>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepszy polski utwór hip hopowy.

nowak 0

nowak

Użytkownik
Tak jak w temacie. Piszcie tu swoje ulubione, bądz waszym zdaniem najlepsze polskie kawałki hip hopowe...
 
peja 1

peja

Użytkownik
a Peji możecie słuchać :p :?:

moja nutka to : Grammatik i Fenomen - &quot; Każdy ma chwile &quot;

zaje* text ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Dlaczego? Mi hemprgu sie bardzo podoba. Ja nie moge sluchac tego gowna typy:Mezo,Liber,Doniu
Dokładnie i tutaj brawa dla kolegi. Te Mezy i Donie zniszczyły polski hip- hop. Dla mnie dobrą muzykę robi Onar, Pezet ( Płomień 81 razem), Zip, chociaż ostatnimi czasy Sokół moim zdaniem trochę sie sprzedał przez to prosto, ale i tak warte przesłuchania, szczególnie stare płyty, zdecydowanie Gramiatik, co ta tym idzie i Eldo, Hg, Molesta.

Ja osobiście tego najwięcej słucham, bo to jest prawdziwe. :spokodfhgfh:
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
O.S.T.R. poczatek (jak i reszte utworów) ;)
52 Dębiec wszystko polecam na własne ryzyko
Pono fajnie ale z Zip Składem solowe płyty tak średnio jak dla mnie
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
paktofoniki jest do bani Buuuuuuuu
ogólnie najlepszy jest Borixon a jego trzy płyty ,,Rap Daje Mi Siłe&#39;&#39; i
,,Zacieram Ręce Dzieciak&#39;&#39; ,,Mam Pięć Gram&#39;&#39; to po prostu dla mnie mistrzostwo
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
W temacie jest najlepsza piosenka. Nie wiem którą wybrać piosenkę Ostrego, ma wszystkie wy**** w kosmos! Jednak wydaje mi się, że najlepszą z nich jest &#39;1 na 100&#39; potem &#39;zazdrość&#39; , &#39;początek&#39; , &#39;czas i pieniądz&#39; , &#39;kochana polsko&#39; , &#39;to nie jest tak&#39; , &#39;blok&#39; , &#39;na raz&#39; , &#39;reprezentuj&#39; , &#39;ziom za ziomem&#39; , &#39;tabasko&#39; , &#39;reprezentuj&#39;
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
Dokładnie i tutaj brawa dla kolegi. Te Mezy i Donie zniszczyły polski hip- hop. Dla mnie dobrą muzykę robi Onar, Pezet ( Płomień 81 razem), Zip, chociaż ostatnimi czasy Sokół moim zdaniem trochę sie sprzedał przez to prosto, ale i tak warte przesłuchania, szczególnie stare płyty, zdecydowanie Gramiatik, co ta tym idzie i Eldo, Hg, Molesta.

Ja osobiście tego najwięcej słucham, bo to jest prawdziwe. :spokodfhgfh:
http://youtube.com/watch?v=We05Y5A4bzY
najlepszy wywiad z OSTRYM ???? ????
-Czemu gracie Hip-Hop?
- &quot; Bo Mezo i 1,8L wygryźli nas z disco polo &quot; O.S.T.R.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
OSTRY NAJLEPSZY ZIOMEK!!!!
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
W temacie jest najlepsza piosenka. Nie wiem którą wybrać piosenkę Ostrego, ma wszystkie wy**** w kosmos! Jednak wydaje mi się, że najlepszą z nich jest &#39;1 na 100&#39; potem &#39;zazdrość&#39; , &#39;początek&#39; , &#39;czas i pieniądz&#39; , &#39;kochana polsko&#39; , &#39;to nie jest tak&#39; , &#39;blok&#39; , &#39;na raz&#39; , &#39;reprezentuj&#39; , &#39;ziom za ziomem&#39; , &#39;tabasko&#39; , &#39;reprezentuj&#39;

Ten kawałek 1 na 100 jest zaje**** jest zajefajny
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Trudno wybrac jeden, ale dla mnie absolutne minimum:
Wzgórze Ya Pa 3 - Ja mamto co ty
Liroy - Scyzoryk
Peja - Głucha Noc
Peja - Jest jedna rzecz
Paktofonika - Chwile Ulotne
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Widać wasze gusta są podzielone.Ja myśle żeby wypowiadać sie o najlepszych kawałkach trzeba znac klasyke począwszy od straej Molesty ,Warszafskiego Deszczu,Starego Kalibra,Pfki.
Generalnie od lat poziom hip hopu w Polsce bardzo sie zmienił.Chodzi mi głównie o bity.Kiedyś moglismy słuchać mało dźwiecznych i wpadających do ucha podkładów a dzisiaj mamy (nie u wszystkich producentów) genialne bity.LA&amp;Magiera wyprodukowali gorący materiał Kodex od czesci pierwszej do trzeciej .Kapitalne bity ,trzeba przesłuchać...
Wracając do tematu....mój najlepszy utwór hip hopowy hmmm....
cięzko powiedziec ale materiał Pezeta Muzyka Rozywkowa wymiata w ostatnim czasie
 
roi 0

roi

Użytkownik
Peja- &quot;reprezentuje biede&quot;
WWO-&quot;Ken i Barbie&quot;, &quot;nie musze byc bogaty&quot; , &quot;słynnym być&quot; , &quot;podroby&quot;
 
Do góry Bottom