>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

--> Najlepsze typy <--

komscik 5

komscik

Użytkownik
Witam!!!
Po dłuższej przerwie wracam do typowania ;)
Kupon #1
⚽ Udinese vs Bologna TYP: 1 Kurs: 1.45zł (2:0) ✅
⚽ Sporting vs Barcelona TYP: 2 Kurs: 1.16zł (0:1) ✅
⚽ Bolton vs Chelsea TYP: 2 Kurs: 1.40zł (1:5) ✅
AKO: 2.35zł
✅✅✅ Stawka: 12j EW: 28.20j ✅✅✅
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #2
:siata: Acqua Paradiso Montichiari - Fidia Padova TYP 1 KURS: 1.30zł (3:1) ✅
:siata: Copra Piacenza - Itas Diatec Trentino TYP 2 KURS: 1.16zł (2:3) ✅
:siata: Tonno Callipo Vibo Valentia - Bre Banca Lannutti Cuneo TYP 2 KURS 1.37 (2:3) ✅
AKO: 2.07zł
✅✅✅STAWKA: 20j EW: 41.40j✅✅✅
Te spotkania przynosiły mi trochę nerwów...
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #3
⚽ Ullensaker/Kisa - Rosenborg 2 TYP 1 KURS: 1.50zł (2:3) ⛔
:siata: ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Fart Kielce TYP 1 (-1.5) KURS: 1.40zł
(3:1) ✅
AKO: 2.10zł
⛔⛔⛔Stawka: 11j EW: 24j ⛔⛔⛔
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
Hokej Polska
dzisiaj zagram hokej polską ligę
KUPON #4
:hokej: KH Zaglebie Sosnowiec - ComArch Cracovia Krakow TYP 2 KURS: 1.45zł (3:5) ✅
:hokej: TKH Nesta Torun - GKS Jastrzebie TYP 2 KURS: 1.60zł (1:3) ✅
AKO: 2.32

✅✅✅ STAWKA: 10j EW: 23.20j ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #5
:hokej: Hradec Kralove - Hokej Sumperk TYP 1 KURS: 1.45zł (5:3) ✅
:hokej: Nyköpings HK - Arlanda TYP 1 KURS: 1.40zł (6:1) ✅
:hokej: Halmstad HF - Olofström TYP 2 KURS: 1.35zł (3:4) ✅
AKO: 2.74
✅✅✅ STAWKA: 8.2j EW: 22.47j ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
komscik 5

komscik

Użytkownik
Tenis
Już dziś stawiam na jutro rano...
KUPON #6

???? Nadal, Rafael - Raonic, Milos Zakład na sety: 2:0 Kurs: 1.25zł (2:0) ✅
???? Bogomolov Jr, Alex - Murray Andy TYP 2 KURS: 1.12 (0:2) ✅
???? Radwanska, Agnieszka - Arvidsson, Sofia Zakład na sety: 2:0 Kurs: 1.25 (2:0) ✅
????
Wozniacki, Caroline - Kanepi, Kaia TYP 1 Kurs: 1.40zł (2:0) ✅
AKO: 2.28
✅✅✅ STAWKA: 7.47j EW: 17.03j ✅✅✅
zagrałem za małą stawkę, gdyż nigdy nie miałem szczęścia do tenisa, może tym razem będzie inaczej ????
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #8
:hokej: CSKA Moscow - Amur Khabarovsk TYP 1 KURS: 1.77zł (2:2) ⛔
:hokej: HV 71 - Timrå IK TYP 1 KURS: 1.50zł (3:1) ✅
:hokej: Rødovre - SønderjyskE TYP 2 KURS: 1.23zł (3:3) ⛔

AKO: 3.27
⛔⛔⛔ STAWKA: 8j EW: 26.16j ⛔⛔⛔
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #9
???? Ivanovic, Ana - Radwanska, Agnieszka TYP 2 KURS: 1.92 (0:2) ✅
???? Wozniacki, Caroline - Pennetta, Flavia TYP 1 KURS: 1.25 (1:2) ⛔
AKO: 2.40
⛔⛔⛔ STAWKA: 6j EW: 14.26j ⛔⛔⛔
Nie wiem jak to Wozniacki mogła przegrać... Liczyłem na pojedynek Polek
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #10
dzisiaj do 2 kuponów napiszę analizę ????
✅ Flavia Pennetta - Agnieszka Radwanska ✅
WYNIK: 0:2
TYP 2 KURS: 1:47

