>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Najlepsze filmy 2010r. !

ajax 2K

ajax

Forum VIP
Social Network mi się bardzo podobał muszę przyznać. Bardzo dobra muzyka, ciekawie przekazana historia a nawet trochę humoru. Na pewno jeden z ciekawszych filmów jakie miałem okazję obejrzeć w roku 2010.
 
dsquared 9

dsquared

Użytkownik
Wszystkie filmy, które z tych wysokobudżetowych są warte obejrzenia.
Od siebie dodam &quot;

Pogrzebany
i 2 świetne dokumenty, które dane mi było obejrzeć na fastiwalu WATCH DOC 2010 w Wawie. (Ciężko je gdzieś znaleźć w sieci. Ale niedługo Watch Doc znów rusza w coroczną trasę objazdową po Polsce. Więc może akurat te filmy w Waszych miastach będą zaprezentowane.
&quot;War Don Don&quot;
&quot;Too Much Pussy! Feminist Sluts in the Queer X Show&quot;
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Dsquared &quot;Pogrzebany&quot; wg Ciebie to świetny film ?
Moim zdaniem szkoda czasu chyba, że ktoś lubi filmy z jedną sceną, jednym widokiem, jednym aktorem na ekranie etc.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dsquared &quot;Pogrzebany&quot; wg Ciebie to świetny film ?
Moim zdaniem szkoda czasu chyba, że ktoś lubi filmy z jedną sceną, jednym widokiem, jednym aktorem na ekranie etc.
Akurat co to ma do tego?
To tylko świadczy o pomyśle i oryginalnosci produkcji a nie o jakosci.
Film &#39;Budka telefoniczna&#39; z Farrelem z początkow jego kariery dobry film a niemal cały film to Colin gadajacy w tytułowej budce.
Co nie zmienia faktu, ze &#39; Pogrzebany&#39; mniej mi przypadl do gustu.
 
bejo 0

bejo

Użytkownik
Podadm tytuł z 2009 roku &quot;Prawo zemsty&quot; jest to najlepszy film jaki dotąd obejrzałem, po nim każdy następny film jaki obejrzę wydaje mi się słaby. Kto nie oglądał niech szybko nadrobi zaległości!
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Tak trochę z innej beczki, ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć. Spotkał się może ktoś z linkami do Skrzydlatych świń? Chodzi o polską komedię z 2010 roku. Nigdzie tego nie ma...
 
M 0

mazine

Użytkownik
Było wiele dobrych filmów w tym roku dlatego ciężko mi jest wybrać ten najlepszy a o kilku z początku roku na pewno zapomniałem, jednak z tych co oglądałem ostatnio strasznie podobał mi się The Town. Pozytywnie zaskoczył mnie także Red, który nie był wybitny, ale mi przypadł do gustu, a początkowo spodziewałem się że będzie to coś podobnego do The Expendables, co było totalną porażką. Filmy Oskarowe oczywiście trzymają poziom, choć jeszcze nie obejrzałem wszystkich. Z mniej znanych polecam francuską komedie Przesyłka Eskpresowa ????
 
S 0

senatorol

Użytkownik
Nie zgodzę się z poprzednikiem że ten rok obfitował w dobre filmy...
Dla mnie najlepsze to The Social Network i Pogrzebany...
Przedstawiam też moją recenzję TSN...

Wybierając się na ten film, miałem spore obawy, iż może być to ciężki film psychologiczny, którego zrozumienie w piątkowe popołudnie może być trudne. Na szczęście już pierwsza scena rozwiała wszystkie obawy. Początkowe minuty filmu wymagały od widza nieco większego skupienia, ale dzięki nim dokładnie mogliśmy poznać głównego bohatera. Mark Zuckerberg to naprawdę zimny drań. Wydał mi się bardzo podobny do serialowego House. Ich cechami wspólnymi są cynizm, brutalna szczerość i specyficzne poczucie humoru. Prawdziwy Zuckerberg nie powinien jednak obrażać się na twórców filmu, bo pokazane jest również drugie oblicze głównego bohatera. To prawdziwy geniusz informatyczny, który chce uszczęśliwić swoją pracą nie tylko siebie, ale i miliony innych ludzi. Mimo iż film był pełen dialogów, każdy kto wychodził z seansu miał wrażenie że coś nie zostało powiedziane. Ma to pobudzić wyobraźnie widza, który sam dopisze sobie dalszą historię Marka. Nie zabrakło też atrakcyjnych dla młodych ludzi tematów, takich jak seks, zdrada, czy narkotyki. Wszystkie te czynniki, plus wspaniała gra aktorska, złożyły się na kolejny sukces Davida Finchera - naczelnego buntownika Hollywoodu. Żeby zachwycić się tym filmem nie trzeba mieć konta na Facebooku, bo nie opowiada on o wytworze programistów, ale o ludziach i ich problemach.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jak dla mnie najlepszym filmem jest i będzie Saga Zmierzch &quot;Zacmienie&quot; prawdziwy filmowy fenomen.
Nie oglądałem tego,a to dlatego,że po drugiej części czyli &quot;Księżyc w nowiu&quot; pomyślałem,że szkoda czasu na kolejne takie DENNE DNO.
W 2010r. zdecydowanie najlepsza &quot;Wyspa tajemnic&quot;.
Kapitalny film.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
W 2010r. zdecydowanie najlepsza &quot;Wyspa tajemnic&quot;.
Kapitalny film.
jak ktoś jest nie kumaty to Wyspa dla niego będzie porażką ????
Ja również popieram , że wyspa tajemnic wymiotła tamten rok. Przynajmniej u mnie bo za dużo filmów to nie widziałem.
 
Do góry Bottom