>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mybet

S 0

swietyy

Użytkownik
Na jakiego meila trzeba wysłać skan dowodu? Zleciłem wypłate 3.12, a do dzisiaj nie mam kasy na koncie bankowym, nie napisali mi nawet, ze chca jakis skan czy cos, a na meile jeszcze ani razu mi nie odpowiedzieli.
 
forin 450

forin

Użytkownik
czy można odebrać od nich bonus 30E po wplacie z MB czy trzeba z konta bankowego i jeżeli bym wplacil do nich PLN z MB to by zamienili na euro?, bo nie pisze w warunkach bonusa ze nie mozna wplacac przez mb ale chce sie upewnic
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
czy można odebrać od nich bonus 30E po wplacie z MB czy trzeba z konta bankowego i jeżeli bym wplacil do nich PLN z MB to by zamienili na euro?, bo nie pisze w warunkach bonusa ze nie mozna wplacac przez mb ale chce sie upewnic
Mozna przez mb, bo sam wplacalem i tak - zamienili by kase na euro.
 
B 0

barti

Użytkownik
Minus, ze w euro mozna tylko obstawiac, ale generalnie reszta ok. Nie wiem jak z wyplatami, ale niedlugo bede musial pomyslec, bo juz 45 euro sie zebralo ????
 
B 0

barti

Użytkownik
Dzisiaj chciałem wypłacić 48 euro przez MB (tą drogą też oczywiście wpłacałem kasę) i cały czas wyskakiwało mi, że zły adres e-mail, który był oczywiście dobry... może brakowało im pl na końcu, bo ja mam eu haha. Zleciłem zatem przelew... zobaczymy czy dojdzie. Buk niepewny.... odradzam!
 
B 0

barti

Użytkownik
Dzisiaj dostałem od nich przelew, który sporo musiał kosztować albo jakiś cienki kurs euro poszedł. Nieważne kasa jest, ale do tego buka już nie wracam.
 
A 0

aplet02

Użytkownik
Ja odnośnie tego bukmachera, odradzam jakiegokolwiek grania i wpłacania środków.
Wpłaciłem 20 stycznia 250 euro na konto tego bukmachera. Nagrałem sobie z tego ponad 1100 euro i zleciłem wypłatę 22 stycznia. Do dnia 28 stycznia cały czas wypłata miała status że jest sprawdzana ale w końcu pojawił się status że rozliczono i wysłano (przy okazji potrącono mi 17,5 euro za przelew).
Dzisiaj jest 8 luty a pieniędzy ani słychu ani widu na koncie, napisałem chyba ze 20 maili do nich, na ten na który wysłałem dokumenty i na ten który znajduje się na ich stronce i na żaden nie przyszedł mail z odpowiedzią. Numeru telefonu też nie mają, a jak wysłałem faX to również pozostał on bez odpowiedzi.
Ręce mi opadają, bo nie wiem co robić. Jednak wiszą mi ponad 4k w złotych.
 
K 0

kwietniowa

Użytkownik
witam, mam podobną sytuacje, wypłaciłam jakieś 2 tygodnie temu kila stów w euro z tego oczywiście zabrali za wypłatę kilkanaście E nie wiem dlaczego skoro mają na stronie że nie płaci sie za przelewy do uni, ale mniejsza o to 2 tygodnie minęło a kasy nie ma jak nie było, na 10 meili nie odpowiedzieli na żaden. jesl;i ma ktos jakąs rade to prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
widocznie zlikwidowali konto w PLN ale daja teraz bonus 100% od kolejnej wplaty do 15 euro napisalem do nich czy konto w PLN w polsce nadal dziala.....
Aha wazna wiadomosc do wszystkich konta polakow z koncem z tego roku zostana usuniete ????
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Banda zlodziei! Wyplacam 170€ i prosza o dokumenty - wysylam wszystkie wymagane dokumenty - odpisuja po 3 dniach zeby jeszcze raz wyslac ale na tle jakiejs gazety. Wyslalem pierwsza strone i odpisuja po 2 dniach zeby wyslac rowniez druga strone i wszystko bedzie ok. No to wyslalem juz 10 dni temu i dalej cisza, nic sie nie odzywaja. Napisalem juz z 5 maili. Zlodzieje!!????
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Wypłata z MyBet
Witam
Jestem w trakcie wypłaty środków z Mybet.com. Kazali mi najpierw wysłać skan prawa jazdy to wysłałem. Teraz proszą o uzupełnienie w formie rachunku.
Wyjaśni mi ktoś jaki to ma być rachunek (elektroniczny czy co) czy zapłacony czy w ogole o co w tym chodzi? Bo pierwszy raz sie z taką sytuacją spotykam. Będę wdzięczny za odpowiedź.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Jak się domyślam chodzi im o potwierdzenie twojego adresu zamieszkania. Może być np. skan faktury Vat, wyciągu bankowego, rachunek za prąd, internet itp (zazwyczaj nie starsze niż 3 m-ce i nie w formie elektronicznej).
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Jak się domyślam chodzi im o potwierdzenie twojego adresu zamieszkania. Może być np. skan faktury Vat, wyciągu bankowego, rachunek za prąd, internet itp (zazwyczaj nie starsze niż 3 m-ce i nie w formie elektronicznej).
Dokonałem tego 6 lipca na ich prośbę. Do tej pory zero odzewu, mimo że pisałem z pytaniem czy wypłata dojdzie do skutku (przesłałem już dowód + fakture vat rachunku).
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
ten buk to komedia ???? wpłaciłem depozyt, przy wpłacie odznaczyłem, że nie chce żadnego bonusu od wpłaty !! wpłacam .. i dostałem bonus ????
 
Do góry Bottom