>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mysle ze dochodowy system

K 5

kamil6109

Użytkownik
Moj system polega na tym ze

Tutaj przyklad
Gra 1 z 2

W bwinie sa kury

Na 1 3.20 a na 2 1.20

W bah sa kursy

Na 1 3.30 a na 2 1.15

A w expekcie

Na 1 2.30 a na 2 1.8

Wiec wpacam sobie na expekta kase stawiam i mozna powiedziec ze mam 2 razy tyle jesli pech bedzie chciale ze przegra to mozna zagrac progresja ale gracz na ktorego kurs jest 1.20 powinien zawsze wygrac.To wyglada jak surebety ale to pewna wygrana nie jest.

Tutaj macie stronke na ktorej podaje surebety http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=31251
Jednak nie zawsze podaje wszystkie surebety jesli ktos chce dostawac na gg surebety za darmo prosze pisac na gg 12065088

Prosze komentowac
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
wiesz, z surebetami to jest tak, ze to zazwyczaj pomyłki buków. jak sie zczają, to zakład cofną i bedzie zwrot.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
a co gdy postawisz na 1 - za dwa tysiace w bwin, n dwójkę dajmy na to za 1000 w bah- bedzie bedzie dwójka i bah unieważnią, albo cofną zakład ?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jeśli potencjalny surebet wynosi 40%, czasami zdarzają się i wyższe to oznacza, że któryś z buchmacherów popełnił błąd i w takim przypadku należy ominąć taki zakład albo zagrać go za stosunkowo małą kwotę, gdyż jest dość prawdopodobne, że zostanie zakład anulowany. Natomiast jeśli inwestyujemy duże pieniądze, to gramy surebety w granicach 1-3%, takie różnice wynikają z rozbieżności buków w oszacowaniu szans na dany typ a nie z błędów. W takim wypadku anulowanie zakładu jest bardzo mało prawdopodobne. Ja gram na bukach online już z pare dobrych lat i nie miałem przypadku aby dobrze wystawione kursy zostały anulowane. A tutaj musielibyśmy mieć podwójnego pecha, czyli trafić na buka, który nas oszuka i anuluje uczciwien zawarty zakład i jeszcze ten właśnie zakład został wygrany co powoduje, że pozbywamy się znacznej części budżetu, ale taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny.
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
mało prawdopodobny, ale zawsze trzeba brać pod uwagę każdą jedną z ewentualności przy ocenie inwestycji, i ryzyka jakie się na nią ponosi
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
ALe mi chodzi o to ze gdy buk zrobi blad np taki ze powinno byc 1.20 a jest 2.20 to stawiam np za 100 i raczej pewne jest to ze mecz z kursem 1.20 powinien wygrac a jesli anuluja to zwroca ci kase i po sprawie mozesz wyplacic a jak nie zauwaza to masz 120 zł do przodu
 
Do góry Bottom