio udało się wygrać PAOK (1:0) ale to za mało.

La Liga


Typy na dziś:
Athletic Bilbao vs Almeria 1 (1.61) ✅ (1:0) ???? mimo 2 czerwonych wygrana gospodarzy, respect!
Ciekawy kurs patrząc jak Athletic radzi sobie w tym sezonie u siebie, wygrywają mecz za meczem a Almeria ma mało do powiedzenia na wyjeździe, ostatnie 2 mecze tych drużyn to 2 zwycięstwa Athletica 4:1 raz w domu raz na wyjeździe.
Atletico Madryt vs Osasuna 1 (1.57) ✅ (3:0)
Atletico to drużyna z górnej półki a Osasuna zazwyczaj walczy o miejsca 12-16 i myślę że w tym meczu wiele nie zrobią piłkarze Osasuny, jeżeli miał bym stawiać wynik to postawił bym 3:1.
FC Barcelona vs Villareal Barca/Barca (1.66) ⛔ (1:1/3:1) no niestety sędziowie się nie popisali, bramka na 2:0 dla Barcelony w pierwszej połowie nie uznana bo sędzia dopatrzył się nie wiadomo z kont spalonego i poszła z tego kontra i gol na 1:1, komentator Canal + nawet śmiał się że ten gość nie zna przepisu spalonego, bo w pierwszej połowie chyba 3 akcje Barcelonie przerwał w których spalonego nie było a jednak on się go dopatrzył.
Wystarczy że powiem Barcelona ? może jednak coś napiszę, na pewno łatwo nie będzie to osiągnąć bo Barca raczej pierwszą połowę zawsze gra luźno a dopiero w drugiej wrzuca wyższy bieg ale myślę że sytuacja w tabeli jest taka że ruszą już od początku a kto ogląda ich mecze to widzi że magia na Camp Nou wróciła.
Liga Adelante

Typy na dziś:
Granada vs Barcelona II 2 (3.20) ⛔ (4:1) dobrze się zaczęło bo 0:1, ten typ zagrany niestety sercem jako że jestem kibicem Barcy a brakowało tu kilku podstawowych graczy ????
Barcelona II jest wyżej w tabeli, dziś zabraknie paru zawodników bo są powołani do pierwszego zespołu ale jest też paru którzy grali już w pierwszej drużynie, nie wydaje mi się żeby Granada wygrała, dla bezpieczeństwa polecam 2DNB.
Betis Sevilla vs Deportivo Xerez 1 (1.50) ✅(3:1)
Betis jest liderem a do tego gra u siebie i w tym sezonie tylko 1 porażka u siebie w pucharze Króla z drużyną z La Liga, Xerez całkiem fajnie gra wyjazdy ale dosyć niedawno przegrali z Granada 5:0!
Albacete Balompie vs Rayo Vallecano 2 (2.50) :minus (1:1) eh ????
Dziwny kurs jak dla mnie, Rayo to 2 drużyna a Albacete jest dopiero 17, myślę że tu bez większego problemu wygra Rayo, polecam też typ Over 2.5 bramki.
UD Las Palmas vs Girona FC 1 (1.70) ⛔ (0:0)
Las Plamas gra świetnie u siebie a Girona ostro dostaje wyjazdy, ostatnio udało im się zremisować ale to nie zmienia fakty że dziś powinni zaliczyć kolejną porażkę w tym sezonie.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik

Eredivisie

Typy na dziś:
PSV Eindhoven vs SBV Exelscior 1 (HC -2 PSV) (1.95) ⛔ (4:2) niewiele zabrakło, szkoda tej drugiej bramki.
Nie ma co porównywać tych drużyn, PSV niezwykle ostatnio skuteczny i myślę że wygrają 3 bramkami , wcale bym się nie zdziwił gdyby było 5:0.
Roda JC vs FC Utrecht 1DNB (1.57) przełożony
Roda to drużyny która często sprawia horror swoim kibicom i teraz chyba też tak będzie ale zazwyczaj wychodzą z tego cało, postanowiłem się remisem zaasekurować.
NAC vs Twente 2 (1.55) ⛔ (2:1) w 9 minut z 0:1 wyszło 2:1 ????

Twenete lider i nie daje nikomu szans w walce z nimi dla tego NAC też nic tutaj nie ugra.

