>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagroda

Status
Zamknięty.
S 0

starosta

Użytkownik
Bardzo ładna koszulka - widać że bawełna dobrej jakości ????

Super, czekamy na pytania ????
Pozdrawiam.


Ciekawe, czy będzie tak samo szybko rozdawana jak bonus w bingo?
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
mam pytanie bo wylosowalem koszulke ale o 1h pozniej napsialem dane gdyz rozchorowalo mi sie dziecko i cala noc spedzilem w szpitalu mam nadzieje ze jednak nagrode otrzymam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Expekt_Expert pisał że wyjeżdża. Użytkownik karollo zostaje ukrany ostrzeżeniem za zawieranie głosu nie w swojej sprawie, nie był do tego uprawniony. Reszta postów usuniętych nie była na temat, czy ktoś się pobuja w mieście w takiej koszulce to jest każdego indywidualna sprawa.
Sponsorem konkursu jest Expekt oraz FB.com, decyzje podejmują tutaj Expekt-Expert oraz Marcin-Odra nikt inny nie ma prawa tutaj rządzic.
Proszę o cierpliwośc, bo nie którzy zachowują się jak dzieci. Jak Expekt_Expert wróci to wszystkiego się dowiemy.
Pozdrawiam
Sutek
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Okej wszystko pięknie, ładnie tylko odpowiedzi nadal nie ma... Piszę w imieniu tych którzy podali swoje dane po czasie, czyli nie wyrobiły się do godziny 6:00 z różnych powodów... Fajnie by było gdyby ktoś dał znać czy osoby te też dostaną koszulkę czy z racji tego, że nie podały danych do określonej godziny jej nie otrzymają...

PS. Do wszystkich mądralińskich... Znam zasady i wszystko co jest potrzebne w tym konkursie więc głupie docinki i inne temu podobne na pewno będą nie na miejscu...
 
munez 0

munez

Użytkownik
Dobra...skonczcie juz... :p.....najpierw niech na forum zawita Expekt_Expert.....bo juz ponad tydzien mija :/
 
munez 0

munez

Użytkownik
Niestety takze nic.....nie spodziewam sie w najblizszym czasie....chociaz potwierdzenie wyslania koszulek przydaloby sie, a tak Expekt_Expert wyjechal sobie i niewiadomo o co chodzi :/....Koszulka NA Mistrzostwa bedzie PO Mistrzostwach...... ????
 
munez 0

munez

Użytkownik
Czy Marcin-Odra moglby sie wypowiedziec w sprawie tych koszulek, jak Expekt_Experta nie ma? Juz sporo czasu minelo od konca tego konkursu i zadnej wiadomosci od tej pory.... .Na innym forum koszulki zostaly rozdane, a tutaj wciaz cisza... .
Poprostu czas najwyzszy aby ktos dal znac!Ostatnia wiadomosc to, ze Expekt_Expert wyjechal i jak wroci to sie wszystkiego dowiemy....normalnie extra wiadomosc....!
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Czy Marcin-Odra moglby sie wypowiedziec w sprawie tych koszulek, jak Expekt_Experta nie ma? Juz sporo czasu minelo od konca tego konkursu i zadnej wiadomosci od tej pory.... .Na innym forum koszulki zostaly rozdane, a tutaj wciaz cisza... .
Poprostu czas najwyzszy aby ktos dal znac!Ostatnia wiadomosc to, ze Expekt_Expert wyjechal i jak wroci to sie wszystkiego dowiemy....normalnie extra wiadomosc....!
Do nikogo jeszcze nie doszła, ale tylko Ty przeżywasz.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Expert wyjechał na urlop, wróci pod koniec tygodnia.
Z tego co wiem to lista trafiła do odpowiednich osób w Expekt, które zajmują się takimi sprawami.
Trzeba uzbroić się w cierpliwość.
 
munez 0

munez

Użytkownik
Ok...rozumiem i dziekuje Marcin-Odra za odp....o to mi wlasnie chodzilo....aby pojawila sie jakas informacja ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
chyba rozsyłanie koszulek już ruszyło, ponieważ dzisiaj odebrałem na poczcie swoją koszulkę, bardzo fajna koszulka. Dziękuje i pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom