>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Na kogo można liczyć w danej dziedzinie!

B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Biathlon... kobiecy i meski... rowniez szatefy...

Koszykowka.
.. Z racji tego, ze nie zawsze mam czas na sledzenie lig europejskich i nba, to koncentruje sie na ME, MS, IO, i innych waznych turniejach...
Szczegolnie w zawodach juniorskich, gdzie linie sa bardzo ruchome przez caly dzien i czesto mozna stawiac Surebety i to teoretycznie u tego samego buka, wystarczyloby poczekac....
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy i mam pseudonim Gustlik. Mam 15 lat i interesuję się siatkówką mężczyzn.
PlusLiga - Polska
Lega Pallavolo - Włochy
Superliga - Rosja
Europejskie Puchary
Rozgrywki międzynarodowe: Mistrzostwa Świata i Europy, Liga Światowa, Liga Europejska.
W tym sezonie chciałbym na poważnie zając się siatkówką plażową, ponieważ... W Starych Jabłonkach na Mazurach odbędą się w tym roku Mistrzostwa Świata. Z Teorii to tyle. W praktyce służę jeszcze różnego rodzaju streamami (jeżeli takowe są) ciekawostkami czy wyjaśnieniem dlaczego tak a nie inaczej.
Nie oglądam siatkówki w wykonaniu Pań bo tego oglądac się nie da.
Tyle w temacie. Bajo.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
NBA - jakieś 70% mojej aktywności.
Tenis - 15%, więcej kiedy NBA nie gra.
Siatkówka - 15%, więcej kiedy NBA nie gra.

Inne dyscypliny okazjonalnie jak mam dobre info.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Witam
Mam zamiar podawać typy z siatkówki raczej autorskie typy oraz typy od swoich ludzi. AA i bym zapomniał 4 Liga Wielkopolska Północ tam będą kręcone lody że hej, ale nie wiadomo za ile i jak długo będzie można w tym roku pograć te typy.
Stawkuję tak (patrz punkt 1)
Tyle ;)
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Z mojej strony mozecie liczyc na typy z pilki noznej lig latynoskich(z wylaczeniem ligi argentynskiej bo poprostu na tej lidze zasypiam). Z lig europejskich cenie sobie 2 lige austriacka i z tej ligi tez cos powinno sie pojawic.
 
Do góry Bottom