Bundesliga

Typy na dziś:
Werder Brema vs Frankfurt 2 (3.80) ⛔ (0:0) ???? Frankfurt w świetnej formie, 4 miejsce w lidze a Werder jak nie werder ;p bardzo słabo się prezentuje i wydaje mi się że dziś nie wygra. Do tego Werder ma serie 4 porażek z rzędu z czego jedna (ostatnia) 6:0 z VFB. Ostatnie 2 mecze tych drużyn to także zwycięstwa Frankfurtu.
FC Sankt Pauli vs Bayer Leverkusen 2 (2.10) ✅ (0:1)
Pojedynek tych drużyn jest niezwykle ciekawy, nigdy jeszcze gość nie wygrał, ostatni mecz był w tym roku zakończony remisem 1:1 ale wcześniej obie drużyny mierzyły się dopiero w 2007 roku. Jeżeli Bayer nie chce żeby Mainz i BVB im uciekli to muszą wygrać ten mecz. Bayer w tym sezonie gra o mistrza a Sankt Pauli walczyć będą zapewne o utrzymanie, nic wielkiego tu się nie powinno stać.
FSV Mainz 05 vs Hannover 96 1 (1.57) ⛔ (0:1) hannover około 25minut grał w 10 !
Obie drużyny w ostatnich 5 spotkaniach 4 razy przegrały i tylko raz wygrały, w tym roku Mainz podejmowało u siebie Hannover i wygrało 1:0, było to jednak na początku roku a bramkę strzelił Schurrle który i dziś wystąpi w Mainz. Mainz sensacyjny wice lider nie ma prawa dziś przegrać że słabo dysponowanym Hannoverem.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Vosher jak ja mam ci analizować under/over? to jest loteria,ja do under/over dopisuje dlaczego typowałem na to, żeby nie było że ja to na chybił trafił walnąłem, a co do normalnych spotkań, piszę parę zdań tylko bo to i tak sporo czasu na to trzeba, jak bym 2/3 mecze analizował to mógł bym ci wywalić taką analizę że byś ją czytał z 10 minut ale po co.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
PODSUMOWANIE
podane typy : 39
typy trafione: 14
typy nietrafione: 21
zwroty: 4
średni kurs: 2.22 :grin:
A więc tak: słaba statystyka na pewno, ale ja nie czuję się wcale zaskoczony, za bardzo szukałem wysokich kursów.
Z czego mogę się cieszyć:

Parę wysokich kursów siadło np.
Doncaster (3.80)
Genk (2.62)
PAE vs Xanti, X (3.30)
do tego chyba 6 spotakań w przedziale kursowym 1.95-2.20 i reszta z niższymi
Z czego powinienem się smucić :razz:
Dosyć pewne mecze nie powchodziły
ManC,ManU, Liverpool, Derby, Rapid, O.Marsylia, AEK (przez własną głupotę AEK przegrało), Barca (sędzia widział spalonego do którego Messiemu brakowało z 1m a po tej akcji padła bramka dla Villareal i do połowy 1:1).
Postanowienie:
Dziś podam sporo typów żeby trochę ogarnąć i być gotowym jak wpłacę po raz kolejny kaskę, nie wklejam już obrazków i nie daję analiz bo jest to strasznie pracochłonne, każdy z tych typów nie będzie na chybił trafił tego możecie być pewni.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
⚽Premier League⚽
Everton vs Arsenal Londyn 2 (2.30) ✅ brawo zgodnie z planem 1:2 Chelsea vs Sunderland 1 (Chelsea-1) ⛔ to coś chyba nie wymaga komentarza, Chelsea przegrywa 0:3! i to nie dostali żadnej czerwonej kartki czy czegoś w tym stylu.

⚽ Championship⚽
Swansea vs Middlesbrough 1 (1..83) ✅ 1:0 ????
⚽Primiera Division (Argentyna)⚽
Quilmes vs Godoy Cruz 2 (2.00) ⛔ 2:1 no niestety nie udało się
Argentinos Jr. vs CA San Lorendo over 2.5 (2.42) ⛔ troszkę mnie zawiedli tylko 1 bramka
CA Independiente vs Club Olimpo 1 (2.00) ⛔ 1:1, bramka dla Olimpo w doliczonym czasie gry ????
CA Velez Sarsfield vs CA Lanus 1 (1.44) ✅ no nareszcie 1:0
⚽ Jupiler League(Belgia)⚽
KAA Gent vs RSC Anderlecht 2DNB (1.83) ✅ 1:2 lukaku z karnego
SV Zulte Waregem vs KC Kortrijk 2 (Kortrijk +0, 0.5) ✅ 1:1
⚽ Exqi League(Belgia)⚽
Vise vs Tournai 1 (1.57) ✅ łatwo weszło bo 4:0
Standaard Wetteren vs Antwerp under 2.5 (2.10) ⛔
Rupel Boom vs Turnhout 1 (1.90) ⛔ 0:3 no niestety czerwona dla Rupel
Heist vs RAEC Mons 1 (3.25) przełożony
OH Leuven vs Waasland-Beveren 1 (1.93) ✅ 3:1
⚽ Campeonato Brasileiro⚽
Fluminense vs Goias 1 (1.33) ⛔ 1:1 WTF?
Guarani vs Vitoria under 2.5 (1.85) ✅ 1:1
Internacional vs Avai 1 (1.44) ⛔ 2:3 WTF?
Atletico Goianiense vs Palmeiras 1 (1.72) ✅ pewny mecz 3:0
Vasco da Gama vs Sao Paulo
over 1.5 (1.30) ✅ 1:1
Atletico Paranense vs Gremio Prudente
1 (1.45) ✅ 2:1
⚽Primera Division(Chile)⚽
Cobresal vs Union San Felipe 1 (2.05) ⛔ 0:0
Palestino vs Audax Italiano 2DNB (1.53) ✅ 2:5
Cobreloa vs Union Espanyol 2 (3.10) ⛔ 3:1 a Union prowadził
Santiago Wanderers vs Nublense
1 (1.75) ⛔ 2:2 WTF?
O&#39;Higgins vs Everton
1 (1.75) ⛔ 0:0 niestety.
Miało być więcej typów ale nie byłem już na kompie.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
PODSUMOWANIE podane typy: 26
typy trafione: 12
typy nietrafione: 13
zwroty: 1

Tak więc już idzie coraz lepiej, niestety szkoda takich spotkań jak te 2 z brazylijskiej które na pozór były proste a jednak nie weszły, do tego przynajmniej 1-2 więcej powinno w Chile wejść.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Dobra po woli wydaje mi się że nie opłaca się analizować, więc teraz podam typy analizowane i losowane wyliczanką ;p i zobaczymy co lepiej wyjdzie
Typy z analizą Anglia: Blue Square Południe H&amp;Waterlooville vs Basingstoke Town 1 (1.70) Bułgaria: A PFG Chernomorets B. vs Pirin B. 1 (1.33) ✅ 1:0 Cypr: First Division Ethnikos Achna vs AEL 1 (2.00) ⛔ 0:0 Czechy: Gambrus Liga Dynamo Ceske B. vs FK Mlada Boleslav X (3.10) ⛔ 1:3 Francja: Ligue 2 CS Sedan A. vs AC Ajacio 1 (1.80) Grecja: Super League
Asteras Tripolis vs. AO Kavala
1 (2.10) ⛔ 0:1
Panserraikos FC vs. Olympiakos Volos 1 (2.55)
⛔ 2:2
Iraklis Saloniki vs. Aris Saloniki 2 (2.55) ⛔ 1:0

Grecja: Beta Ethniki
Anagennisi Karditsas vs. Veria FC
1 (1.85) ⛔ 2:3
OFI Heraklion vs. Doxa Dramas 1 (1.33)
✅ 2:1
PAE Ethnikos Pireaus vs. Levadiakos FC 2 (2.10)
⛔ 1:1 Hiszpania: Segunda D.
Alcorcón vs. Cordoba CF
1 (2.05)
Holandia: Eerste Divisie Emmen vs. Go Ahead Eagles 2 (1.90)
Izrael: Ligath
Hapoel Petah Tikva FC vs. Ihoud Bnei Sakhnin FC
X (3.00) ⛔ 0:1
Niemcy: 2 Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs. VfL Bochum
1 (1.70)
Rumunia: Liga I
AS CF Gloria 1922 Bistrita vs. CFR 1907 Cluj
2 (1.95)
Szwajcaria: Challenge League
SC Kriens vs. Wohlen
1 (2.20)
Włochy: Serie B Pescara Calcio vs. Ascoli 1 (2.00) Siena vs. US Grosseto 1 (1.55)
Typy losowe
Anglia: Blue Square Południe
H&amp;Waterlooville vs Basingstoke Town X (3.50)
Bułgaria: A PFG
Chernomorets B. vs Pirin B. 1 (1.33) ✅ 1:0

Cypr: First Division
Ethnikos Achna vs AEL X (3.25) ✅ 0:0
Czechy: Gambrus Liga
Dynamo Ceske B. vs FK Mlada Boleslav X (3.10) ⛔ 1:3
Francja: Ligue 2
CS Sedan A. vs AC Ajacio 1 (1.80)
Grecja: Super League
Asteras Tripolis vs. AO Kavala 1 (2.10) ⛔ 0:1
Panserraikos FC vs. Olympiakos Volos 1 (2.55) ⛔ 2:2
Iraklis Saloniki vs. Aris Saloniki X (3.00) ⛔ 1:0
Grecja: Beta Ethniki
Anagennisi Karditsas vs. Veria FC X (3.00) ⛔ 2:3
OFI Heraklion vs. Doxa Dramas 2 (9.00) ⛔ 2:1
PAE Ethnikos Pireaus vs. Levadiakos FC 2 (2.10) ⛔ 1:1
Hiszpania: Segunda D.
Alcorcón vs. Cordoba CF 2 (3.70)
Holandia: Eerste Divisie
Emmen vs. Go Ahead Eagles 1 (3.80)
Izrael: Ligath
Hapoel Petah Tikva FC vs. Ihoud Bnei Sakhnin FC 1 (2.05) ⛔ 0:1
Niemcy: 2 Bundesliga
Hertha BSC Berlin vs. VfL Bochum 1 (1.70)
Rumunia: Liga I
AS CF Gloria 1922 Bistrita vs. CFR 1907 Cluj 1 (3.80)
Szwajcaria: Challenge League
SC Kriens vs. Wohlen 1 (2.20)
Włochy: Serie B
Pescara Calcio vs. Ascoli 1 (2.00) Siena vs. US Grosseto X (3.70)
 
Do góry Bottom