>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

my Betssss

kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
Postanowiłem po ostatnim dobrym okresie mego obstawiania uwiecznic moje typy na tym forum ????????
 
kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
Lyon - Real 1,8 (godz.20:45)
Jeżeli chodzi o ten mecz to z jednej strony ryzyko jest spore (kto nie ryzykuje ten nie ma ???? ) ale mysle ze królewscy muszą się przełamac i mam nadzieje ze to bedzie juz dzisiejszej nocy.. Jestem kibicem Barcelony także nie często stawiam na Real ale mysle ze dzisiaj patrzac na sklad Realu i trenera to skłonny jestem postawic cos na drużynę z Santiago Bernabeu
stawka: 127,07

EWK: 228,73
 
kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
Lyon - Real 1,8 (godz.20:45)
Jeżeli chodzi o ten mecz to z jednej strony ryzyko jest spore (kto nie ryzykuje ten nie ma ???? ) ale mysle ze królewscy muszą się przełamac i mam nadzieje ze to bedzie juz dzisiejszej nocy.. Jestem kibicem Barcelony także nie często stawiam na Real ale mysle ze dzisiaj patrzac na sklad Realu i trenera to skłonny jestem postawic cos na drużynę z Santiago Bernabeu
stawka: 127,07

EWK: 228,73 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔????????????????????????
no i 1:1 jak wszyscy wiedza :p jak juz mieli zwycięstwo to od razu przestali grac.. (nie mowie o pierwszej polowie w ktorej wg mnie byli wyraznie słabsi ???? ) Visca El Barca :grin::grin::grin::grin::grin:
 
kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
na dzisiaj mam za to inny kuponik bo odbilem sie wczoraj na NBA za 10 zł wygralem 50 także juz podaje typy na dzis :p dziwne jak na mnie ze az 4 mecze ale zobaczymy :cool:
piłka nożna
Liverpool FC - Sparta Praga 1,37 ✅✅✅ 1:0 ✅✅✅
Home United - Gombak Utd 1,55 ✅✅✅ 3:0 ✅✅✅
tenis
Jelena Jankovic - Klara Zakopalova 1,31 ✅✅✅ 2:0✅✅✅
sprint stylem dowolnym
(Head-to-Head E. Jonsson / P. Northug) 1,5 ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
A wiec jezeli chodzi o Liverpool to wiadomo.. nie strzelili bramki na wyjezdzi wiec musza wygrac :razz: Home United to troche takie egzotyczne ale z tego co mi wiadomo to na nowym stadionie beda grali pierwszy mecz do tego druzyna wlasnego boiska :razz: Jelena Jankovic wg mnie jest silniejsza od zawodniczki z Czech :razz: a E. Jonsson wg mnie jest faworytem do zwyciestwa wiec to przede wszystkim i jezeli nic się nie wydarzy w Norwegii to ich reprezentant Northug powinien byc za Szwedem, który wg trenera jest przygotowany na zwyciestwo dzisiaj :razz: wszystko ladnie wyglada ale zobaczymy ;);)
stawka: 20,46
EWK: 85,37
 
kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
witam.. ostatnio co zdarze tutaj napisac to przegram :p wczoraj znowu sie odbilem na wolfsburgu i bursasporze a na dzisiaj mam 2 typy ale nie z pilki :razz:
Koszykówka:
PBG Basket Poznań - Energa Czarni Słupsk 1,65 (godz. 18)
skoki narciarskie:
Thomas Morgenstern (AUT) będzie na podium 1,95 (godz. 15)

stawka: 47,08
EWK: 151,48
 
kopyt89 0

kopyt89

Użytkownik
witam.. ostatnio co zdarze tutaj napisac to przegram :p wczoraj znowu sie odbilem na wolfsburgu i bursasporze a na dzisiaj mam 2 typy ale nie z pilki :razz:
Koszykówka:
PBG Basket Poznań - Energa Czarni Słupsk 1,65 (godz. 18) ⛔⛔⛔⛔
skoki narciarskie:
Thomas Morgenstern (AUT) będzie na podium 1,95 (godz. 15)✅✅✅✅
stawka: 47,08
EWK: 151,48
no i co nie napisze to nie wejdzie :p
 
Do góry Bottom