>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze zakłady od zawodowego typera.

Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Dlaczego warto być z Donem?
avatar7.png Otwórz drzwi dostępne na piłkę nożną . Ja, Don Giovanni, jestem jednym z najlepszych w tworzeniu typów. Jestem tak dobry, że bukmacherzy tylko przegrywają. Jestem tak dobry, że dano mi mieć raj na ziemi. Oczywiście nie obstawiaj od razu za wszystko, ale od 3% do 12% przekazanej sumy na zakłady. Mam chodzący milion. Często stawiam wiele trudnych zakładów, których wielu graczy nie obstawia, dlatego wygrywam. Te informacje są dostępne w moich wyborach. Wiem wszystko o zespołach, na które stawiam. Sezon po sezonie daje tylko wygrane. Przychodź tutaj i uderzaj często, wygrywając raz za razem. W 2014 roku odniosłem 17 wygranych z rzędu dzień po dniu, co spowodowało, że wygrałem dużo pieniędzy i miałem do tego dużą satysfakcje. Zakłady traktuję poważnie i jest to dla mnie normalna praca. Doświadczenie nauczyło mnie, że aby dobrze wybrać, musisz oglądać drużyny w telewizji. Motto pseudonimu Watchmana: "Jak widzisz drużynę w akcji, to wiesz, jak grać". Oglądam średnio jeden mecz dziennie, co daje dostęp do informacji na temat 14 drużyn w tygodniu. Czy znasz wartość pieniędzy w sporcie? Weź swoją stawkę (3% do 12% obciążanej na zakłady) i dołącz do mnie w tym temacie. Informacje dostępne wyłącznie z najlepszych źródeł. Wszystkiego najlepszego Don.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
Jak wszyscy zawodowi hazardziści, nie oceniam swojej pracy na podstawie kilku typów. Myślę długoterminowo i o to w tym chodzi. Poczekaj kwartał, pół roku a zobaczysz jakie gra singlem przynosi efekty.
 
Don Giovanni 9,2K

Don Giovanni

Użytkownik
GAME OF THE YEAR

23/09/23
Handicap azjatycki
Turkey Super Lig Besiktas -0,5
lvbet
kurs:1,90
stawka:100
LOST

Najwięcej szczęścia w Twoich typach
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom