>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepsze oferty na Mundial. Co polecasz?

wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Witam,
Jak dotąd najwięcej grałem w bet365, ale niestety oferte na Olimpiade mieli słabą i na Mundial też.
Nie chodzi mi o małe urozmaicenie zakładów a o to że praktycznie nie można tworzyć żadnych kombinacji.
Zrobiłem małe porównanie
bet365 vs Expekt vs Oxxbet (moze to nie największy bukmacher ale planuje tam zacząć grać ze względu na duży bonus)
Wybrałem takie typy(dla porównania):
Holandia-Dania; Brazylia-Korea; Hiszpania-Szwajcaria; no i do tego dorzucam kwalifikacje Hiszpanii.
bet365 miga na czerwono tzn. Ze ostatni typ jest zły.
expekt bez oporów przyjmuje zakład
oxxbet przyjmoje zakład (jeśli się myle wyprowadzcie mnie z błędu bo nie mam tam jeszcze konta)
To samo dzieje się jeśli ostatni typ zastąpimy ,,Niemcy wygrają grupe,,

A więc ma do was prośbę, jakiego bukmachera polecacie dla mnie na mistrzostwa?
Na ten cel planuje przeznaczyć wszystkie pieniądze wygrane w bet365 to jest 1700zł.
Najważniejsza kryterium to to którego bet365 nie spełnia. Następnie przyzwoite kursy. ciekawe promocje, solidna firma no i mile widziany polski support ale bez tego się obejdzie.
Konta mam w bet365, gamebookers, bwin, betfair, bet188, cashpoint,
interwetten
a u tych jestem na minusie⛔
betway, expekt, unibet, bah (nie pamiętam pinu i loginu), tobet
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Yoo, zbadaj betsafe i betsson- 100% bonusu daja a chyba tam nie masz konta
a co do piłki n MŚ do William Hill ma ładna oferte ???? ponad 100 opcji do każdego meczu itp
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Nad William Hill się już kiedyś zastanawiałem, bo mieli jakąś promocje dla uzytkowników MB. Dzisiaj przejże oferty.
 
M 0

marbwin90

Użytkownik
Witam.
Myśle, że betclic Ci mogę polecic. Na olimpiade mieli dość dobrze rozwiniętą oferte. Nie wiem jak będzie teraz.
Jak postawisz pierwszy zakład i okaże się on przegrany to zwracają Ci do 55 zł.
Jak nie masz jeszcze konta to napisz czy bedziesz sie rejestrował to może mógłbym ci wysłac linka za ktorego moe dostać prowizje za poleconego gracza.
Pozdrawiam
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
A który bukmacher według was ma najbogatszą ofertę na Mundial i jest godny polecenia? (Nie interesują mnie już żadne bonusy)
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Według mnie dobry na mundial będzie Tobet, zobacz ile teraz jest tam ofert dotyczących tej imprezy a co dopiero bedzie pozniej..... Polecam✅:spokodfhgfh:
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Rzeczywiście tobet ma bardzo bogatą oferte ale występuje ten sam problem co bet365, nie można kombinować np. zwykłego meczu z awansem z grupy.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
No wlasnie nie chcialem zakladac nowego tematu a chodzi mi o zaklady specjalne na MS ktore mozna polaczyc na jednym kupine, mianowicie j.w. mecz+awans czy tez zwyciezce mistrzostw+najlepszy strzelec mistrzostw ( z tym ze nie chodzi mi tu o zaklady ktore proponuja niektorzy z bukmacherow np Anglia+Rooney ale Anglia+Villa). Zauwazylem ze taka opcja jest na Bahu ale szukam jeszcze alternatywy...
 
Do góry Bottom