>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najlepszy Moderator roku 2014

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Trzeba wybrać jednego więc tym razem głos na Dawida, świetna robota w dziale kolarskim, ponadto bardzo dobry kontakt i ogółem jeden z tych, którzy są tu zawsze ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niezwykle trudny wybór. W tym roku mnóstwo moderatorów było aktywnych. Każdy wypełniał swoje obowiązki na wysokim poziomie, a i często ponad stan. Wyróżnić można z 85% modów, ale ja pójdę w kierunku tych, którzy odwalają największą robotę. Mianowicie ludzi z ModTeamu i to jeden z nich otrzymał mój głos.
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Oddaję głos na Ramzesa, w wielu względach zasłużył sobie by zgarnąć miano Moderator roku. Naprawdę wielki szacunek za to jakim jest człowiekiem i co robi charytatywnie.
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Special thanks do całego ModTeamu w składzie dawid.400, robson United i Ted, bo odwalają kawał harówy, mało widocznej dla ogółu, żeby to Forum jakoś funkcjonowało i warto choćby za to im podziękować. Oczywiście większość modów robi świetną robotę na wydzielonym im odcinku, żeby tylko wymienić takie postaci jak Benek_24, lukascash, mariok1992, pestka7, Ramzesa, Redwitz, Roxanne czy Tarki16. Ich zasługi w rozwój forum są niepodważalne, a do tego wyróżniają się wiedzą na swoich poletkach.
Ale nie wolno zapominać o tych (a na to się zanosi bo pamięć ludzka jest krótka), którzy niedawno oddali rangę Moda, a przecież przez ogromną większość roku 2014 harowali na Forum jak mrówki. Mówię oczywiście o Grzesio, który ledwie parę tygodni temu rozstał się z zielonym kolorem, a wcześniej był podporą Forum, a w szczególności działu MLB i Typów Dnia. Zawsze świetne i rzeczowe analizy MLB, uczynność i życzliwość no i pracowitość zaskarbiły pewnie szacunek wielu userów, w tym i mój. I właśnie dlatego mój głos wędruje do niego.
PS Gwoli wyjaśnienia: wybierałem z modów z pokaźnym stażem w zielonym kolorze, ale też dostrzegam wiele zalet w &quot;nowych&quot; modach. Po prostu czas waszej roboty jest jeszcze zbyt krótki, żeby oceniać miarodajnie. Ale spokojna wasza rozczochrana, na was czas przyjdzie w przyszłorocznym głosowaniu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
psotnick Głównie za ogarnięcie snookerowego konkursu UKC, pchanie wózka z tabliczką snooker pod nieobecność użytkownika Assitalia oraz typowe sprawy sprawy związane z rangą moderatora.
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Ramzesa - poważne podejście do swojej roboty + szlachetny człowiek ???? oczywiście chciałoby sie wyróżnić co najmniej kilku
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Dołączam się do tego co wcześniej powiedzieli dawid.400 i psotnick. Głos na osobę, która futbol amerykański i baseball zna od podszewki - Grzesio, powodzenia ????
Poza tym słowa uznania dla: Redwitz, mariok1992 za dobrą robotę w dziale siatkówki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak na prawdę każdy z Modów robi kawał roboty na forum i tutaj trzeba wyróżnić wszystkich ja natomiast w tym roku typuję Grovena ma ogromny talent do pisania i mój głos w tym roku wędruje do niego.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
wybierałem między Grzesio i Ted..na Grzesio głosowałem rok temu, więc mam nadzieje, że się nie obrazi, jeśli w tym roku oddam głos na Tedzika
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Dzięki osobom wyżej za głosy ????
Swój głos w tym roku oddałem na moderatora psotnick - wykonuję świetną robotę czy to w dziale tematycznym czy w konkursach czy przede wszystkim wielki plus za współpracę przy Typach Dnia.
Człowiek orkiestra w ostatnim roku ????
Z innych moderatorów warto by wymienić Teda i robsona_United za utrzymywanie porządków na forum i za czyszczenie SPAM&#39;u , dawida.400 za peffki z kolarstwa , pestkę7 za bycie człowiekiem orkiestrą i w konkursach i w działach sportowych ; no i z racji moderowanych działów pozdro dla ekipy z US Sports , czyli Juana , lukascash&#39;a i Jaques&#39;a za widzę i pracę w działach MLB/NFL/NHL/NBA (w tych dwóch działach może i się nie udzielam , ale czytam z chęcią fachowców od dziedzin :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Ramzesa - do tej pory rozwiązał każdy mój problem na tym forum i odpowiedział na każde pytanie. ✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gratulacje dla Ramzesy niedługo zdominuje ten konkurs niczym Leo Mesjasz czy Penaldo w Złotej Piłce! ????
Człowieku daj wygrać innym choć raz!
A tak serio to gratulacje dla całego mod-teamu że muszą użerać się z tymi wszystkimi niezrównoważanymi psychicznie użytkownikami włączenie ze mną.
 
Do góry Bottom