>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Najlepsza progresja, jaką kiedykolwiek wynaleziono...

M 1

momodzik

Użytkownik
... to obstawianie meczy bejsbola na tzw. farta.
Czyli obstawiamy progresją kursy 2.0 lub wyżej.
Zaczynamy od 1zł.
Zero analizy.
Obstawiamy kursy 2.0-2.2 w ciemno.
Orzeł - reszka.
Nigdy nie obstawiamy dwa razy z rzędu tej samej drużyny.
Przez ponad pół roku grania, doszedłem najdalej do piątego etapu.
Zarobek śmieszny, ale pewny.
Gramy TYLKO w trakcie pełnego sezonu, nigdy pod koniec!
I nie robimy ŻADNEJ KALKULACJI - ŻADNEJ! Kiedyś się na tym przewiozłem.
Kurs 2.0-2.2 pytamy dziecka, co wybiera i stawiamy.
Pewny zysk.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zarobek śmieszny, ale pewny.
Co do pierwszego (zarobek śmieszny), to się zgodzę, co do drugiego (ale pewny), to już się nie zgodzę. &#39;O progresji było pisane na forum już wiele, wiele razy, więc nie będę się powtarzał, ale zawsze przyjdzie czarna seria i wtedy cały kapitał przepadnie a wszystko dlatego, że kursy są nieadekwatne do rzeczywistych szans, kurs 2.0 oznacza, że szanse są poniżej 50%, wszyskto przez marżę buka.
 
M 0

machcik

Użytkownik
nie udzielam sie na forum za czesto ale momodzik chyba ma racje;)nie raz sprawdzalem cala kolejke mlb danego dnia i stawiajac powiedzmy kazdy mecz za 10 zl na druzyne o wyzszym kursie bez zadnej analizy mozna bylo wyjsc na plus ba nawet zarobic 30-50 zl bez minuty analizy;) nie mowie ze to zloty srodek ale cos w tym jest pozdro
 
M 0

machcik

Użytkownik
np dzisiejszej nocy obstawiajac w ten sposob za razem 140 wygrana wynosila 135 (fakt minus ale 3 spotkania mialy kurs na faworytow &lt;1.5 takze osobiscie nie typowalbym ich)moze to bedzie glupie ale warto pomyslec nad progresja calej kolejki (za wyjatkiem tych &lt;1.5)momodzik i tu prosba do Ciebie sporobuj poprowadzic w tym temacie na sucho taka progresje;)
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Co do pierwszego (zarobek śmieszny), to się zgodzę, co do drugiego (ale pewny), to już się nie zgodzę. &#39;O progresji było pisane na forum już wiele, wiele razy, więc nie będę się powtarzał, ale zawsze przyjdzie czarna seria i wtedy cały kapitał przepadnie a wszystko dlatego, że kursy są nieadekwatne do rzeczywistych szans, kurs 2.0 oznacza, że szanse są poniżej 50%, wszyskto przez marżę buka.
Zgadza się.
Tytuł tego wątku był pisany tak &quot;z przymrużeniem oka&quot;, bo nie ma pewnej progresji, ale mając naprawdę duży kapitał (dajmy na to na 10 etapów), to jest chyba najbezpieczniejszy system.
Coś jak rzucanie monetą. Wiadomo, że kiedyś wypadnie 10 reszek z rzędu, tylko że licząc ilość meczy MLB i prawdopodobieństwo, to zdarzy się raz na... hmmm.. strzelam.... 8-10 pełnych sezonów (?)
Także grając jeden sezon tym sposobem (zakładając że mamy kasę na te 10 etapów) musielibyśmy mieć duuużego pecha.
Rzecz jasna nie polecam tego systemu jako stałe źródło zarobku, ale można zaryzykować na krótką metę i mamy ponad 90% szans na sukces ( o ile sukcesem można nazwać te kilkadziesiąt - pareset złotych)
 
M 1

momodzik

Użytkownik
momodzik i tu prosba do Ciebie sporobuj poprowadzic w tym temacie na sucho taka progresje;)
Ale co ja mam robić na sucho?
Typy dawać? Bez sensu.
Zasada jest taka, że wybierasz typ o kursie 2-2.2 (nigdy więcej niż 2,2) po wejściu na MLB i nie w ostatniej chwili, bo w ostatniej chwili &quot;piczery&quot; się zmieniają i z kursu 2 może się zrobić 1,7.
I stawiasz w ciemno, idziesz spać, rano się budzisz i sprawdzasz wynik.
Zero stresu :spokodfhgfh:
ps.
No i w jednej kolejce obstawiasz tylko jedno wydarzenie, ale to chyba jasne.
 
C 13

crucial

Użytkownik
Taka mała uwaga:
Widać, że nigdy nie graliście progresji.
Po 1. nigdy nie mnoży się x2
Po 2. 10 poziomów do za mało, trzeba być przygotowanym na min. 15 (MINIMUM).
Bardzo dużo ludzi bankrutuje na progresji, bo myśli, że seria 10 zdarzeń bez trafienia jest trudna do osiągnięcia, a to jest prostsze niż myślicie.
 
tubylec 0

tubylec

Użytkownik
Na 3 mecze, które już się dzisiaj odbyły, we wszystkich 3 wygrywała drużyna z wyższym kursem. :-D Przyjrzę się temu bliżej
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Siemka oczywiście momodzik masz trochę racji, system podobny do Twojego jest opisany w kilku ebookach. Tylko że ja nie zaryzykowałbym swojej kasy w ten sposób, ponieważ progresja powoduje że tracisz od razu wszystko. Momodzik spróbuj przeprowadzić sobie analizę w excelu taką że grasz progresją na kursy w granicach 2-2,2 a prawdopodobieństwo zdarzenia jest minimalnie niższe niż 1/kurs zrób to tak że najpierw masz kasę na powiedzmy 4 poziomy, potem że na 5, potem że na 6 itd. Zrób odpowiednią liczbę prób a zobaczysz wyniki. Możesz również mieć kasę na np. 7 poziomów ale założyć że wycofujesz się po 5 i zaczynasz od nowa bo potem za duże ryzyko stracenia wszystkiego. Sprawdź sam że progresja jest świetna na krótką metę ale na dłuższą przegrywasz. Prośba do moderatorów poróbcie przerwy bo pisze z telefonu.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Siemka oczywiście momodzik masz trochę racji, system podobny do Twojego jest opisany w kilku ebookach. Tylko że ja nie zaryzykowałbym swojej kasy w ten sposób, ponieważ progresja powoduje że tracisz od razu wszystko.
Ten temat był właśnie po to napisany, aby uświadomić ludziom, że tak naprawdę każda progresja i każdy system jest skuteczny dopóty, dopóki będziesz miał farta.
I nie radzę korzystać z tego mojego systemu, bo wcześniej czy później będzie bankrut, jak słusznie zauważyłeś.
To taka mała prowokacja była z mojej strony, w odpowiedzi na Supersystemy i Superprpgramy.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
przede wszystkim to nie farta a typy muszą być dobre, na dłuższą metę nie ma czegoś takiego jak fart czy niefart, jak nie umiesz typować to żaden system Ci nie pomoże.
A granie po kursach, na farta to moim zdaniem trochę żenada
 
Do góry Bottom