>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagroda

Status
Zamknięty.
S 0

starosta

Użytkownik
ja jeszcze czekam cierpliwie.. ????
jemjogurt, musze powiedzieć że rozumiem tych co są rozczarowani czarną lub białą koszulką..
Wystarczyło przecież nie pisać, że koszulka &#39;reprezentacji&#39; jest nagrodą, tylko że jest nią poprostu &#39;koszulka expekt&#39; - zainteresowanie byłoby takie samo pewnie, a teraz uniknęłoby się sytuacji takich jak są..
Chłopaki co dostali czarną lub białą - łącze się z Wami w bólu..
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
ja właśnie przed chwilą dostałem koszulke ale niestety nie jest reprezentacji Polski tylko czarna z dużym logiem na plecach. Może dlatego teraz czarne rozsyłają że Polska słabo wypadła na EURO i to tak na znak żałoby.:p
 
baz 25

baz

Użytkownik
ja też dostałem czarną, straszny badziew ???? Nie narzekał bym wcale jak bym się nie napalił na tą co była pokazana jako nagroda, a tak to teraz lipa
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
a ja ciagle jeszcze nie dostalem czyzby nasz kraj byl pelen gor i pagorkow ze nasi waleczni listonosze walcza pokonujac szczyty ????
 
munez 0

munez

Użytkownik
Wlaśnie przed chwila dotarła koszulka....niestety także czarna....ale moim zdaniem jest chyba lepsza niż ta reprezentacji Polski :p.....Dzięki za koszulkę ????
 
S 0

starosta

Użytkownik
o ???? a ja zauważyłem, że nasz ekspert odwiedził dzisiaj forum koło południa - mozna to zobaczyć klikając na jego profil - ale nie chciał wypowiedzieć się w temacie.. ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dostałem dzisiaj panowie koszulkę. Biała ale firmy expekt.......... nie taka jak na zdjęciu... Ale dobre i to.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Przyszła do mnie dzisiaj druga koszulka z expekt, hehe :-D. Tym razem taka jak powinna być, czyli pod biało-czerwona :jezora:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Też chętnie się zamienię za koszulkę biało-czerwoną o mniejszym rozmiarze, bo mam L, ale przykładowo - mam również koszulkę czarną expekt (L) i mam mniejszy rozmiar niż L RP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom