>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy live zamiast bet365

bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Witam, od wielu lat korzystałem z bet365 przede wszystkim do śledzenia wyników na żywo, była tam zdecydowana większość meczów prowadzonych live, np w baskecie z opisem kto ma piłkę, ile czasu do końca (nie na zasadzie mniej niż minuta) itp. Wszystko chodziło płynnie i byłem mega przyzwyczajony do korzystania akurat z tej strony jeśli chodzi o śledzenie wyników.

Czy któryś bukmacher (lub też inna strona) ma podobne relacje live? Tak żebym znalazł tam na spokojnie wszystkie mecze i miał jak najwięcej danych w relacjach z koszykówki, piłki ręcznej itp?

Podkreślam, nie chodzi mi o wysokie kursy ani nic takiego. Chodzi mi jedynie o to żeby móc dokładnie śledzić kilka meczy na raz na jednej stronie, zakładam że takie możliwości dają głównie bukmacherzy.
 
M 0

mrmajk

Użytkownik
To fakt, ich oferta live jest bardzo rozbudowana, ale za to ich wiarygodność i wypłacalność mizerna. Niestety w tym wypadku &quot;coś za coś&quot;
Polecam Unibet - ich oferta na żywo może nie jest aż tak bogata, ale odstępuje niewiele, a jest to firma jak najbardziej wiarygodna, bez śmiesznej weryfikacji zdjęciem &quot;selfie&quot; z dowodem osobistym na tle wiadomości e-mail wysłanej przez 1xbet.
Ewentualnie Jetbull lub Dafabet.
 
Do góry Bottom