>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Najlepsze z najlepszych - selekcja

S 51

szewapxa

Użytkownik
dziś troche piłki ręcznej więc spróbujemy ale nie będą to Mistzostwa ale kwalifikacje więc te słabsze żeńskie druzyny. Rzucił mi się w oczy typ na spotkanie Białoruś - Kosovo. Mianowice suma poniżej 59.5 za 1,71 w Pinnacle. Pojedynek z outsaiderem który małoo rzuca a jakiejś wielkiej spiny na bramki w ekipie białorusi być nie powinno(pewny awans). Żeby przekroczyć linie faworyt musiałby rzucić ponad 40 bramek a na to się nie zanosi. Linia za wysoka, korzystam. stawka 500
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 51

szewapxa

Użytkownik
probujemy kolejny typ od rogera ???? znow na: Lisa Theresa Hauser (AUT) - Nadezhda Skardino (BLR) stawka 300 kurs 1.71 Pinnacle
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
no cóż to był fantastyczny tydzień!
O&#39;Sullivan nie wygra UK Championship 1,77 1xbet 500zł ✅
kot - forfang 1 2.05 Betsson 500 zł ✅
selby win 2,36 Pinnacle 130 zł ✅
Lisa Theresa Hauser (AUT) - Nadezhda Skardino (BLR) 300 zł kurs 1.71 Pinnacle ✅
Termalica - zagłebie x2 1.61 Pinnacle 700 zł ✅
Lisa Theresa Hauser vs Olga Podchufarova 1 @ 1.88 Pinnacle stawka 400 zł ✅
Shalke lub remis 1.86 Pinnacle 500 zł ⛔
Atom Trefl Sopot +2,5 s 2,69 Pinnacle stawka 300 ⛔
Stephanie Venier vs Jacqueline Wiles 1 1,69 Pinnacle stawka 400 zł ✅
walka wrzoska skonczy sie przed czasem 2.28 stawka 40 zł Unibet ✅
Minnesota Timberwolves +6,5 1.86 Pinnacle stawka 150 ✅
Białoruś - Kosovo suma poniżej 59.5 za 1,71 w Pinnacle 500zł ✅
Jest pięknie pograł ktoś?
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
próbujemy typ od Macko18. liczba bramek zawodniczki
Norwegia-Rumunia
Herrem under 3.5 gola 2.25 Betsafe/Betsson Stawka 225
Ktoś kto chce większą stawkę może postawić i tu i tu omijając limit.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
bramki zawodniczki na ⛔ czułem by tego nie tykać - co prawda udało się odrobić grając i zamykając dodatnie handi na czarnogórki ale oczywiście w tym temacie typow live nie będzie. W ogóle to gram już tylko sporadycznie na live (chciałbym nie grać wogole ale niestety to czasem silniejsze) bo to największe zło i straciłem przez to dobrych parę tysięcy.. No ale bukmacherka to ciągła nauka trzeba z niej wyciągać wnioski. Z dobrym nastawieniem strategią mozna zyskać wiele. Trzeba grac przede wszystkim mądrze no i nie wierzyć za mocno w powodzenie danego typu i właśnie MĄDRZE dobierać stawkę, a mądrze to znaczy m/w 1/3 twoich pieniędzy. przykład? typ wydaje się pewny stawiamy ok 80% przegrywamy no i z 20 % ciężko będzie się odbić.,, Niedługo zbliżymy się do stawek poziomu 1000 zł (ale na pewno bez szaleństw) bo zysk już całkiem przyjemny. Powodzenia
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
ale jak ktoś chce może próbować udinese - Bologna o 0,5 kurs ponad 2 ✅
heh zagrałem w sumie za:
300 zł 1.98
150 zł 3.34
50 zł 3.8
łącznie zysk 785 zł ✅
i to był mój ostatni Live. dziekuje. dobranoc
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
knicks na ✅ chicago niestety ⛔.. prowadzili nawet w 4 kwarcie 4 pkt by przegrać 11.. Ale nie ma że nic nie wpada i to cieszy ????
 
Do góry Bottom