>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Na spokojnie . Po swojemu

P 1

pajak93

Użytkownik
Witam , w tym temacie bd podawał swoje typy. Zapewne większość to będzie piłka nożna ,ale biorę pod uwagę też inne dyscypliny. Gram na bukach może rok , nie więcej zobaczyłem już jak to pachnie i doszedłem do wniosku żeby zainwestować więcej kasiory i grać na spokojnie i dorobić coś do wypłaty. Będę starał się pisać analizy do spotkań które obstawiam albo chociaż komentarz dlaczego właśnie gram te a nie inne zdarzenie .

1. Sporting bet Cash back ODDS:4@ Stawka 400zł

Cagliari -Inter M. TYP: 2 2@

Niedziela 15.00 Cagliari podejmuje zespół z Mediolanu . Gracze Interu sezon ten zaczeli ten sezon wyjątkowo dobrze bilans ostatnich spotkań to 4 zwycięstwa ( w tym bardzo efektowne z beniaminkem 0:7) i jeden remis z Juventusem 1:1.
W 5 spotkaniach strzelili 15 bramek (najwięcej w lidze) oraz stracili tylko 2 gole (mniej tylko straciła Roma 1 bramkę) i myślę ,że to właśnie defensywa w dzisiejszym spotkaniu będzie kluczem do zdobycia 3 puntów
Nieobecni :Zanetti , Chivu
Teraz może trochę o gospodarzach. Ekipa z Cagliari to typowy ligowy średniak o pucharach mogą pomarzyć a o spadek do serie B nie muszą się martwić . W 5 kolejkach zgromadzili 6 punktów jest to niewiele , ale patrząc na tabele ligową daje im to według mnie ,aż 12 pozycję 1 wygrana (U siebie z Atalanta w 1 kolejce 2:1 obecnie Atalanta zajmuje 17 miejsce w tabeli więc mocarzami to oni nie są) oraz 3 remisy i 1 porażka z Milanem 3:1 który też rozczarowuje . 7 bramek strzelonych i 8 straconych więc bilans nie jest ciekawy
Nieobecni :pisano,Cossu,Ekdal,Peruzzi ..

Myślę ,że Inter spokojnie wygra to spotkanie nie musi grać w LM czy LE .
Myślę ,że wygrają 2 bramkami .

Sassuolo vs Lazio TYP : 2 2@

Patrząc na wyniki Sassuolo jak weszli w sezon można odrazu przypisać 3 punkty Lazio 2 bramki strzelone 16 straconych w 5 meczach naprawdę koszmarny bilans. Jednak myślę ,że typ wyżej jest &#39;&#39;Bardziej pewny&#39;&#39; . Ostatnio udało się Sassuolo wydrzeć 1 punkt Napoli które świetnie prezentuje się w tym sezonie i są bardzo skuteczni a jednak u siebie nie potrafili wygrać .Remis ten podbudował ekipę gospodarzy , ale myślę ,że też dał ostrzeżenie piłkarzom z Rzymu by nie lekceważyli rywali .
Nieobecni: Terranova ,Valeri
Goście weszli w sezon przeciętnie bilans spotkań:

Lazio vs Catania 3:1
AS Roma vs Lazio 2:0
Lazio vs Chievo Verona 3:0
Juventus Turyn vs Lazio4:1
Lazio vs Udinese Calcio 2:1

Wysoka porażka z Juve i przegrane ważne derby z Roma . Myślę ,że piłkarze będą chcieli wynagrodzić im zwycięstwem tym bardziej ,że jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie wygrali , lepszej okazji według mnie nie będzie . Jedynym problemem mogą być nieobecni w tym spotkaniu bo ambicji im nie powinno brakować .
Nieobecni :Radu .Konko ,Klose,Biava,Biliga ,Botta jest więc ich naprawdę sporo ale myślę że i tak skromnie powinno Lazio wygrać te spotkanie .
 
P 1

pajak93

Użytkownik
1. Sporting bet Cash back ODDS:4@ Stawka 400zł

Cagliari -Inter M. TYP: 2 2@⛔

Niedziela 15.00 Cagliari podejmuje zespół z Mediolanu . Gracze Interu sezon ten zaczeli ten sezon wyjątkowo dobrze bilans ostatnich spotkań to 4 zwycięstwa ( w tym bardzo efektowne z beniaminkem 0:7) i jeden remis z Juventusem 1:1.
W 5 spotkaniach strzelili 15 bramek (najwięcej w lidze) oraz stracili tylko 2 gole (mniej tylko straciła Roma 1 bramkę) i myślę ,że to właśnie defensywa w dzisiejszym spotkaniu będzie kluczem do zdobycia 3 puntów
Nieobecni :Zanetti , Chivu
Teraz może trochę o gospodarzach. Ekipa z Cagliari to typowy ligowy średniak o pucharach mogą pomarzyć a o spadek do serie B nie muszą się martwić . W 5 kolejkach zgromadzili 6 punktów jest to niewiele , ale patrząc na tabele ligową daje im to według mnie ,aż 12 pozycję 1 wygrana (U siebie z Atalanta w 1 kolejce 2:1 obecnie Atalanta zajmuje 17 miejsce w tabeli więc mocarzami to oni nie są) oraz 3 remisy i 1 porażka z Milanem 3:1 który też rozczarowuje . 7 bramek strzelonych i 8 straconych więc bilans nie jest ciekawy
Nieobecni :pisano,Cossu,Ekdal,Peruzzi ..

Myślę ,że Inter spokojnie wygra to spotkanie nie musi grać w LM czy LE .
Myślę ,że wygrają 2 bramkami .

Sassuolo vs Lazio TYP : 2 2@⛔

Patrząc na wyniki Sassuolo jak weszli w sezon można odrazu przypisać 3 punkty Lazio 2 bramki strzelone 16 straconych w 5 meczach naprawdę koszmarny bilans. Jednak myślę ,że typ wyżej jest &#39;&#39;Bardziej pewny&#39;&#39; . Ostatnio udało się Sassuolo wydrzeć 1 punkt Napoli które świetnie prezentuje się w tym sezonie i są bardzo skuteczni a jednak u siebie nie potrafili wygrać .Remis ten podbudował ekipę gospodarzy , ale myślę ,że też dał ostrzeżenie piłkarzom z Rzymu by nie lekceważyli rywali .
Nieobecni: Terranova ,Valeri
Goście weszli w sezon przeciętnie bilans spotkań:

Lazio vs Catania 3:1
AS Roma vs Lazio 2:0
Lazio vs Chievo Verona 3:0
Juventus Turyn vs Lazio4:1
Lazio vs Udinese Calcio 2:1

Wysoka porażka z Juve i przegrane ważne derby z Roma . Myślę ,że piłkarze będą chcieli wynagrodzić im zwycięstwem tym bardziej ,że jeszcze w tym sezonie na wyjeździe nie wygrali , lepszej okazji według mnie nie będzie . Jedynym problemem mogą być nieobecni w tym spotkaniu bo ambicji im nie powinno brakować .
Nieobecni :Radu .Konko ,Klose,Biava,Biliga ,Botta jest więc ich naprawdę sporo ale myślę że i tak skromnie powinno Lazio wygrać te spotkanie .
Obie ekipy zremisowały , a prowadzili. ⛔
 
P 1

pajak93

Użytkownik
Zwrotu kasy nie ma za to jest darmowy zakład który niestety jest opcją naprawdę słabą gdybym wiedział ,że to tak wygląda wgł bym nie wpłacał na SportingBet . Czytałem regulamin ze 2 razy to minimum . Ogólnie nie zwracją nam kasy tylko zakład ale też nie do końca fair bo stawiając 400zł po kursie 1.5@ otrzymujemy 200zł zamiast 600zł . Postanowiłem chociaż wyjść na 0 . Potrzebne mi było spotkanie z kursem 2@ Myślałem nad 2 opcjami Milan /Bayern wybrałem Bawarczyków .
Man.City-Bayern TYP 2 ODDS: 2.15 @ Stawka 400zł EW: 460zł (Dobre nie? )
City przez 2 sezony nie zachwycało w LM myślę ,że w tym roku też nie zwojują . Zmiana trenera póki co nie wyszła JESZCZE ekipie City na dobre . Ciężko tak naprawdę przewidzieć w jakiej są teraz formie ... grają w kratkę z jednej wygrali derby 4:1 ,ale ze słabiutkimi diabłami . Wpadka w tygodniu z Aston Villą (wbrew pozorom nie tylko Benteke potrafi strzelać tam bramki ???? ) . Piłkarze z Monachium też nie grają tak dobrej piłki jak rok temu , ale myślę ,że mają na pewno więcej pewności siebie . Zabójcze skrzydła skuteczni napastnicy no i ten Alaba .
 
P 1

pajak93

Użytkownik
1@ AKO:2,32@
Stawka 100zł EW: 232zł
Anzhi -Tottenham TYP: 2 1.45@
Tutaj zwyciężyć może tylko i wyłącznie Tottenham . Ekipa gospodarzy się rozpada miliony jak nie miliardy wyrzucone w błoto najgorsza inwestycja piłkarska ... zespół bez gwiazd ,formy został tylko Traore który też myślami pewnie jest napewno nie w Rosji . Tottenham pewnie wygrałby to spotkanie rezerwowym składem . Jak dla mnie można smiało próbować z hendi -1 a nawet -2 za drobne
Arsenal- Napoli TYP: BTS 1.60@
Kto wygra to spotkanie nie wiem ale wiem ,że będzie to najlepszy mecz tej kolejki LM . Arsenał i Napoli w świetnej formie strzelają bramki jak na zawołanie . Nie wyobrażam sobie ,żeby Lider Premier League nie był wstanie strzelić u siebie bramki . Napoli to ekipa grający ofensywny football nowe nabytki spisują się znakomicie a i Pandev ostatnio przypomniał o sobie .
2@ AKO 6.25@
Stawka : 50zł EW:312.50zł
Kolejny Dubelek tylko bardziej ryzykowny .
Porto-Atletico TYP 2 ODDS:2.55@
Ekipa z Portugali nie jest tą samą drużyną co rok temu .Przenosiny dwóch pomocników do Monaco wbrew pozorom sporo kosztowało Porto . Wyniki mają poprawne ,ale skromne (Najwyższe nad Maritimo 3:0 ) Nie grali jeszcze z Benficą ani Sportingem Lizbona czy Bragą więc tak naprawdę nie mieli jeszcze &#39;&#39;sprawdzianu&#39;&#39; a w LM jedynie 1:0 ze słabiutką Austrią ( nawet sam kurs na Zenit pokazuję jak słabo sprawuje się Austria w oczach buków) . Ekipa z Madrytu natomiast same + , są w gazie strzelają bramkę za bramką 19 bramek w 7 meczach + wygrana w LM 3:0 . No i najważniejsze piłkarze Atletico po wygranych derbach z Realem (0:1) wrzucą kolejny bieg . Naprawdę według mnie Atletico ma BARDZO DUŻE szanse na wygranie tego spotkania . Nie zdziwiłbym się gdyby był tu pogrom .
Ajax-Milan TYP: 2 ODDS:2.45
Stawka 50zł EW:312.50zł
Wracają do składu Mario , Montolivo i El-Shaarawy i myślę ,że to właśnie oni bedą grać pierwsze skrzypce w tym spotkaniu . Milan gra w kratkę , ale myślę ,że po meczu z Ajaxem nikt nie będzie miał wątpliwości ,że to ekipa z Mediolanu jest jedynym faworytem tej grupy .
 
P 1

pajak93

Użytkownik
3@ AKO: 7.30@
Stawka 50zł EW:365zł
Juventus - Galatasaray 1 1.27@
Paris SG - Benfica 1 1.83@
Celtic - Barcelona 2 1.37@
Kuban - Valencia 2 2.31@

4@ SINGLE
Stawka : 200zł EW:348zł
Steaua Bucharest - Chelsea 2 1.74@
Chelsea musi wygrać to spotkanie porażka z Basel to była ich pierwsza i ostatnia w tej grupie . Steua bez rewelacji przyjeła 3:0 od Schalke myśle ,że 2:0 dla Chelsea się skończy . Tym bardziej jak Mourinho opuścił konferencję prasową zdenerwowany głupimi pytaniami o piłkarzach którzy nie dostają w tym sezonie szans . Zatknie wszystkim gęby !
 
P 1

pajak93

Użytkownik
5@ AKO :9.36@
STAWKA:25zł EW:234zł
Neymar strzeli bramkę 2.30@
Nie gra Messi , więc myślę ,że jest jeszcze większa szansa na gola Brazylijczyka .
Hulk strzeli 2.20@
Bale strzeli 1.85@- myślę ,że dziś kolejny pogrom w LM z udziałem drużyny z Madrytu ,Bale pewnie też coś dołoży .
STAN KONTA :375zł
 
P 1

pajak93

Użytkownik
Rozliczamy :
1@ AKO:2,32@ ⛔
Stawka 100zł EW: 232zł
Anzhi -Tottenham TYP: 2 1.45@ 03.10.2013r
Arsenal-Napoli BTS 1.66@ ⛔ (2:0)
Zaraz po Chelsea był to dla mnie najpewniejszy zakład ...
2@ AKO 6.25@⛔
Stawka : 50zł EW:312.50zl

Porto-Atletico TYP 2 ODDS:2.55@✅(1:2)
Ajax-Milan TYP: 2 ODDS:2.45⛔(1:1)
Atletico pokazało kolejny raz charakter ,udowadniając ,że są bardzo mocni w tym sezonie Brawo .Czego niestety nie można powiedzieć o Milanie , razem z Man Utd są to drużyny których nie zobaczycie prędko u mnie na kuponach .
4@ SINGLE✅
Stawka : 200zł EW:348zł✅
Steaua Bucharest - Chelsea 2 1.74@

Tak jak pisałem Mourinho zamyka gęby .
5@ AKO :9.36@⛔
STAWKA:25zł EW:234zł
Neymar strzeli bramkę 2.30@⛔
Hulk strzeli 2.20@ ⛔
Bale strzeli 1.85@
Kupony LIVE 6@ ,7@ ,8@http://img39.imageshack.us/img39/231/2vor.jpg
6@Stawka 75ł ZWROT:208.50✅
7@Stawka 100zł ZWROT:307zł✅
8@ Stawka 58 Zł ZWROT:0⛔

9@ AKO 50.68@
Stawka 5zł EW:253,39zł
1. Bayer Leverkusen - Real Sociedad
1.71​
2013-10-02 20:45​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

2. Juventus - Galatasaray
1.28​
2013-10-02 20:45​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

3. Swansea - St. Gallen
1.42​
2013-10-03 21:05​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Europejska
Zwycięzca Meczu , Stawiasz na:1

4. Anzhi - Tottenham
2.15​
2013-10-03 18:00​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Europejska
Handicap ( 1. - 0 ) , Stawiasz na:2

5. Shakhtar Donetsk - Manchester United
1.58​
2013-10-02 20:45​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Handicap ( 0 - 1. ) , Stawiasz na:2

6. Real Madrid - FC København
1.50​
2013-10-02 20:45​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Handicap ( 0 - 2. ) , Stawiasz na:1

7. Paris SG - Benfica
3.20​
2013-10-02 20:45​

Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)

Betsson , Stan Konta 1000zł
STRATA/ZYKSK +200ZŁ
OGÓLNY -
STRATA/ZYKSK +200ZŁ
 
P 1

pajak93

Użytkownik
10@ AKO 4.01@
Stawka 100zł EW: 401zł
Juventus - Galatasaray 1 1.28@
Juve Juve Juve ... ostatnie wyniki mają mizerne ,decydujące bramki ze spalonych ,skromne zwycięstwa ogólnie bardzo średnio ,stać ich na więcej. Po remisie z słabiutką Kopenhagą czas na Galate .Juventus musi ale to musi wygrać ten mecz jeżeli chcę się liczyć w walce o 1 miejsce w grupie. Teraz trochę o Turkach nowy trener Mancini który na dobrą sprawę pewnie przeprowadził ze 2 treningi z zespołem .Występ Snejdera jest pod znakiem zapytania no i baty od Realu 6:1 też podejrzewam ,że siedzą im w głowie i mogą być pewnego rodzaju blokadą . Kurs niski ale myślę zwycięstwo Juve jest tutaj pewne . Dla odważniejszych polecam Juve strzeli gola w obydwu połowach ????
Paris SG - Benfica 1 1.76@
PSG u siebie nie powinno mieć problemów z grającą trochę lepiej niż przeciętnie Benficą która nie wygląda tak dobrze jak w tamtym sezonie , nie zdobywają tylu bramek .Myślę ,że nawet PSG z Handi jest bardzo możliwe 5,5/10
Real Madrid - FC København BTS-NIE 1.78@
Wydaję mi się ,że znalazłem &#39;&#39;perełkę z tego co zaoferował Betsson w tym meczu. Martwi mnie tylko jedna sprawa ,że Real w każdym spotkaniu w tym sezonie tracił u siebie 1 bramkę . Wydaje mi się ,że jedyną możliwością na niepowodzenie tego zakladu jest rozluznienie realu przy wysokim wyniku ... oby nie , w końcu muszą zagrać na 0 ????

11@ AKO 40.26@
Stawka 20zł EW:805.19
Juventus - Galatasaray 2:0 4.85@
Man City- Bayern 0:2 8.30@
Kupon 100% na czuja .
 
P 1

pajak93

Użytkownik
14@ LIVE
Lisicki Wygra 11 gema w 1 secie 1.20@⛔ ( mialo być po 1.59@ ale akceptacja kursów pusciła)
Stawka 80zł EW:100 ⛔ z 40:15 przegrac pięknie poprostu
 
P 1

pajak93

Użytkownik
Zwrotu kasy nie ma za to jest darmowy zakład który niestety jest opcją naprawdę słabą gdybym wiedział ,że to tak wygląda wgł bym nie wpłacał na Sportingbet . Czytałem regulamin ze 2 razy to minimum . Ogólnie nie zwracją nam kasy tylko zakład ale też nie do końca fair bo stawiając 400zł po kursie 1.5@ otrzymujemy 200zł zamiast 600zł . Postanowiłem chociaż wyjść na 0 . Potrzebne mi było spotkanie z kursem 2@ Myślałem nad 2 opcjami Milan /Bayern wybrałem Bawarczyków . Man.City-Bayern TYP 2 ODDS: 2.15 @ Stawka 400zł EW: 460zł (Dobre nie? ) City przez 2 sezony nie zachwycało w LM myślę ,że w tym roku też nie zwojują . Zmiana trenera póki co nie wyszła JESZCZE ekipie City na dobre . Ciężko tak naprawdę przewidzieć w jakiej są teraz formie ... grają w kratkę z jednej wygrali derby 4:1 ,ale ze słabiutkimi diabłami . Wpadka w tygodniu z Aston Villą (wbrew pozorom nie tylko Benteke potrafi strzelać tam bramki ) . Piłkarze z Monachium też nie grają tak dobrej piłki jak rok temu , ale myślę ,że mają na pewno więcej pewności siebie . Zabójcze skrzydła skuteczni napastnicy no i ten Alaba .
NO I TAK MA BYĆ ????
STAN KONTA 460 ZYSK 60zł . Wypłacona zostanie kasa z tego buka , więc nie bd rozliczał jej w skali ogólnego zysku
 
