>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najlepszy moderator roku 2008

Status
Zamknięty.
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Jeżeli chodzi o moderatorów to mój głos leci do.... Sutka.
Jak dla mnie bardzo dobry moderator, tak jak wszyscy inni,
ale jeżeli chodzi o tego Pana to darze go naprawde dużym szacunkiem.


Pozdrawiam i oby tak dalej ! ;) Życze najwyższego miejsca.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
To i ja się wypowiem.
Ten zły, nielubiany. Pierwszy, nadworny wróg moderatorów tego forum ????
Swoją drogą, to wrzućcie trochę na luz w tym nowym roku, bo w 2008 często nerwy puszczały niepotrzebnie Panowie.

Na ✅ TBM (nigdy nie odmówi pomocy), roY (szkoda, że tak rzadko udziela się na forum), robsonUnitedxD (miły i chętny do pomocy) i nikifor (mimo, że mnie nie lubi cenię go za to co robi na forum)

POZDRO!
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
✅ Vader/Gdyby wszyscy modzi mieli takie pojecie o bukmacherce ;)

Pozatym podziekowania dla reszty za to ze to forum istnieje i funkcjonuje.
Pozdrawiam
 
P 0

pavlinho

Gość
Najlepszym moderatorem Vader, wkłada dużo serca w pracę na forum. Zawsze chętnie służy pomocą.
PS. A jednak zmieniłem zdanie Ted.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No to czas na mnie. Dla mnie byl to trudny wybor: Vader, Prasa, Robson, Jareks89, TBM (kolejnosc przypadkowa) to naprawde dobrzy moderatorzy. Jezli mam jakis problem to zawsze sa gotowi chetnie pomoc, dobrze mi sie z nimi dogaduje. Bez nich te forum napewno by sie zmienilo. Gdybym mogl zaglosowal bym wlasnie na nich. Ale niestety mozna tylko na jednego....
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja zagłosowałem na Robsona poniewaz jest miły;) i nie pokazuje jaki to on jest fajny kasujac czyjes posty w przeciwienstwie do niektorych;)(chodzi mi o to ze mod moze a user juz nie). Napewno spory wplyw na moj głos mialy jego typy, z ktorych lubie korzystac bo sa poprostu dobre ????
Pewnie skasujecie ten post bo przeciez tutaj nie mozna wypowiadac wasnego zdania.
Pozdrawiam kasujacych ????
Edit/Prasa : to dopiero dziwne, że Mod może kasować posty, a użytkownik nie :mrgreen:
chodziło mi tutaj bardziej o to ze mod moze zazartowac a ja o Fife napisac nie moge;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Mój głos poszedł na Robsona. Nie ma go w gronie typerów więc głos idzie na moda nie widziałem zbyt wiele pod względem trzymania porządku ale pod względem pisania analiz długich rzeczowych i trafnych jest dla mnie najlepszy.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Oddałem swój głos nie powiem na kogo ;) Ale powiem tyle, że według mnie na właściwą osobę, która najwięcej serca wkłada w rozwój forum. Oczywiście cała reszta też dużo z siebie daję, jednak kogoś trzeba wybrać. ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem najlepszym moderatorem jestem ja ???? ???? ???? ???? ???? ale że nie dane było mi znaleźć w zaszczytnym gronie nominowanych oddaje głos chyba na Vadrea :p Chociaż czasem jak zobaczę jak sie kłóci o to kto usunął jakiś post itp to ręce mi opadają, to jednak wydaje mi sie że chłop poświęca dużo czasu forum, robi to za free ( chyba xD ) i w ogóle pod czarną maską ma dobre serce ???? Jeszcze żeby dzielił sie swoimi super typami to już w ogóle był by git :spokodfhgfh:
Prasa : Mad, przecież mozesz głosowac na siebie:p Wystarczy przeczytac co napisał Marcin:p
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
a dlaczego nie ma na liście osobnika by Grzecho?dobra to muszę wybrać kogoś z tej listy..wybieram Vadera.Szczególnie za prace jaka wykonuje w temacie z konkursem hokejowym.Oprócz tego zawsze służy pomocą..jest zawsze w sytuacjii kiedy trzeba pomóc i doradzić.I chyba ma duże poczucie humoru a dla mnie to duży✅
Tedzik za pózno już zaznaczyłem ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
wilq ;) .
W związku iż można podać tylko 20 pozycji w ankiecie można głosować również na innych modów poprzez wpisanie jego loginu w poście. Można zaznaczyć tylko jedną osobę.
__________________
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom