>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepsze systemy według was? iść na plus

majorcom 0

majorcom

Użytkownik
Witam uprzejmie, grałem przeważnie w rzutach rożnych under/over i kto wygra mecz, ale obydwa sposoby zaprowadziły mnie na minus, mam pecha jak obstawie mecz kto wygra za dużą kase np 80zł kurs średnio 1,50 to przegrywam prawie zawsze, a jak postawie za 1-2zł to cześciej zdaża mi się że wygram złotówkę albo 2 złote zysk,
i gram po jednym spotkaniu na kuponie, bo jak więcej to zawsze sie trafi że kupon nie wejdz, ostatnio miałem po 3 spotkania na 2 kuponach i zaden nie wszedł bo po jednym spotkaniu było źle.
Więc do rzeczy jaki system według was jest najlepszy żeby iść na na plus ? 60%-80% typów wchodzi mi korzystam od niektórych typerów,
Jaki system? albo na drugi raz będę grał po jednym spotkaniu i max 2 zł ???? ale tez wiecej moge stracic niz wygrac
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
dzięki jak doładuję kase na bukmacherze to znowu zaczne grac i sprawdze ten system, juz 300zł przegrałem :p
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
dzięki jak doładuję kase na bukmacherze to znowu zaczne grac i sprawdze ten system, juz 300zł przegrałem :p
Nie popełniaj błędu - dla tej tej czy każdej innej metody gry - poprzez rozpoznawanie jej od razu z marszu bojem ????

Potrenuj na sucho , sprawdź swoją skuteczność a dopiero do tego dobierz najwłaściwszą technikę gry , bo inaczej nic z tego nie będzie ( oczywiście poza dalszym powiększeniem w/w strat ) .
 
Do góry Bottom