>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najbardziej nieprzewidywalne druzyny pilkarskie swiata

Status
Zamknięty.
aduss 5

aduss

Użytkownik
tureckie druzyny! mam na myśli Fenerbahce Ulker, Efes Pilsen... A do tego druzyny tureckie, np. młodziku u20 w kosza, potrafili ze stanu 4-22 pokonac hiszpanow ponad 10 pktami... gdy grają zespoly z turcji, emocje na live gwarantowane, a wyniki sa czesto nieprzewidywalne
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Liverpool i Real Madryt.
Niskie kursy a niespodzianek sporo. real jeszcze zagram ale Liverpool tylko jak jestem ich pewien w 300% bo już tyle mi razy jako jedyni na kupon nie weszli... :;/:
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Moim zdaniem , nie przewidywalonosci chodzi nie o to czy komus wypadli na kuponie czy nie, ale postawa ogolna druzyny ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dla mnie postawa drużyny BVB czyli Borrusia Dortmund to największa himera ligi niemieckiej. Potrafi w przedsezonowych meczach rozbijać rywali wysoko potem w lidze dawać ciała non stop wygrać wysoko jeden mecz i znów w po dupie dostaje :/

Z ligi Frąssusskiej nienawidzę OL Marsylia PSG to są najbardziej niedowalone drużyny w historii chyba bardziej pewne jest zagranie w ruską ruletę niż typowanie meczów z ich udziałem.

Z ligi Angielskiej to Newcastle - rok temu masę kasy przegrałem o nich, tak samo himera przeokropna.
A co do reszty to nie jestem aż tak przesądny. Na ww drużynach straciłem naprawdę kupę kasy. Nie polecam nikomu ich grania. ????
 
M 0

mks22

Użytkownik
nieprzewidywalne
Dla mnie najbardziej nieprzewidywalnymi drużynami są Real i Ajax. Obie te ekipy ostatnimi czasami &quot;pokazały klasę&quot;.Ajax przegrał ze słabiutkim Exelciorem, a Real zaledwie zremisował z trzecioligowym Alicante.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ajax Amsterdam - nie wiem jakim cudem oni są w czołówce ligi - przecież wałki z ich udziałem są na &quot;porządku weekendowym&quot;...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
ODGRZEWAMY Temat i podajemy drużyny które są najbardziej niepszewidywalne:

Anglia - Premier League: Liverpool, Portsmouth
Argentyna - Primera Division:
Austria - T-Mobile Bundesliga: RB Salzburg
Belgia - Jupiler League: Westerlo
Chorwacja - HNL:
Czechy - Gambrinus Liga:
Dania - SAS-Liga: Randers FC
Francja - Ligue 1: OL.Lyon !
Grecja - Super League: AEK Ateny
Hiszpania - Primera Division: Getafe, Real Madrid
Holandia - Eredivisie: AjAX !
Niemcy - Bundesliga: Stuttgart, Moenchengladbach
Polska - Orange Ekstraklasa: Legia Warszawa, Podbeskidzie BB
Portugalia - Bwin Liga: Sporting Lisbona
Rosja - Premier League: Kazan
Szkocja - Premier League: Rangers
Turcja - Super Liga: Genclerbirligi
Włochy - Serie A: Fiorentina, Juventus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom