>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

My Way

kombajn 260,3K

kombajn

Użytkownik
Arizona Diamondbacks - Washington Nationals | 3:40 AM | 31-07-2024
Ryne Nelson vs. Patrick Corbin

Nelson to kolejny narzucający, który trochę gorzej radzi sobie w splicie home/away (Jego ERA w domu jest na poziomie 6.21, więc b.przeciętnie...). Nationals stracili trochę powera tradeując Jesse Winkera do Mets, ale nawet pomimo tego mają trochę talentu w rosterze (m.in. Yepez, czy 21latek Wood oraz ostatnio pokazał się z dobrej strony także Luis Garcia Jr.). Nie jest to może Ekipa, która efektownie bombarduje (zdobywa pokaźną liczbę Home Runów (2 HR w ostatnich 5ciu meczach)), ale, powiedzmy - robią to nader efektywnie (Nationals zdobyli przy tych wybitych 2 HR .... 35 obiegów, a dodając do całości obrazu fakt, że w ostatnim ze wspomnianych 5 meczów (przed wyjazdem w trasę, z Padres) nie zdobyli nawet Hita czy obiegu, wychodzi nam, że w 4 meczach (wyjazdowych), w których punktowali zdobyli 35 obiegów (co daje 8.75 runa/mecz (nawet odliczając 4 runy z dodatkowych inningów, z meczu z Cardinals, średnia pozostaje dalej wysoka - 7.75....)). Pytacie więc stąd taka linia Team Totala w dzisiejszym meczu? No właśnie! Ja tam sprawdzam (kursiwo - marzenie) ; )

Nationals +4.5 runów @ 2.20 s t s
(Nationals - Team Total - OVER 4.5)
17:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +511
kombajn 260,3K

kombajn

Użytkownik
Chicago Cubs - St.Louis Cardinals; 2-08-2024; 2:05 AM
Shota Imanaga vs. Sonny Gray

Cubs ML @ 1.85 s t s
5:4

Nie wiem skąd u buków mecz 50-50 widząc po kursach?
Wiem, że starcie nader ważne dla kibiców obu ekip (The Route 66 rivarly, wewnątrz NL Central); bój o wild card (obie ekipy kręcą się wokół procentu wygranych .500 (.519 St.Louis - .473 Chicago)) i Cubsi mają już raczej teoretyczne szanse na play-offy...
Ale mecz odbędzie się na Wrigley. Obie ekipy ostatnio nie zachwycają, z rekordem 5W-5L i wygrały swoje ostatnie mecze i są 3W-2L w ostatnich 5ciu starciach. OK - St.Louis ostatnio 'wyjazdami stoi' (7W-3L), ale dla mnie lepszego starting pitchera dzisiaj puszcza w bój Chicago (Imanaga (rookie)).
Gray narzucał ostanio b.przeciętnie w lipcu (4 starty) - ok miał liczby jeżeli chodzi o k (strikeouty) - ale był trafiany nader często (32 H - które dają średnią 8 H/mecz)), na wyjazdach także nie idzie mu jakoś wybitnie (8 startów - 10 HR i ERA 5.29) i wrócił już do lineupu Cubs Cody Bellinger, na którego trochę liczę dzisiaj. Ostatnio bullpen Chicago staje na wysokości zadania i mam nadzieję, że w meczu otwarcia serii także nie zawiedzie...

St.Louis pozyskało Erica Fedde, Shawna Armstronga i Tommyego Phama, a pożegnało Tommyego Edmana.

Chicago pozyskało Isaaca Paredesa, a w drugą stronę (do TB Rays) powędrował Christopher Morel i dwaj prospecty.

P.S. rano było 1.87 na f o r t u n i e na win Cubs
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1783
kombajn 260,3K

kombajn

Użytkownik
MLB 2024
7-6 +0.50

Los Angeles Dodgers - Philadelphia Phillies
| 4:10 AM | 6-08-2024
Tyler Glasnow vs. Aaron Nola

