>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najbardziej szanowany bukmacher

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Chcialbym opisac pewna sytuacje po ktorej nabralem pelnego szacunku dla tego bukmachera. Jest to jedna z nielicznych firm ktora szanuje klienta i wie ze &quot;dostarczy&quot; on im w koncu pieniedzy. Gram od dawna szury, oponione linie itp. Jak do tej pory bet i tak na tym wygrywa i to nie malo.
Sytuacja miala miejsce juz jakis czas temu ale nie chcialem opisywac tego od razu, zle rozliczono zaklady o dziwo na moja korzysc. Zyskalem dzieki temu kosmiczna pensje. Od razu pazernie wyplacilem kase ktora zostala przelana na moje konto. Po paru godzinach zrobiono zaklady jako przegrane i zminusowano mi konto. Wyslali maila ze prosza o uregulowanie konta. Jak wiadomo chyba nikt z nas by tego nie zrobil wiec nie mialem nawet zamiaru. Po paru dniach dostalem maila ze cofaja &quot;minus&quot; i mam wyzerowane konto gracza i moge dalej grac. Nabralem troche obawy wiec wplacilem 100zl na piknikowe typy jednak minelo juz sporo czasu i normalnie swobodnie moge tam trzymac po 2000 bez obawy bo gdyby takowa byla to juz dawno bym tej kasy nie mial.
Poprostu ktos madry ( rzadkosc wsrod innych firm, bo rozmawiajac na czatach czy przez maila wydaje sie ze w innych firmach pracuja uposledzeni- szczegolnie betgun czy betsyf) obliczyl ze to moje konto przynosi im taki zysk ze warto podarowac i dac przegrywac. Od tamtej pory zarobili dzieki temu 2 razy wiecej i jeszcze dorzucaja co tydzien 50zl lojalki.
Ogromny ✅
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Fajna historia tylko morał mało optymistyczny
który ten o 50pln co tydzień ? też bym tak chciał... ba, zadowolę się dyszką nawet i możliwością brania udział w promocjach... limity też z chęcią przyjmę na takim poziomie... :]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
który ten o 50pln co tydzień ? też bym tak chciał... ba, zadowolę się dyszką nawet i możliwością brania udział w promocjach... limity też z chęcią przyjmę na takim poziomie... :]
Coś tutaj nie pasuje Tobie także Obserwatorze ???? . Trochę dziwne to wszystko jest co kolega opisuje. Dostał chyba raz czy dwa i już bukmachera wychwala pod niebiosa a za chwilę ustalą limit.... i będzie jaki to bukmacher jest zły.
 
marek29 0

marek29

Użytkownik
Jeżeli w Bet 365 przegra się określoną kwotę w określonym czasie to lojalki to oczywistość.Sam tak niestety mam.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Zdecydowanie bardziej bym ich szanowal gdyby nie limitowali codziennie konta po 1-2 zakladach, nie wazne czy do przodu czy do tylu, limit i dziekuje dobranoc. Troche to zenuajce, ze swojego czasu jedna z najsolidniejszych firm ustepuje jakims panbetom, marathonom i unibetom. Od jakichs 2 miesiecy totalnie smieciowy buk, nadajacy sie tylko do gry Premier League, LM i NBA.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Nie napisalem, ze nie limituja, bo limituja ale nie po jednym zakladzie;) Bet365 wiedzie aktualnie prym na rynku. A poza tym na marathonie o tyle jest lepsza sytuacja, ze mozna upchac troche kasy i na zlimitowanym koncie, bo limit sie odnawia, a na becie kurs albo linia musi sie zmienic, a wiec przed meczem kompletnie nie idzie cokolwiek pograc za powazne pieniadze.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie grajcie hokeja na becie za duże kwoty bo na 2 dzień albo najpóźniej po kilku dniach dostaniecie takiego maila:
Po sprawdzeniu Pana konta, z przykrością informujemy, że nie możemy już dłużej zaoferować Panu usługi stawiania zakładów przez telefon i chociaż nasze usługi online pozostają dostępne, to ograniczenia dotyczące stawiania zakładów zostaną zastosowane dla wszystkich zakładów postawionych w przyszłości.
itd.
Ustawiają limit na koncie po kilka-kilkadziesiąt złotych na zakład i pograne ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie napisalem, ze nie limituja, bo limituja ale nie po jednym zakladzie;) Bet365 wiedzie aktualnie prym na rynku. A poza tym na marathonie o tyle jest lepsza sytuacja, ze mozna upchac troche kasy i na zlimitowanym koncie, bo limit sie odnawia, a na becie kurs albo linia musi sie zmienic, a wiec przed meczem kompletnie nie idzie cokolwiek pograc za powazne pieniadze.
możesz w takim razie zagrany kupon/kupony wrzucic tu lub na PW zanim dostałeś limit
(te ostatnie przed zmilitowaniem)?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Coś tutaj nie pasuje Tobie także Obserwatorze. Trochę dziwne to wszystko jest co kolega opisuje. Dostał chyba raz czy dwa i już bukmachera wychwala pod niebiosa a za chwilę ustalą limit.... i będzie jaki to bukmacher jest zły.
Nie zrozumiales chyba przekazu no ale czytania ze zrozumieniem nie da sie nauczyc. Bukmacher ktory daruje 3000 ( z ich blednego rozliczenia to stracili) i pozwala grac dalej bez zadnych konsekwencji zasluguje na pochwale i bede go chwalil. Co do bonusu 50zl to podalem to jako zwykla ciekawostke. Otrzymuja ten bonus osoby ktore robia tygodniowy obrot na poziomie +10000 jakbys nie wiedzial bo chyba nie wiesz. No ale co moze wiedziec ktos kto kreci lody w stsie hehe
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Otrzymuja ten bonus osoby ktore robia tygodniowy obrot na poziomie +10000 jakbys nie wiedzial bo chyba nie wiesz.
Kiedyś dostałem te 50zł mając tygodniowy obrót rzędu 7k z groszem.
@Down Dzięki za napisanie wielkimi literami, inaczej nie szłoby zrozumieć twojego wywodu.
Odniosłem się po prostu do części twojej wypowiedzi bo była ona nie do końca prawdziw,a więc poczułem się w obowiązku ją sprostować. Oczywiście twoje posty w 90% mają na celu obrażanie innych userów, twoja brożka. Mnie napinacze internetowi nie ruszają, co najwyżej bawią ???? .
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Trace wiare w ludzi na tym forum.. czy to jest tak wazny aspekt i glowny powod tematu ???????????? Nie, ale widocznie malo kto rozumie w czym sens i tylko obserwator dobrze pojal o co chodzi no ale nic dziwnego bo jako jeden z nielicznych potrafi zarabiac miesiac w miesiac z bukmacherki.
Myslalem ze ułomny zrozumie cel mojego wpisu ale jednak nie wiec napisze jeszcze raz..
BET 365 ZLE ROZLICZYL ZAKLAD, STRACIL NA TYM SPORA SUME PIENIEDZY (tutaj chyba niektorzy maja problem bo nie okreslilem jaka w celowo , w przedziale od 3000 do 6000 ) BO WYPLACILEM CALA SUME NA KONTO. JAK SIE OGARNELI ZMINUSOWALI KONTO O BLEDNA KWOTE PO CZYM PO TYGODNIU WYZEROWALI JE ZA CO MAM PELEN SZACUNEK
 
D 0

dzikradzik

Użytkownik
BET 365 ZLE ROZLICZYL ZAKLAD, STRACIL NA TYM SPORA SUME PIENIEDZY (tutaj chyba niektorzy maja problem bo nie okreslilem jaka w celowo , w przedziale od 3000 do 6000 ) BO WYPLACILEM CALA SUME NA KONTO. JAK SIE OGARNELI ZMINUSOWALI KONTO O BLEDNA KWOTE PO CZYM PO TYGODNIU WYZEROWALI JE ZA CO MAM PELEN SZACUNEK
No jest się czym chwalic rzeczywiście, wyjdź jeszcze na ulicę i sobie pokrzycz że okradłeś bet365 na hajs! Oczywiście buk się pomyli na naszą niekorzyśc to go wyklinamy, a jak na naszą korzyśc to jaki on zajebisty jest i wogóle szacun!!! Ty się ciesz że Ciebie za to nie ścigają bo jakby nie patrzec przywłaszczyłeś sobie czyjąś własnośc
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No jest się czym chwalic rzeczywiście, wyjdź jeszcze na ulicę i sobie pokrzycz że okradłeś Bet365 na hajs! Oczywiście buk się pomyli na naszą niekorzyśc to go wyklinamy, a jak na naszą korzyśc to jaki on zajebisty jest i wogóle szacun!!! Ty się ciesz że Ciebie za to nie ścigają bo jakby nie patrzec przywłaszczyłeś sobie czyjąś własnośc
Studiujesz teologie albo etyke... ? Chcesz mnie umoralniac ? Nie wiedzialem ze zwyczajna opinia o buku spowoduje taka zazdrosc i zawisc innych.. Niech mod zamknie watek bo przykro sie robi czytajac te odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom