>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Moderator roku 2012

yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Swój głos bez wahania oddaję na Odiego. Trzyma w ryzach cały dział NHL.
Większość fanów zrezygnowała już z udzielania się w temacie (lockout), a Odi, jak na moda przystało, stara się trzymać dyskusję. W poprzednich sezonach zamieszczał wiele analiz, kontrolował rankingi i zawsze starał się zachęcać wciąż niezbyt liczne grono fanów NHL, np. poprzez zamieszczanie niusów w języku polskim, aby początkujący mogli zbierać pierwsze szlify, stopniowo pogłębiając swoją wiedzę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Zdecydowanie Redwitz mój człowiek od siatkówki. Zawsze można na niego liczyć, takich modów nam potrzeba ????
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Ja zacznę inaczej, a od drugiej strony. Moim zdaniem , trzeba mocno patrzeć również pod kątem rozwoju danego tematu czy moderatora. Przykładowo Redwitz był dla mnie numerem jeden w momencie gdy dział siatki się rozwijał i wtedy chłop pokazał tam klasę. Teraz ma tam kilku niezłych pomocników którzy ładnie ciągnął ten dział.
Dla mnie, bardzo duży rozwój zrobił dział Koszykówki i zarazem wilQu. Trzeba zauważyć, że bardzo popularna NBA występuje osobno a mimo to, człowiek nieźle rozruszał temat koszykówki. Dla wielu w tym mnie, dziedzina sportu mało znana. Oprócz moderowania, wilQ podaje ogromną ilość typów popartych naprawdę solidnymi analizami. Mój głos - wilQ.
Tyle ode mnie. Moim zdaniem, co roku trzeba zauważać działy gdzie narodziło się coś nowego. Oczywiście, super jeżeli moderator rok po roku spełnia w pełni swoje obowiązki i nie schodzi poniżej dobrego poziomu. Jednak , na tym forum zdecydowanie ciężej rozruszać mniej popularne tematy i cierpliwie je budować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
wybierałem tradycyjne już między Odim, WilQ i Jacquesem. Ponieważ na Odiego głosowałem przez ostatnie dwa lata, bo jest świetny, sympatyczny, konsekwentny i bardzo rzeczowy (oh ah), to mam nadzieję, że się nie obrazi, gdy tym razem oddam głos na inną osobę. WilQ dostał głos w innej ankiecie, więc tutaj głosuje na Jacquesa..z tych samych powodów co w przypadku Odiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Mój głos na Grzesio, typy dnia, NFL i MLB, sporo ciekawych pomysłów na rozwój działów, cały czas aktywny, spora wiedza w dyscyplinach w których się specjalizuje, a nie jest to tajemnicą że amerykański futbol jak i baseball to raczej niszowe dyscypliny na forum także warto docenić tą postać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Ja jestem pod wrażeniem świetnej roboty jaką robi Ramzesa. Czasem zazdroszczę mu trzeźwego, obiektywnego myślenia na różne tematy. Ma też wielką wiedzę, o czym dobrze możemy się przekonać w przeróżnych działach - m.in. ligach hiszpańskich. Sporo pomaga na HP, często widać go na forum. Dla mnie jeden z lepszych, możliwe że najlepszy moderator tego forum (nie znam wszystkich). Do tego ta akcja z dzieciakami. Niech wygra najlepszy - Ramzesa! Brawo.