Phillies ML @ 2.10 s t s 5:3

Obie ekipy walczą o najlepszy rekord w NL. Także można można powiedzieć, że to mecz na szczycie. Phillies przechodzą teraz gorszy okres, ale całe szczęście, że wypracowali sobie kilka spotkań przewagi nad Braves i Mets w NL East. Ba - można nawet pokusić się o stwierdzenie, że ekipa z Philadelphii jest w rozsypce (2-8 w osatatnich meczach...) i na pewno nie są w najlepszych nastrojach przed podróżą do LA, ale dzisiaj w bój posyłają Nolę. I nie będę tutaj owijał w bawełnę - baaaardzo dużo w kontekście wygranego betu, będzie od Jego wystęu zależało. Myślę, że niewiele razy zdarzy się w sezonie, kiedy Nola będzie underdogiem, a tutaj mamy taką sytuację.
Obie ekipy należą do topki ligi w offensie i dzisiaj nad ranem, wygra ekipa, która będzie lepiej narzucała. Pen Phillies ostatni mecz odpoczywał (dzięki postawie Wheelera, który narzucił 8 inningów i nie poddał żadnego runa) i powinien dać radę przypilnować zaliczki z początku spotkania.
Phillies wysweepowali Dodgersów w pierwszej serii (w lipcu) i mam nadzieję, że nie zawiodą i dzisiaj. Dodgersi zdołali wygrać jedynie 3 mecze z ostatnich 8 i ja tam dzisiaj zaryzykuję przeciwko ekipie z LA.
Glasnow popadł w dołek formy osatnio - oddając 15 runów w 21 IP. Glasnowowi 'niewygodnie' narzuca się przeciwko Phillies (oddał ekipie z Philadelphii w sumie 6 runow w 8.2 inningów narzuconych)...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +511
kombajn 260,3K

kombajn

Użytkownik
Tampa Bay Lightning @ Toronto Maple Leafs | 10/22/2014; 1:30 AM

Dzisiaj w nocy, myślę że, Błyskawice odbiją się po porażce w stolicy Kanady.
Po zwycięstwach w pierwszych 3 meczach, difens Lightning w ostatnim starciu (z Senators) 'nie dojechał', co przyczyniło się do pierwszej porażki w sezonie. Goalie'm w meczu z Ottawą był Andrei Vaslievsky i obronił 23 z 28 strzałów...
Nikita Kucherov pokazał się z dobrej strony (bramka+asysta), a offens ekipy z Florydy zaaplikował Senators 4 bramki (a mimo tego przegrał) i zajmuje 3cie miejsce w lidze pod względem zdobytych goli/mecz (4.00 gpg) i jest spora szansa na świetny występ ofensywny ekipy Lightning dzisiaj w nocy. Jeżeli do tego ekipa z Tampa Bay dołoży solidny difens, moim zdaniem, stać Ich na wygranie tego starcia.

TB Lightning ML @ 2.21 e f o r t u n a
ręcznik w bramce......

Detroit Red Wings @ New York Islanders | 10/23/2024; 1:45 AM

Jutro w nocy także idę w win underdoga - Detroit Red Wings...
Na początku sezonu, Ekipa z NY ma w UBS Arena spore problemy z powstrzymywaniem akcji oponentów (zarówno Utah, jak i Montreal zaaplikowali Islanders po 4 bramki w regulaminowym czasie gry - obe spotkania zakończyły się w dogrywce...).
Ostatnio miałem przyjemność obejrzenia meczu Red Wings przeciwko Predators (tego wygranego 2:5) i muszę się nie zgodzić z oddsmakerami w oszacowaniu szans na zwycięstwo ekipy z Detroit w NY. Dla mnie kursy powinny być zdecydowanie bardziej wyrównane, nawet mając na uwadze, że dwie bramki Detroit wturlali do pustaka... Fajne zawody we wspomnianym meczu rozegrał Marco Kasper (astysta Austariaka w drugim meczu NHL (pierwszym w tym sezonie (występ na +2 pkty.)).

Detroit Red Wings ML @ 2.12 e f o r t u n a

może Alex Lyon na dłużej zagości w bramce DRW? kursiwo po potwierdzeniu Lyona było 2.38 na s t s i e (i u n i);), ale na razie nie mam jak zagrać w necie.....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1800
kombajn 260,3K

kombajn

Użytkownik
6:45 PM - Eintracht Frankfurt 3-way (@ 1.14) x
9 PM - Lyon 3-way (superoferta - @1.61) x
1 AM - NY Rangers ML (@1.66) x
1 AM - New Jersey Devils @ Detroit Red Wings - OVER 5.5 (OT/PEN. @1.50)
AKO @ 4.54
s t s
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom