>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Najmniejsze ryzyko najszybszy zarobek :)

M 62

mareczek1991

Użytkownik
Tak:
Ks Azoty Pulawy - Ks Nmc Powen Zabrze typ:1 kurs:1,55 ✅ wynik 29:25
Milwaukee Bucks - Miami Heat typ:2 kurs:1,20 ✅ wynik: 77:88
Stawka:1000zł
Do wygrania:1860zł ✅ ✅ :browar565: :browar565:
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Dzisiaj 3/1 a więc jest znowu sporo na plusie a szkoda Interu bo miał sporo sytuacji.

No nic na nocke dajemy:

???? Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs typ: powyżej 179,5 pkt w meczu kurs:1,29 ✅ wynik 82:103

???? Golden State Warriors - Denver Nuggets typ: powyżej 204,5pkt w meczu kurs:1,42 ✅ wynik 115:101

Stawka:1000zł

Do wygrania:1830zł ✅ ✅ :jupisdfgdfg::jupisdfgdfg:
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Dzisiaj kolejne ✅ ✅ ✅ 1406 złotych ✅ ✅ ✅

Polska liga siatkówki też weszła na powyżej 3,5 seta szkoda że tego jeszcze nie dałem do tego kuponu ostatniego ale było już kilka minut za pózno
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Na dzisiaj:

???? Enisey Krasnoyarsk - Uniks Kazan typ:2 kurs:1,14 ⛔ wynik 83:70

???? Nilan Bisons - Kauhajoen Karhu typ:1 kurs:1,20 ⛔ wynik 84:96

⚽ Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan typ:Lech Poznan strzeli gola kurs:1,24 ✅ wynik 0:1

Stawka:1000zł

Do wygrania:1696zł ⛔ ⛔ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Zastanawiam się jeszcze nad meczami:
Ik Savehof - Ifk Kristianstad typ:1 kurs:1,40
Kataja Joensuu - Ktp Basket Kotka typ:1 kurs:1,37 ( jak niewygrają to mają już pozamiatane ) dla Kataja to mecz o wszystko a jeśli KTP przegra to i tak będą w doskonałej sytuacji
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Dlatego go nie dałem na kupon tylko powiedziałem że jest warty uwagi.
Dopiero jak uda mi się zdobyć jakieś info na temat tego meczu ( składy,kontuzje itp. ) to wtedy będę mógł stwierdzić czy warto ryzykowac
Poza tym czekam jeszcze jak buki wystawią pełną oferte z tenisa na dzisiaj i handicapy na koszykówke jak da bet365 wtedy coś jeszcze zlepie na dzisiaj.
Te 3 mecze które wcześniej podałem wydają mi się najpewniejsze na dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 6

analizytypy

Użytkownik
Bardzo fajny temat, super typy. Potwierdza się tutaj, że jednak grając &quot;małymi&quot; kursami da się fajnie zarobić i nie zawsze taki 1.22 może zawalić. Od jutra zamierzam zaczać z Tobą grać, zastanwiam się tylko jak dobrac stawki, na takie jak Ty nie moge sobie pozowlić. Chodzi o to, że grając np za 100zł wygrywamy np. 83 zł przy kursie 1.83, ale odpukac przy nastepnym kuponie - przegranym - jestesmy juz na minusie. Wiadomo, nie zawsze kupon wejdzie, bo to sport, bo to zycie. Jak masz czas to na pw mzoesz sie odezwać. Punkcik leci do Ciebie i powodzonka ????
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Możesz wpłacić sobie 300zł np i grać po 100zł na kupon bo zdarza się tak jak np w sobote czy w niedziele że podaje 4 kupony na dzień.
Skuteczność weekendowa była 7/8 a więc dość dobra choć ciągle niemogę przeżyć Interu bo miał swoje okazje ale trudno nie zawsze wszystko wejdzie ważne żeby w ostatecznym rozrachunku być na plusie.
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Grając tą metodą co teraz to chyba najczarniesza seria to 3 kupony z rzędu nietrafione.
Ale to już dawno.
Wczesnie grałem po 200zł pozniej po 500zł i teraz na 1000zł weszłem i zobacze jak sie dalej akcja potoczy.Moze kiedys do 2000zł zwieksze albo juz zostane na stale przy 1000zł.
Bo jak sami widzicie w 6 dni grajac po 1000zl ponad 11000zł wiec chyba niejest zle.
Nawet grajac po 100zl mialibyscie 1100zł za 6 dni a wiec 1000zł tygodniowo to chyba dosc sensowna kaska
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Panowie spokojnie przecież nie zawsze się trafia.Liczy się ostateczny rachunek.
Dali już kursy na siatkówke więc gram:
:siata: Atom Trefl Sopot - Mks Dabrowa Gornicza typ: powyżej 3,5 seta kurs:1,41 ✅ wynik:3:2
:siata: Vk Ostrava - Vk Ceske Budejovice typ: powyżej 3,5 seta kurs:1,41 ✅ wynik 3:2
Stawka:1000zł
Do wygrania:1988zł ✅ ✅ ✅
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
I ostatni kuponik za grubo na dzisiaj:

⚽ Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan typ: Lech strzeli gola kurs:1,24 ✅ wynik 0:1

⚽ Maritimo Funchal-Benfica Lissabon typ:2 kurs:1,45 ✅ wynik 1:2

???? Nilan Bisons - Kauhajoen Karhu typ:1 kurs:1,25 ⛔ wynik 84:96

Stawka:1000zł

Do wygrania:2157zł ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Na teraz:

???? Bk Jip Pardubice - Bk Decin typ:1 kurs:1,46 ✅ wynik 90:80

⚽ Muang Thong United-Urawa Red Diamonds typ:2 kurs:1,34 ✅ wynik 0:1

???? L.Rosol-T.Puetz typ:1 kurs:1,09 ✅ wynik 2:0

Stawka:1000zł

Do wygrania:2132zł ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Nie ma się co spinać. Jak dla mnie, nikt nie musi pokazywać żadnych kuponów. Bo po co? Wystarczy, że typuje przed rozpoczęciem spotkania i nie edytuje postów. A wtedy każdy sam może sobie ocenić, czy typy są sfingowane czy też nie. Chyba każdy ma swój mózg. To, że Autor wątku publikuje tu swoje rozważania należy docenić, nie krytykować.
Ja już dwa, trzy a może cztery typy pobrałem. I gratuluję Autorowi za wytrwałość i grubą skórę wobec tych nieprzychylnych uwag innych.
Pisjoł ewrybady!
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Singiel na teraz

Ifk Kristianstad - Ik Savehof ( ręczna ) typ: powyżej 50 goli w meczu kurs:1,84 ✅ ✅ ✅ wynik 25:31

Stawka:1000zł

Do wygrania:1840zł ✅ ✅ ✅ ???? ???? ????
 
T 0

trx.

Użytkownik
Bet na plus. Dzięki

Sorry, że napiszą coś jeszcze wsp tej niedawnej dyskusji i grania ako w Pinnacle na siatkówkę. Przypomniał mi się jeden zakład jaki złożyłem kilka dni temu, a mianowicie: (chciałem wkleić link ale niestety nie mogę, mam &lt; 10 postów)

Zagrałem ako na siatkówkę (O 3,5) i mecz ligi holenderskiej, czyli jednak czasem da się zagrać coś takiego u tego buka. Dopiero teraz przypomniał mi się ten kupon.

Koniec OT z mojej strony
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Panowie sorry że kilka minut przed meczem ale czekałem na wynik Urawy a prowadzili tylko 1:0 więc chciałem być pewnie wygranej.
A ten mecz z ręcznej który podałem wydaje mi sie pewniakiem dnia i do tego kosmicznie wysoki kurs.
Jak będzie zobaczymy po meczu.Niedługo powinni grać
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Thw Kiel - Hbw Balingen Weilstetten typ:1 -9 pkt kurs:1,90 ⛔ wynik 33:25 bez komentarza co Kiel zrobił w 1 połowie
Stawka:1000zł
Do wygrania:1900zł ⛔ ????
 
M 62

mareczek1991

Użytkownik
Kupon:

:siata: Yamamay Busto Arsizio-Imoco Volley Conegliano typ:1 kurs:1,18

Frisch Auf Goppingen-Mt Melsungen ( ręczna ) typ:1 kurs:1,33

⚽ Fc Barcelona - Fc Bayern Munchen typ:1x kurs:1,27

Stawka:1000zł

Do wygrania:1993zł
 
Do góry Bottom