Agniszka chce udowodnić, że jest wielką tenisistką, chce by dalej się o niej mówiło jako o zawodniczce, która może walczyć o wygrane. Radwanska dzisiaj pokazała wygrywając dzisiaj pierwszego seta z Ivanowic 6:3, gdzie Serbka w 2 secie z kreczowała. Agnieszka rozegrała świetne spotkanie, myślę że śmiało można ją stawiać jako zwyciężczynie turnieju. Pennetta obegnała dzisiaj numer 1 turnieju Caroline Wozniacki, ale to musiało się zemścić na Dunce, ponieważ miała już prawie piłkę meczową ale jej nie wykorzystała. Flavia wygrała 2-seta z Caroliną 6:0 ze względu na dobry serwis i agresywny atak, ale to również Dunka miała gorszy moment. Myślę że nasza Agnieszka powinna sobie dać rade z Włoszką w 2-setach. Na to liczę.

✅Fart Kielce - Asseco Resovia Rzeszów✅
WYNIK: 0:3

TYP (-1.5 seta) 2 KURS: 1.50

Asseco wygrało w ostatniej kolejce z AZS Olsztyn 3:0 gdzie świetnie w ataku jak i na zagrywce spisywał się Grozer. Tichacel świetnie prowadził grę. Znakomicie na siatce radził sobie Nowakowski i Kosok, jeżeli jutro Resovia zagra tak jak z Olsztynem można spodziewać się wyniku 3:0 dla Asseco. Kielce nie będą mieć nic do powiedzenia przy atakach Grozera. Kielczanie nie mają składu by mogli zagrozić Ekipie z Rzeszowa. Fart ugrał w Kędzierzynie jednego seta, ale Resovia nie pozwoli na dominację zespołu z Kielc, jedyne co będzie za gospodarzami to publiczność.

AKO: 2.21
✅✅✅STAWKA: 20j EW: 44.20j✅✅✅
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #11
✅Rafael Nadal - Mardy Fish✅
WYNIK: 2:0
TYP: 1 KURS: 1.30zł

Nadal do pół finału dostał się bez straty seta. Hiszpan jest faworytem tego spotkania. Rozgrywa naprawdę niezły turniej, ale Fish również doskonale sobie radził do tej pory stracił tylko jednego seta, ale nie oszukujmy się Nadal jeżeli jest w dobrej dyspozycji nie ma dla niego rywala nie do pokonania. Mardy rozstawiony z 8 w turnieju przy Rafael nie ma wielkich szans na zwycięstwo z Nadalem
✅Monica Niculescu - Andrea Petkovic✅
WYNIK 0:2
TYP 2 KURS: 1.22zł

Petkovic jest faworytką tego spotkania i myślę, że to ona awansuje do finału. Jej gra wygląda bardzo dobrze przy Niculescu. Monica bardzo musiała się pomęczyć by dotrzeć do półfinału. Andrea dziś pokonała w 2-setach Rosjankę Pavlyuchenkova. Rumunka natomiast musiała się trochę pomęczyć z Kirilenko. Niemka powinna wygrać to spotkanie.
⛔ Bryan B / Bryan M - Llodra M / Zimonjic N ⛔
WYNIK: 1:2
TYP: 1 KURS: 1.53zł

Bracia Bryan czeka spotkanie z parą Serbsko-Francuską. Bracia jak do tej pory nie mieli trudności z wygraniem meczu, gładko pokonali swoich przeciwników, również ich przeciwnicy nie dali szans swoim rywalom. Natomiast faworytami są Amerykanie, i to spotkanie myślę że wygrają.
Ps: Większej kompromitacji ze strony Amerykanów jeszcze nie wiedziałem!

AKO: 2.43zł

⛔⛔⛔ STAWKA: 15j EW: 36.45j ⛔⛔⛔
:zy3ou::zy3ou::zy3ou:
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #12
???? Nadal, Rafael - Murray, Andy
TYP 1 KURS: 1.55
???? Berdych, Tomas - Cilic, Marin
TYP 1 KURS: 1.40
???? Radwanska, Agnieszka - Petkovic, Andrea
TYP 1 KURS: 1.47

AKO: 3.19zł

STAWKA: 13.10j EW: 41.79j
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
Czas wrócić do typowania po dłuższej nieobecności
KUPON NR.1
⚽CF Valencia - AZ Alkmaar

WYNIK: 4:0
TYP 1 Kurs: 1.40
Analiza : Valencia przegrała pierwszy mecz 1:2, gdzie pierwszy gol padł w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Tym samym przed rewanżem w lepszej sytuacji są podopieczni Gertjana Verbeeka, ale Valencia zrobi jednak wszystko, aby wywalczyć awans przed własną publicznością. W Walencji mają również nadzieję, że czwartkowy mecz może być przełomowym dla ich zespołu, który w ostatnim czasie słabo spisywał się na ligowych boiskach i zajmując trzecie miejsce w tabeli roztrwonił sporą przewagę nad resztą stawki.W ostatnim ligowym meczu Valencia tylko zremisowała 1:1 na własnym stadionie z Levante. AZ ostatniego weekendu również nie może zaliczyć do udanych, bowiem straciło fotel lidera Eredivisie. Drużyna z Alkmaar zremisowała 2:2 na wyjeździe z Vitesse Arnhem i jej potknięcie wykorzystał Ajax Amsterdam. Valencia to spotkanie musi wygrać i udowodnić własnym kibicom, że ostatnie słabe fragmenty gry to był tylko przypadek
⚽Metalist Kharkiv - Sporting Lissabon
WYNIK: 2:3
TYP Awans Sportingu Kurs: 1.55
Analiza: Sporting Lizbona będzie bronił w Charkowie zaliczki z pierwszego pojedynku na własnym stadionie z Metalistem. Rywalizacja obu drużyn o awans do półfinału Ligi Europejskiej zapowiada się niezwykle ciekawie. W pierwszym spotkaniu Sporting zrobił mały kroczek w kierunku awansu, choć był bliski zrobienia bardzo dużego kroku. Drużyna prowadzona przez Ricardo Sa Pinto prowadziła 2:0 po uderzeniach Marata Izmailova i Emiliano Insuy. W doliczonym czasie gry Metalist zdobył jednak kontaktowego gola po strzale Cleitona Xaviera z rzutu karnego. Gol ten może mieć bardzo duże znaczenie przed rewanżowym pojedynkiem. Jestem pełen optymizmu i myślę że Sporting da rade i wywalczy ten awans, warto zwrócić uwagę na to że w poprzednim spotkaniu grał z dużym osłabieniem.
AKO: 2.17

✅✅✅STAWKA: 10 EW: 21,70j✅✅✅
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON NR.2
Swansea City - Newcastle United
WYNIK 0:2
TYP 2 KURS: 2.75
Analiza: Mimo że do końca rozgrywek ligowych pozostało zaledwie siedem kolejek, zespół Alana Pardew nie stracił kontaktu ze ścisłą czołówką tabeli. Popularne Sroki przekonały do siebie ostatnich niedowiarków w czasie ostatniego weekendu, kiedy rozprawiły się na własnym boisku z Liverpoolem. Wygrana 2:0 sprawiła, że Newcastle ma w dalszym ciągu tyle samo punktów co piąta w tabeli londyńska Chelsea.
W przypadku wygranej nad Swansea, Sroki przynajmniej na kilkadziesiąt godzin wyprzedzą wspomnianych The Blues. Szanse na wygraną są tym większe, że piłkarze Pardew prezentują w ostatnim czasie wysoką formę. Bez szans w starciu z Newcastle był ostatnio nie tylko Liverpool, ale także Norwich oraz West Bromwich Albion.
Barnsley FC - West Ham United
WYNIK 0:4
TYP 2 KURS: 1.70

Analiza: Młoty jada na arcy trudne starcie z Barnsley, mają 4pkt stratę Reading, jeżeli myślą o barażach do Premiership to muszą to spotkanie wygrać. Nie szło im ostatnio dobrze a wręcz tragicznie na 6 meczy 1 zwycięstwo 1 porażka i aż 4 remisy nie jest to za ciekawy bilans, ale uważam że podopieczni Sam Allardyce wiedzą co znaczy dla nich ten mecz i uda im się zwycieżyć.
SC Bastia - EA Guingamp
WYNIK 3:1
TYP: 1 KURS: 1.40

Analiza: Bastia jest typowana faworytem tego spotkania przez bukmacherów, Guingamp nie ma większych szans na zwycięstwo, przy tak znakomicie współpracującej lini pomocy są w stanie zrobić wszystko.
BV Veendam - Cambuur Leeuwarden
WYNIK 1:1
TYP: 2 KURS: 1.75
Analiza: Cambuur na ostanie 6 meczy oddał tylko punkty w starciu z Eindhoven na wyjeździe. Dzisiaj podejmuje zespół Veendam, który znajduje się w dolnej części tabeli, dla zesopołu Veendam jest to dobra czansa na urwanie chodz jednego pkt gdyż Cambuur nie spisuje się dobrze na wyjazdach ale jestem pełen optymizmu i myśle że dadzą sobie rade i zwyciężą do 4 miejsca w tabeli dzieli ich zaledwie 3PKT i myśle że to jest ten moment.
Reading FC - Leeds United
WYNIK 2:0
TYP: 1 KURS: 1.55

Analiza: Wicelider tabeli zmierzy się z Leeds United. Dla Pawi to już ostatni moment, by włączyć się do walki o baraże. Reading ma z kolei czteropunktową przewagę nad West Hamem i niewykluczone, że ją powiększy. Młoty jadą bowiem na trudny mecz z Barnsley, ale West Ham walczy również o dobry wynik
AKO: 18.36
⛔⛔⛔STAWKA: 5j EW: 91.84j⛔⛔⛔

Coś ode mnie: Mecze, które postawiłem wyżej jak widzicie nie są grane za wysoką stawke, więc nie będę płakał jak nie wejdzie, ale musicie wiedzieć że jestem pełen obtymizmu i myślę że ten kupon jest w stanie wejsc i zadowolić mnie.​
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
LIGA MISTRZÓW
Wracam po przerwie do typowania
KUPON #1
CFR Cluj - Galatasaray
WYNIK 1:3
TYP 1 KURS: 2.50zł
Sporting Braga - Manchester United
WYNIK 1:3
TYP OVER 2.5 KURS: 1.70zł
AKO: 4.25
⛔⛔⛔KURS: 5j EW: 21.25j
⛔⛔⛔

KUPON #2
Tutaj zagrałem same OVER 2.5
Chelsea FC - Shakhtar Donetsk
WYNIK 3:2
TYP OVER 2.5 KURS: 1.65
CF Valencia - Bate Borisov
WYNIK 4:2
TYP OVER 2.5 KURS: 1.60
Benfica Lissabon - Spartak Moscow
WYNIK 2:0
TYP OVER 2.5 KURS: 1.65

AKO: 4.36
⛔⛔⛔STAWKA: 5j EW: 21.70j
⛔⛔⛔
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
LIGA EUROPEJSKA
Wczorajsza LM przyniosła wiele niespodzianek np. jak Celtic czy Galatasaray nikt się nie spodziewał ze Galatasaray przy tak słabej dyspozycji wygra mecz. Co do &quot;Celtów&quot; w pełni zasłużone zwycięstwa dlatego też bałem się to grać.
KUPON #3
Udinese Calcio - BSC Young Boys Bern
TYP 1 KURS: 1.60
FC Girondins Bordeaux - Maritimo Funchal
TYP 1 KURS: 1.45
SS Lazio Roma - Panathinaikos
TYP 1 KURS: 1.60
AKO: 3.71
STAWKA: 7j EW: 25.96j
 
komscik 5

komscik

Użytkownik
KUPON #4
Athletic Bilbao - Olympique Lyonnais TYP x2 KURS: 1.98
Hapoel Ironi Kiryat Shmona - AC Sparta Prag TYP 2 KURS: 1.90
FC Twente Enschede - UD Levante TYP OVER 2.5 KURS: 1.70

AKO: 6.40
STAWKA 3j EW: 19.19j
 
Do góry Bottom