P 1

pajak93

Użytkownik
3@ AKO: 7.30@ Stawka 50zł EW:365zł⛔
Juventus - Galatasaray 1 1.27@⛔
Paris SG - Benfica 1 1.83@✅
Celtic - Barcelona 2 1.37@✅
Kuban - Valencia 2 2.31@
9@ AKO 50.68@
Stawka 5zł EW:253,39zł ⛔
10@ AKO 4.01@
Stawka 100zł EW: 401zł⛔
Juventus - Galatasaray 1 1.28@ ⛔

Paris SG - Benfica 1 1.76@✅

Real Madrid - FC København BTS-NIE 1.78@✅


11@ AKO 40.26@
Stawka 20zł EW:805.19

Juventus - Galatasaray 2:0 4.85@⛔
Man City- Bayern 0:2 8.30@⛔

Kupon 100% na czuja.
 
P 1

pajak93

Użytkownik
16@ Live AKO :3.44@✅
Stawka 145zł EW:498zł
Real Madryt -2handi 1.88@ ( stawiane przy stanie 1:0 w przerwie)✅
Bayern strzeli 2 gola w meczu 1.83@ (tez w przerwie )✅

17@LIVE AKO:3.47@ ⛔
Stawka :56.50 EW:196.06@
PSG strzeli 4 gola w meczu 1.97@ ⛔
Bayer Strzeli 2 gola w meczu 1.76@⛔
(oba typy został postawone w przerwie) długo nie trzeba było czekać na rozliczenie
18@ LIVE SINGLE
Real Strzeli 4 bramke minut 1.67@(postawiony w 75 minucie )✅
Stawka 200zł EW:334zł✅
Link z zakładami live , nie miałem możliwości wrzucać odrazu po zakładach więc dołączam link
http://img197.imageshack.us/img197/5265/le38.jpg
 
P 1

pajak93

Użytkownik
Małe podsumowanie .
Dwa dni LM za nami .
Zakłady które mnie rozczarowały :
Win Juve ,Wynik: (2:2) . Za taki kurs taka gra nieopłacalne , ale naprawdę tę niespodziankę można było przewidzieć , niestety ja tego nie wyczułem .
Milan-0 formy raz co raz w końcówce uda im się strzelać i zgarnąć 1 p,żenada.
Arsenal-Napoli . Brak BTSu jak dla mnie był wielką niespodzianką.
PLUSY :
PSG : Kolejny mecz w LM w którym gromią , moim zdaniem pierwsza 4 jak najbardziej możliwa .
Bayern : Upokorzyli drużynę City kto widział mecz ten wie o co mi chodzi . Dzieci we mgle (Man City).
Live podratował fundusz ,Juve zawiodło . Jest nauczka ,przyda się na przyszłość .
Stan Konta (Betsson) 1332,80zł
STRATA/ZYSK 532,80zł
Oby tak dalej po 50 kuponach statystyki skuteczności
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
jak można podawać typy po zakończonym spotkaniu i rozliczać jako udany oO
dałeś link, ok. Tylko co z tego ? Kto wie ile meczy wcześniej bądź później postawiłeś i nie ujmujesz tego w statystykach bo przegrane. Nie twierdze że akurat jest tak w Twoim przypadku, ale temat kupony ze statystykami jest po to żeby każdy na podstawie statystyk mógł ocenić jak dobrym typerem jesteś i może akurat sobie jakiegoś typa zapożyczyć ;)
W tej formie to temat nie ma najmniejszego sensu.
 
P 1

pajak93

Użytkownik
Po to wrzuciłem linki do granych kuponów na live ,żeby nie było właśnie takiej sytuacji . Nie potrzebuje się dowartościowywać i robić jakieś podchody podaje wszystko co gram wygrane/przegrane/zwroty. Nie zawsze forum &#39;&#39;chodzi&#39;&#39; tak jak nalezy szczegolnie wieczorami więc grając na live potrzebny jest spokój i wyczekanie dobrego momentu . Co do tego ,że temat nie ma sensu , jeśli nie ma dla Ciebie nie jesteś zmuszony tutaj zaglądać jest tysiące innych . Ja założyłem go z myślą o sobie , a kto będzie chciał to będzie odwiedzał ????
 
Do góry Bottom