>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

najdłuższa seria na remis

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
cześć,
wiem, że wielu typerów preferuje system progresja na remis w piłce nożnej. Czy wiecie może, gdzie znajdę:

1. statystyki pokazujące passę wybranej drużyny na remis?

2. Czy się ktoś orientuje, ile trwała najdłuższa seria remisów drużyny np z premiership? zdażało się 5 remisów pod rząd?
z góry dzięki
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wow! 7 remisów pod rząd? Jestem w szoku. Ale tak długie serie to chyba naprawdę rzadkość? Znasz podobnie długie serie remisów w innych ligach?
W tym celu podałem Ci link - abyś samodzielnie mógł sobie to sprawdzać...


Ale np.

Chesterfield z League One ma rekord 8 remisów
Southampton z Championship ma także rekord 8 remisów

Pozdrawiam

.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
W tym celu podałem Ci link - abyś samodzielnie mógł sobie to sprawdzać...


Ale np.

Chesterfield z League One ma rekord 8 remisów
Southampton z Championship ma także rekord 8 remisów

Pozdrawiam

.
Dzięki za podpowiedzi chłopaki. Zazdroszczę Ci Edi8 Twojej wiedzy. Co byś powiedział na to, jakbym jeszcze podręczył Cię pytaniami? Oczywiście jestem pewien, że szanujesz swój czas, jednak nie ukrywam, że chciałbym się czegoś od Ciebie nauczyć.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To co nazywasz &quot;moją wiedzą&quot; , jest jedynie umiejętnością wyszukiwania informacji , bo za wiedzę uważam to co ma się w głowie - a tych danych statystycznych w głowie przecież nie mam... ????

I aby innym ułatwić dostęp do źródeł informacji - pozakładałem te kilkanaście wątków w dziale z linkami.

Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wehen miał serię 6 remisów na wyjazdach

Można wprowadzić kategorie: remisy jako aktualnie trwające serie lub też historyczne i dopiero robić podziały na : wszystkie/domowe/wyjazdowe

gdyż w kategorii aktualnych serii remisów domowych, to Sporting B w Portugal - Liga Vitalis ma ich 8 , co jest także serią 8 wyników parzystych...

.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
W tym celu podałem Ci link - abyś samodzielnie mógł sobie to sprawdzać...


Ale np.

Chesterfield z League One ma rekord 8 remisów
Southampton z Championship ma także rekord 8 remisów

Pozdrawiam

.
jak odszukać te statystyki 7x, 8x? Pomimo starań, nie umiem odszukać statystyk z poprzednich sezonów pokazujących serie remisów. Podeślesz link np do serii remisów Southampton?
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
To co nazywasz &quot;moją wiedzą&quot; , jest jedynie umiejętnością wyszukiwania informacji , bo za wiedzę uważam to co ma się w głowie - a tych danych statystycznych w głowie przecież nie mam... ????

I aby innym ułatwić dostęp do źródeł informacji - pozakładałem te kilkanaście wątków w dziale z linkami.

Pozdrawiam
rozumiem Cię, ale myślałem pod innym kątem: bo po co komu by były nawet najlepsze informacje, skoro nie miał by wiedzy, jak z nich skorzystać?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Wisła Kraków - 5 remisów w lidze wiosną 2007 r. Tej samej rundy Wisła zaliczyła 5 remisów w lidze na wyjeździe (serie pokrywają się).
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Najdłuższa remisowa seria Wisły to 6 takich wyników - jesień 2006 na wyjazdach.

( źródło: http://www.bet-record.com/ )

04.08.2006 Arka Gdynia - Wisla Krakow =0:0 (0:0)
27.08.2006 Lech Poznan - Wisla Krakow =3:3 (2:0)
17.09.2006 Gornik Leczna - Wisla Krakow =1:1 (1:1)
01.10.2006 Legia Warszawa - Wisla Krakow =1:1 (0:0)
22.10.2006 Zaglebie Lubin - Wisla Krakow =0:0 (0:0)
05.11.2006 Groclin - Wisla Krakow =2:2 (2:0)

( źródło: http://24score.com/?eng&amp;amp;team_id=866&amp;amp;year=2006 )

.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
pod tymi linkami są owszem te &quot;coś&quot; ale tylko ostatnich 5 spotkań, a mnie interesuje przegląd całego sezonu, a najlepiej kilka sezonów do wyboru ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wyniki hokeja począwszy od sezonu 2005/2006 masz choćby na tym rosyjskim portalu , np:

http://24score.com/hocky/?eng&amp;amp;team_id=289&amp;amp;year=2005

- z możliwością wyboru opcji meczów: wszystkie/dom/wyjazd

Tak więc dane statystyczne jako wyniki są łatwo dostępne - ale bez przesady , więc i bez kolorowych kwadracików , bo to jest możliwe dla kilku poprzednich spotkań.
Finalne rozstrzygnięcia spotkań ( po ew. OT i penalty ) są tam dyskretnie pokazane jako ✅ ⛔

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom