>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ważne Najczęściej zadawane pytania, czyli mini FAQ konkursu Best of The Best

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W temacie będziemy starali się dodawać najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące konkursu, na większość znajdziecie odpowiedzi w regulaminie. Temat będzie przez nas na bieżąco uaktualniany.


1. Moje saldo wynosi obecnie -999,01j. Czy jesli zostało mi 0,99 jednostek na grę to mogę jeszcze brać udział w konkursie?

Odp.: Nie. Twoje saldo osiągnęło właśnie bankructwo, i możesz powrócić do gry po zakończeniu cyklu kwartalnego z saldem - 999,01j i grać maksymalnie do momentu osiągnięcia salda -2000j.

W międzyczasie możesz dodawac swoje kolejne Kupony w swoim temacie, ale nie podlegają one rozliczeniu w kontekście konkursu.


2. Wstawiłem kupon po stawce 50j ale po zastanowieniu się uznałem że to bardzo dobry typ i chcę zmienić na 100j. Czy jest to możliwe?

Odp. : Tak, można edytować swój kupon w ciągu godziny od jego wstawienia. Należy jednak pamiętać, że nie wolno robić tego po rozpoczęciu danego zdarzenia. Nie zmieniamy kursu danego zdarzenia, nawet jeśli ten spadł lub wzrósł u bukmachera.


3. Jeden z punktów Regulaminu mówi: "(...) każdy uczestnik, który ma już mniej niż 50 jednostek do gry, obowiązkowo musi – oprócz rozliczenia kuponu – podać swoje aktualne saldo po rozliczeniu każdego kuponu.

Jak rozumieć mniej niż 50 jednostek do gry?


Odp.: To oznacza, że jeśli startujesz z saldem 0j i masz obecnie między -950j a - 1000j, to zaczyna Cię obowiązywać ten punkt Regulaminu. Podobnie - jeśli raz osiągnąłeś bankructwo i powracasz do gry po przerwie, wówczas ten punkt regulaminu zaczyna obowiązywać Cię ponownie dopiero wtedy, gdy masz budżet między -1950 a -2000 jednostek. Jednocześnie nie można dopuścić, aby zaliczyć kupon do konkursu nie mając żadnej jednostki na grę w danym cyklu


4. Osiągnąłem bankructwo mając saldo -999,40j. Czy po powrocie do gry od nowego kwartału kolejne bankructwo osiągnę mając -1999,40j czy - 2000j?

Odp.: Przy -2000j.


5. Czy ktoś będzie sprawdzał czy gram u bukmacherów moje typy?

Odp.: Nie ma żadnego obowiązku grania swoich typów u bukmacherów. W ramach konkursu nikt nie będzie sprawdzał, czy faktycznie zagrałeś to u buka. Podobnie - jeśli grasz swoje kupony u jednego bukmachera ale podasz w konkursie kursy od innego (bo są wyższe), to również jest to jak najbardziej zgodne z Regulaminem.


6. Czy jest jakieś ograniczenie w podawaniu stawek pod kątem miejsc dziesiętnych?

Odp.: Można podawać stawki do pierwszego miejsca po przecinku. Najważniejsze aby były z zakresu 1-100j. Dozwolone są stawki typu 12j jak również 12,3j czy 99,6j. Natomiast ewentualne wygrane na danym kuponie powinny być podawane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.


7. W poprzedniej wersji konkursu, która nazywała się "Najlepszy temat miesiąca" był brany pod uwagę yield. Czy teraz również należy go wyliczać?

Odp.: Nie jest to obowiązkowe. Podstawowym kryterium jest wysokość zysku podawana w jednostkach. Można, ale nie trzeba, do swoich statystyk dodawać yield.


8. Czy w konkursie jest możliwość podania typów na następny miesiąc?

Odp.: Można podawać typy z wyprzedzeniem na kolejny miesiąc, przy czym uczestnik musi pamiętać o rozliczeniu kuponu w danym miesiącu i wyraźnie zaznaczyć ten fakt. Przykładowo: jeśli w połowie sierpnia postawimy typ na wrzesień, to w podsumowaniu sierpnia należy podać, że ten typ będzie uwzględniony w statystykach kolejnego miesiąca. Podobnie - w statystykach września należy podać, że w podsumowaniu znalazł się jeden kupon zawarty w sierpniu.


9. Kończę kwartał na plusie +150j. Czy to jest moje saldo początkowe w nowym kwartale i bankructwo osiągnę dopiero po stracie 1150j?

Odp.: Tak. Saldo przechodzi z miesiąca na miesiąc i z kwartału na kwartał. Jeśli zaczynasz nowy kwartał z dodatnim saldem np. 150j, to bankructwo w dalszym ciągu osiągasz przy -1000j, a więc masz na wykorzystanie aż 1150 jednostek.

Podobnie - jeśli np. po 4 kwartałach masz saldo dodatnie +2500j, to zaczynając kolejny kwartał bankructwo osiągasz standardowo przy -1000j, a więc masz na wykorzystanie aż 3500 jednostek.
 
Ostatnio zmieniony przez successful:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom