>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Info:
Bonusy zakredytowane ale nastepujacy gracze musza wplacic kase zeby odebrac bonus:
ObserwatorM, dawid400, kkkarlik, mariola710
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie bonus to bonus. Ja zawsze wchodzę &quot;all inem&quot; po dużym AKO i albo mam mega wielokrotny bonus albo traktuje takie zagranie właśnie jako bonus w postaci darmowego zakładu ???? I nie ma problemu z obrotem. Statystycznie chyba nawet na tym lepiej wychodzę niż miałbym ciułać singlami zwłaszcza w buku z dużą prowizją ...
P.S. Już widzę kto mi zajął login mariola jak rejestrowałem konto na laskę ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
da rade ta kase wyplacic na mb bo nie widze takiej opcji czy tylko na konto bankowe? bo wczesniej nie wplacalem do nich kasy ani przez bank ani przez mb
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
da rade ta kase wyplacic na mb bo nie widze takiej opcji czy tylko na konto bankowe? bo wczesniej nie wplacalem do nich kasy ani przez bank ani przez mb
Da rade;-) obok zakładki /Wypłata na konto bankowe/ jest tez /konto moneybookers/ i tam też jest taka możliwość raz w miesiącu za friko chyba minimum 100 PLN
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Info:
Bonusy zakredytowane ale nastepujacy gracze musza wplacic kase zeby odebrac bonus:
ObserwatorM, dawid400, kkkarlik, mariola710
wczoraj wpłaciłem przy pomocy mb, dziś za pomocą p24 i nadal nie dopisano mojej 30tki. Jakiś czas oczekiwania czy kod do wpisania ewentualnie?
 
Do góry Bottom