>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na sportowo - Typy Ceglaka.

A 0

akceglak

Użytkownik
Witam wszystkich. Od dziś rozpocznę moją przygodę z Waszym forum i będę starał się podawać dobre typy aby może ktoś mógł skorzystać. Zaczynam od stanu 100 zł. Na początku skromne stawki.

Kupon 1
???? M. Zverev - J. Monaco @ 1 (1.87) 0:2 ⛔
Stawka: 10 zł
Zverev ostatnio znajdował się na równi pochyłej. Jednak od turnieju na hali w Metz jego forma zwyżkuję i zaczyna grać bardzo dobrze. W Szanghaju pokonał już Stahowskiego i Dawydenko. Plusami w jego grze jest dobry serwis i szybkość. Widać, że odzyskał świeżość jakiej brakowało mu przez większość sezonu. Przeciwnikiem będzie Monaco który dość niespodziewanie znalazł się w trzeciej rundzie. Wczoraj pokonał De Bakkera. Bardziej De Bakker przegrał mecz niż Monaco wygrał. Monaco nigdy nie imponował na hardzie i mam nadzieję, że wyraźnie lepszy na tej nawierzchni Niemiec okaże się zwycięzcą tego pojedynku. Kolejna runda tego Mastersu może mu dać ponowne miejsce w pierwszej setce ATP z której wypadł.
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Kupon 2
:hokej: Magnitogorsk - Yugra(+2) @ 2 (2.05) 5-4 dog. Stawka: 7 zł
Czołowa drużyna KHL podejmuję u siebie rewelację tego sezonu. Drużyny mierzyły ze sobą się już tydzień temu na tafli Yugry. W tamtym meczu po dogrywce lepsi okazali się faworyci z Magnitorska. Jednak już wtedy można było zobaczyć potencjał drużyny gości którzy powalczyli i byli blisko sukcesu. Niby na lodowisku gospodarzy może być o wiele ciężej, ale drużyna Metallurga nie wygrywa często więcej niż jedną bramką nawet ze słabszymi rywalami. Myślę, że przez tydzień wiele się nie zmieniło i obie ekipy znów stoczą wyrównany pojedynek.
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Kupon 3

:hokej: Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightining (1.81) 2-3
✅
⚽ Universitario de Sucre(+1.89) - Palmeiras @ 1
(1.89) 0-1




Stawka: 12 zł System 1 z 2


Philadelphia Flyers i Tampa Bay rozpoczęły sezon bardzo dobrze. Drużyna gospodarzy w pierwszym swoim meczu ograła na wyjeździe Pittsburgh z Crosbym i Malkinem w składzie. Do tej pory przegrali tylko jedno spotkanie po dogrywce z St. Louis. Drużyna z Florydy wygrała na razie dwa spotkania na tyleż samo rozegranych. W drużynie gości w dobrej formie są Steven Stamkos i Ryan Malone. Będzie to poważny test dla &quot;Błyskawic&quot; ale mam nadzieję, że jak to bywa często w NHL sprawią małą niespodziankę z pomocą wymienionych hokeistów.


Drugi mecz jest rozgrywany w ramach Copa Sudamericana. Faworytem wydaję się być prowadzona przez Scolariego drużyna z Brazylii. Jest jednak tylko jedno ale..Gospodarze mają bonus w postaci położenia stadionu na wysokości ponad 2.500 m. nad poziomem morza. Wiemy jak to często bywało w ramach eliminacji do MŚ kiedy to tacy mocarze jak Brazylia i Argentyna przegrywali z reprezentacjami pokroju Boliwii, Ekwadoru. Dzisiaj może być podobnie. Klub z Boliwii na swoim stadionie pokonał już w tych rozgrywkach silne Colo Colo Santiago czy też Cerro Porteno nie tracąc przy tym bramki. Sam Scolari wspomina o tym, że niektórzy zawodnicy z jego drużyny mogą mieć problemy z przystosowaniem się do warunków panujących na tej wysokości. Myślę, że warto zaryzykować.



Edit: Nie wiem czemu ten post po edycji którą zrobiłem przed chwilą całkiem mi się skasował ;/

TYPY ✅ : 2
TYPY ⛔ : 2
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Mam pytanie czemu mam problemy z wysłaniem posta po edycji ? Post numer 3 z tego tematu całkiem zniknął kiedy chciałem go wysłać po edycji ;/
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Kupon 3
:hokej: Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightining @ x2 (1.81) ✅
2-3


⚽ Universitario De Sucre - Palmeiras @ 1 (1.89) ⛔ 0-1

Stawka: 12 zł System 1 z 2


Philadelphia Flyers i Tampa Bay rozpoczęły sezon bardzo dobrze. Drużyna gospodarzy w pierwszym swoim meczu ograła na wyjeździe Pittsburgh z Crosbym i Malkinem w składzie. Do tej pory przegrali tylko jedno spotkanie po dogrywce z St. Louis. Drużyna z Florydy wygrała na razie dwa spotkania na tyleż samo rozegranych. W drużynie gości w dobrej formie są Steven Stamkos i Ryan Malone. Będzie to poważny test dla &quot;Błyskawic&quot; ale mam nadzieję, że jak to bywa często w NHL sprawią małą niespodziankę z pomocą wymienionych hokeistów.

Drugi mecz jest rozgrywany w ramach Copa Sudamericana. Faworytem wydaję się być prowadzona przez Scolariego drużyna z Brazylii. Jest jednak tylko jedno ale..Gospodarze mają bonus w postaci położenia stadionu na wysokości ponad 2.500 m. nad poziomem morza. Wiemy jak to często bywało w ramach eliminacji do MŚ kiedy to tacy mocarze jak Brazylia i Argentyna przegrywali z reprezentacjami pokroju Boliwii, Ekwadoru. Dzisiaj może być podobnie. Klub z Boliwii na swoim stadionie pokonał już w tych rozgrywkach silne Colo Colo Santiago czy też Cerro Porteno nie tracąc przy tym bramki. Sam Scolari wspomina o tym, że niektórzy zawodnicy z jego drużyny mogą mieć problemy z przystosowaniem się do warunków panujących na tej wysokości. Myślę, że warto zaryzykować.
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Kupon 4

???? Roger Federer - Robin Soderling(+1,5) @ 2 (1.95)

Stawka: 10 zł

Ostatni pojedynek ćwierćfinałowy turnieju ATP 1000 w Szanghaju zapowiada się chyba najciekawiej. Dwa odwieczni rywale z kortów tenisowych spotykają się bodaj po raz 16. Bilans h2h jest po stronie Szwajcara który wygrał dotychczas ze Szwedem 13 razy ponosząc przy tylko 2 porażki. Ostatni raz grali ze sobą nie tak dawno podczas turnieju US Open w również w 1/4 turnieju. Wtedy rozpędzony Roger nie dał szans Soderlingowi i wygrał w trzech setach. Sezon ma się już ku końcowi. W tym roku jeszcze z ważniejszych turniejów: Masters. Federer wygrał pojedynki z Isnerem i Seppim ale jak sam powiedział musiał mocno popracować. Soderling który nie wydaję się być również w najwyższej formie zawsze jednak mobilizował się w meczach przeciwko odwiecznemu rywalowi. Mam nadzieję, że dzisiaj zobaczymy emocjonujący trzysetowy pojedynek. A wtedy będę bardzo zadowolony. Pamiętajmy, że turniej w Chinach to nie Szlem i szansa niespodzianki jest o wiele większa a i mobilizacja u zawodników zupełnie inna.
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Spróbujemy wejść jeszcze raz i spróbować dość skutecznie podawać tutaj typy.
Kupon 1
???? James Blake - Jarko Nieminen typ: 1 @ 2,81
Stawka: 5/10

Na razie typy na sucho. Bez analizy.
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Czas wrócić na forum i powrzucać od czasu do czasu, a może nieco częściej troszkę typów.

Kupon 1/1
:hokej: Polska - Kazachstan typ: 1 kurs: 4.35
Stawka: 10 zł

i na wszelki wypadek też X kurs: 4.95

Polscy hokeiści zrobili ostatnio postępy pod wodzą Wiktora Pysza, który po raz drugi prowadzi naszą reprezentację. Mecz ten jest rozgrywany w ramach EUROPEAN CHALLENGE, a miejsce zawodów to Ukraina. Ostatnio Polska reprezentacja na turnieju rozgrywanym na własnym terenie spisała się dość dobrze, pokonując Ukrainę i wyżej notowanych Francuzów. Wtedy ulegli tylko reprezentacji Rosji B. Kazachstan należy do faworytów turnieju na Ukrainie, ale bilans H2H co ciekawe jest ciut lepszy dla Polaków. Mam nadzieję, że dzisiaj nasi zawodnicy powalczą, choć o ile dobrze przeczytałem to będziemy musieli sobie poradzić bez czołowego napastnika Cracovii - Mikołaja Łopuskiego. Stawka bardzo malutka, ale to są pierwsze śliwki robaczywki.
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Postanowiłem powrócić do pisania na forum. Zobaczymy co z tego wyniknie ????

KUPON 0 (PRÓBNY) ????

???? Blaz Kavcic - Tobias Kamke - 1 - 1.28
???? Youznhy - Bachinger - 1 - 1.26
⚽ Sonderjyske - OB Odense - Odense strzeli gola - TAK - 1.20
AKO: 1.94

Stawka: 25 zł
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Postanowiłem powrócić do pisania na forum. Zobaczymy co z tego wyniknie ????

KUPON 0 (PRÓBNY) ????

???? Blaz Kavcic - Tobias Kamke - 1 - 1.28
???? Youznhy - Bachinger - 1 - 1.26
⚽ Sonderjyske - OB Odense - Odense strzeli gola - TAK - 1.20

AKO: 1.94

Stawka: 25 zł
Kupon 0 dość pewnie siadł. Teraz myślę nad drugim i zarazem ostatnim kuponem na dzisiaj. Może ktoś ma jakieś ciekawe pomysły?
 
A 0

akceglak

Użytkownik
KUPON 1
⚽Club Brugge - Standard Liege - over 1,5 - 1.20
:siata:Trentino Volley - Modena - 1 - 1.12
????Galatasaray Cafe Crown - Besiktas Stambuł 1 - 1.30
????DKV Joventut - Barcelona - 2 - 1.2

AKO: 1.96
STAWKA: 18 zł
 
A 0

akceglak

Użytkownik
KUPON 1
⚽Club Brugge - Standard Liege - over 1,5 - 1.20
:siata:
Trentino Volley - Modena - 1 - 1.12
????
Galatasaray Cafe Crown - Besiktas Stambuł 1 - 1.30
????
DKV Joventut - Barcelona - 2 - 1.2

AKO: 1.96
STAWKA: 18 zł
Oby tak dalej ????

No to pierwszy kupon na dziś.
KUPON 2
????Simone Bolleli - Marin Cilic - 2 - 1.12 ???? Sara Errani - Torro-Flor - 1 - 1.15 ???? Julian Reister - Daniel Brands - 1 - 1.55
AKO: 2.00
Stawka: 15 zł
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Poprzedni kupon jeszcze w grze. Troszkę obawiam się o Reistera, no ale mam nadzieję, że sobie poradzi. To drugi i chyba przedostatni kupon na dzisiaj.

KUPON 3

???? Gisela Dulko - Date Kruum - 1 - 1.24
???? Frederico Gil - Flavio Cipolla - 1 - 1.22
???? Juan Martin Potro - Pedro Sousa - DW - 2:0 - 1.12
???? Ricardo Mello - John Isner - 2 - 1.33

AKO: 2.25

STAWKA: 16 zł
 
A 0

akceglak

Użytkownik
Poprzedni kupon jeszcze w grze. Troszkę obawiam się o Reistera, no ale mam nadzieję, że sobie poradzi. To drugi i chyba przedostatni kupon na dzisiaj.

KUPON 3

???? Gisela Dulko - Date Kruum - 1 - 1.24
???? Frederico Gil - Flavio Cipolla - 1 - 1.22
???? Juan Martin Potro - Pedro Sousa - DW - 2:0 - 1.12
???? Ricardo Mello - John Isner - 2 - 1.33

AKO: 2.25

STAWKA: 16 zł
No i w końcu musiało to nadejść. Wychodziłem z domu, to było tak pięknie. Wygrana Dulko i Gila. No nic trzeba grać dalej.
 
Do góry Bottom