>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Moderator roku 2013

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
A ja daję swój głos na kogoś może niezbyt popularnego, bo nie widać go jakoś bardzo, ale właśnie po cichu świetnie wykonuje swoją robotę w dziale NBA. Tym moderatorem jest Jacques ????
 
pawel031 15

pawel031

Użytkownik
Swój głos oddałem na psotnick - Duża wiedza na temat snookera i dobre typy. Na wyróżnienie zasługuje również JuanRoman08 za jego wiedzę na temat hokeja no ale można wybrać tylko 1 ????
 
V 2

vero

Użytkownik
Oczywiście Suchoparek, zrobił dla tego forum najwięcej ???? Przynajmniej ja najbardziej zauważałem jego aktywność
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Wahałem się miedzy Romanem (JR8) a Grzesiem. Koniec końców musiałem wybrać, poszło na Juana. Ale Grzesia chcę w tym miejscu wyróżnić, bo baaardzo mi pomógł zwłaszcza na początku przygody z MLB. Juan - a my wciąż różnijmy się pięknie :]
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Głosik dla moderatora MadAngel.
Czemu?
- po odejściu SimonSa został sam samotny. Mimo to nie załamał się, nie dostał depresji i dalej skrzętnie ogarnia Italię (trudna liga). A tak na marginesie, odkąd pamiętam (kilka lat) ciągnie ten wózek do przodu i chwała mu za to.
- uczestnictwo w wielu konkursach, akcjach, generalnie widoczny na forum. Znany i lubiany..
- pod względem typów dość skuteczny, analizy czasami &quot;chłodnym okiem&quot;, a czasami &quot;nieco bardziej ryzykowne&quot; to co tygryski lubią najbardziej.
- trzyma poziom i nie schodzi poniżej pułapu. Doświadczony moderator, który jeszcze ma kilka albo kilkanaście lat na forum przed sobą. A nie tylko tzw. &quot;jeden dobry sezon&quot;..
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ciężko wyróżnić jedną osobę, bo tak naprawdę wszyscy wykonują tu robotę i jednych widać mniej innych więcej, ale każdy swoją cegiełkę dokłada, także dla wszystkich wielkie brawa i szacunek, bo roboty jest od .... a mimo to wszystko jest poukładane ????
Głos oddaje na Grzesia, który pielęgnuje MLB jak swój własny ogórdek, a poza tym Typy dnia itp. sprawy również ogarnia na bieżąco, więc należy mu się ten głos jak &quot;psu buda&quot; :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ramzi wiadomo. Z urzędu i w cuglach stanie na najwyższym stopniu podium. - Ja nominuję Marioka. Ostatnio w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął gniazdowy Asseco Resovii Rzeszów - Redwitz. Teraz cała robota na barkach Marioka, który poświęca sporo swojego czasu co by ogarnąc to i owo.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dzięki wszystkim za głosy, które na mnie oddaliście. Przyjemnie czyta się pochwały na swój temat i to oczywiście motywuje do działania. Chyba takie posty bardziej budują niż sam fakt zwycięstwa w ankiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zagubiłem się gdzieś w typowaniu ale naprawiam swój błąd oczywiście Ramzesa za szlachetną paczkę, hiszpańską piłkę i ogólnie dawno nie poznałem tak ogarniętego człowieka.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyniki plebiscytu na najlepszego Moderatora 2013 roku.

1 miejsce - Ramzesa - 71 otrzymanych głosów - nagroda 200PLN
2 miejsce - dawid.400 - 20 otrzymanych głosów - 150PLN
3 miejsce - psotnick - 14 otrzymanych głosów - 100PLN

Gratuluję wszystkim za osiągnięte wyniki. Mam nadzieję, że zmobilizuje Was wszystkich do dalszej aktywności na forum.

Dane Moneybookers do przekazania nagrody proszę wysyłać do mnie na priv.
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wyróżnienie zdecydowanie na wyrost, zwłaszcza w takim towarzystwie na podium, ale tym bardziej dzięki wszystkim za głosy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dziękuję za głosy ???? Cieszę się że kilkanaście osób doceniło moją pracę na forum ????
Gratulacje dla Ramzesa za zwycięstwo ;) oraz psotnick za 3 miejsce.

Poprzez moderowanie całego forum jako MT &quot;zyskałem&quot; wielu wrogów więc, gdyby była ankieta na najgorszego moda to pewnie zgarnąłbym kilkukrotnie więcej głosów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom