>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Na kogo można liczyć w danej dziedzinie!

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ten temat został podpatrzony z innego forum. Każdy ma obowiązek napisać w tym temacie co jest jego domeną - na co możemy liczyć od typerów mających dostęp do SZ. W tym momencie temat dla nowych w SZ zostaje zamknięty.
Zacznę od siebie:
Piłka: Belgia - Jupiler Pro League oraz Druga Liga.
Holandia - Eredivisie oraz druga liga.
Australia - A-League oraz Liga Stanowa: South Australia.
Rzadko: Australijska liga koszykówki.
Z rzadka różne ligi azjatyckie. Oraz value w różnych dziedzinach, a szczególnie mało znany kosz, piłka bałkańska etc.
Pozdrawiam.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
fox71

krykiet ---&gt;sezon w pełni
hokej na lodzie ---&gt; końcówka sezonu ,Mistrzostwa niby się zaczęły ,ale ja odpuszczam ,poczekam na kilka meczy i czekam aż Zgredziu zacznie to stawiać...
lacrosse ---&gt; kuźnia dobrych kursów...
bandy ---&gt; koniec sezonu
baseball-niższe ligi

wynalazki overowe po statsach, im dziwniejsza liga tym większa szansa na win
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
kosz -&gt; plkk, plk, rozgrywki młodzieżowe (czyli ME i MŚ do lat 16,17,18)
ręczna -&gt; superliga kobiet, mężczyzn, czasami lm
noga -&gt; niższe ligi w Czechach
hokej -&gt; niższe ligi w Czechach, czasami PLH
tenis -&gt; tutaj czasami mam info o fixach o czym można się już było przekonać ;))
A ogólnie to wyłapuje valuebety.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
generalnie polski sport.

staram się typowac w oparciu o informacje jakie mam, często dzięki nim udaje się byc szybszym od buka, albo wycelować w dobre value. przede wszystkim piłka, ale również kosz, czy inne dyscypliny z których jest jakieś ciekawe info.

oprócz tego piłka nożna europejska. jako, że każdą wolną chwilę poświęcam na oglądanie meczów, to często udaje się w oparciu o to zrobić ciekawy typ.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Główna broń to żużel.
Nie ograniczam się jednak, typuję w zasadzie wszystko co uważam, za godne polecenia = mam dobre, sprawdzone informacje. Przede wszystkim piłka nożna z takich regionów jak: Afryka, Bałkany, Azja (ogólnie ligi mało popularne), ponadto w większym stopniu chciałbym wykorzystać koneksje w śląskiej piłce ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na kobietach się znam, najbardziej na koszykarkach i to tych ładnych.

Poza tym męski kosz też może być.

A poza tym to jak jakieś fajne i ciekawe informacje to nie robi jaki sport. Choć głównie rzeczy hiszpańskojęzyczne.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Żużel - siedzę w tym sporcie od lat 90. Również interesuje się i trochę typuje biathlon. Piłką nożną się interesuje ale to raczej jako kibic, może jakieś typy się będą z tej dyscypliny pojawiały.
Podsumowując: Żużel, Biathlon i Siatkówka na pewno, piłka nożna nie wiem bo interesują mnie głównie Angielskie, Polskie i Hiszpańskie klasyki..
edit // zapomniałem o siatkówce, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale dużo oglądam i typuje.
 
Do góry Bottom