świetnie napisane ???? mój głos również dla Ramezsa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Głos zdecydowanie wędruje w stronę naszego mentora działu NHL - Odiego. Trzyma na wodzy cały dział, podawał bardzo rzeczowe oraz konkretne analizy i ogółem wszystko było w jak najlepszym porządku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Głos na Redwitza. Po pierwsze za dział siatkówka, gdzie często się udziela ze znakomitym skutkiem jeśli chodzi o podawane typy, dlatego też w moim rankingu jest absolutnym numerem jeden w typach z tej dyscypliny. Po drugie za spory wkład w organizację konkursów, co również wymaga poświęcenia niemałej ilości czasu. Po trzecie za wysoką kulturę słowa pisanego, co w dobie pauperyzacji języka niestety nie jest regułą.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Mój głos wędruje zdecydowanie na konto adqs. Głównie za wielką wiedzę z dziedziny piłki ręcznej ale również - a może przede wszystkim - za ogrom pracy włożonej w ciągły i postępujący rozwój działu. Swoją drogą czas pod ten typ idealny, już wkrótce ruszają handballowe MŚ w Espanii i jestem przekonany, że w tym czasie za jego sprawą ruch w dziale będzie (jak co roku o tej porze) niespotykany.
Osobne wyróżnienia dla Ramzesa i Redwitza bo nawet patrząc tylko z boku na działy, nad którymi sprawują pieczę nie da się nie zauważyć nie tylko ich ogromnej wiedzy merytorycznej jak i czasu poświęconego swej robocie. Generalnie rzecz biorąc aż miło poczytać co mają do przekazania swym (bądź co bądź) czytelnikom.
Przy okazji napiszę że szkoda iż mamy do dyspozycji tylko i wyłącznie 1 głos ale ten problem pojawia się co roku więc nawet szkoda marnować klawiaturę.
Nawiasem mówiąc wielkie ukłony dla wszystkich moderatorów bo zadanie to wymaga sporego zaangażowania jak i wiedzy z danej dziedziny sportu. Także z mojej strony dla Was wielkie dzięki !
 
G 4

gregorienko

Użytkownik
Podziekowanie wielkie dla wszystkich.
Jednakze patrzac pod katem zyskow z typow to wielkie slowa uznania dla dzialow pilki recznej,siatkowki no i europejskiej koszykowki...
PANOWIE CHYLE CZOLO I OBY TAK W PRZYSZLYM ROKU !!!!
Szczegolne podziekownia dla:
Obserwator (M)
adqs
Hopkirk
Redwitz
wilQ
Panowie wspaniale prowadzenie dzialow,wspaniale typy wraz z analizami -BRAWO !!!
Ciezko wybrac tego najlepszego .....
Lecz moj glos dla wilQ-A-FANTASTYCZNA SKUTECZNOSC TYPOW !-oby tak dalej
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Większość moderatorów spisuje się świetnie, wzbudza u mnie szacunek, ale w tym roku mimo wszystko głos leci do adqs. Jest wszędzie, swoje działy ogrania, w konkursach pomaga, zawsze pomocny, obiektywny kibic bez napinki, mimo że inna wiara.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Glos na Dawida 400 . widac ze ma poczucie humoru i zdrowe bardzo podejscie do tematu bukmacherki. prace dobra wykonuje na forum. napewno pomocny przy rozwijaniu jej
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja ze swojej strony pochwalę pracę bliżej znanych mi Bossów tego szemranego środowiska: dawid400, adqs, Ramzesa, Redwitz, kapszti, Konrad140. Każdy z Nich robi zajebistą robotę u siebie na kwadracie i każdy ma zawsze coś ciekawego do przekazania na swój dany temat.

By jednak tradycji stało się... Głos zostanie oddany na człowieka ze środowiska i mój leci do Hopkirka. Siedzę dobrze w Pallavolo i wiem sporo co w trawie piszczy, ale jeszcze więcej wie Hopkirk który nie wiadomo skąd sypie różnymi ciekawostkami i niejednokrotnie poprawia Gustlika. Hopkirk - dobry duch działu siatkówka.
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Podobnie jak kolega Gystlik swój głos oddałem na Hopkirk&#39;a. Wzorowo prowadzony dział, aktywność, zaangażowanie a przede wszystkim ogromna wiedza i rzeczowe analizy, które z przyjemnością się czyta.
Słowa uznania należą się również dla adqs, robson United, Ramzesa, Redwitz, których wkład w rozwój i funkcjonowanie forum jest niepodważalny...
 
Do góry Bottom