>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Największy weekend otwarcia

H 177

h3sus

Użytkownik
Witam wszystkich.
Chciałbym wam przedstawić dosyć ciekawy zakład jaki znalazłem ostatnio na bet365, może na innych bukach też jest nie wiem nie sprawdzałem. Obstawiać można go do 1 czerwca. Otóż chodzi o zakład który film będzie miał najlepszy weekend otwarcia Harry Potter: Insygnia Śmierci cz.2 vs Zmierzch: Przed Świtem, kursy odpowiednio ( w tej chwili) 1,57 ; 2,25. Jak dla mnie bynajmniej murowanym faworytem jest oczywiście okularnik i widzę tutaj fajną lokatę wakacyjną oprocentowaną na 50%.
Jak wiadomo HP to najlepiej zarabiająca saga w historii kina a jej dochód to 6,359,921,758$ co daje średnio 908,560,251$ za jeden film, zaś zmierzch zarobił do tej pory 1,797,031,725$ co daje średnio 599,010,575$ za jedem film. W TOP10 pod względem zarobionych pieniędzy podczas weekendu otwarcia mamy aż 3 filmy z HP odpowiednio
1. Harry Potter i Książę Półkrwi 394,000,000$
4. HP i Zakon Feniksa 332,700,000$
5. HP i Insygnia Śmierci cz.1 330,000,000$
Zmierzch zajmuje w tej klasyfikacji dopiero 7 miejsce za film Zmierzch: Księżyc w nowiu z wynikiem 274,900,000$.
A więc jak widzimy nie pojawiła się w zestawieniu ostatnia część Zmierzchu: Zaćmienie. Widać zatem tendencję zniżkową tego filmu, co z resztą dało się zauważyć po licznych nominacjach na Złote Maliny które w tym roku otrzymała ta właśnie część Zmierzchu. Jak wiemy złote maliny otrzymuje się za najgorsze filmy w roku.
Dla uzupełnienia statystyk dodam jeszcze że ostatnia część Zmierzchu zarobiła łącznie 692,372,015$ a HP aż 948,886,193$ a więc o 250,000,000$ więcej i plasuje się on na 10 miejscu w najbardziej kasowych filmów historii kina.
HP stał się w tej chwili filmem dla wszystkich, główni bohaterowie dorośli, zaczęli pić piwo, przeklinać, całować się a więc do kina z chęcią chodzą całe rodziny, czego nie można powiedzieć o Zmierzchu gdzie w kinie przeważnie zobaczymy tak zwane pokemony ???? jedyne czego się obawiam to tego że właśnie te pokemony zaciągną do kina swoich rodziców bo będą chciały zobaczyć klatę Jacoba lub jak Edzio pedzio przemienia wreszcie Bellę w wampira. Mimo to jak dla mnie murowanym faworytem jest jednak HP.
Aby zakład był rozliczony poprawnie obie premiery muszą odbyć się w piątek. Premiera HP to 15 lipca a więc piątek a Zmierzchu 18 listopada ( w niektórych źródłach 16 listopada ale jest to błąd ponieważ jest to termin premiery drugiej części przed świtem która ma odbyć się właśnie 16 listopada ale 2012 roku) a więc także w piątek. Jak najbardziej od siebie polecam. Ja sam planuje od wakacji zrobić jakiś fajniejszy budżet i za około 80-90% budżetu zagrać to zdarzenie a za resztę sobie po prostu grać jak będzie czas podczas wakacji. Wydaje mi się że to fajna sprawa aby zwrócił nam się letni wyjazd ????
Zapraszam do dyskusji na ten temat.
 
Do góry Bottom