>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Musisz to zobaczyć !!!

pewny-1 40

pewny-1

Użytkownik
Witam do końca maja będe tu podawał typy do pewnego sposobu gry . Gram kursy w granicach ~1,7-2,00 i gram 3 bądź 4 poziomy . Problem jest jednak w tym że jeszcze nie ustaliłem dokładnie stawkowania. Mam nadzieję że wkrótce odezwie się do mnie ktoś i doradzi mi co nieco ze stawkowaniem , może już ktoś to grał ? . Proszę o pomoc na priv będe wdzięczny . Zakaz komentowania ;)
 
pewny-1 40

pewny-1

Użytkownik
Poziom 1:
CSKA Moscow-Lok. Moscow 1 1,73
Tak jak wspomniałem na początku że stawkowanie jest do ustalenia
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Co to za nazwa tematu?
Bajzel chcesz robić?
Jaki pewny sposób? Wytłumacz.
3, 4 poziomy, ale czego?
Robisz temat, odwalasz manianę i jeszcze zakaz komentowania... Dno.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Użytkownik @pewny1 ma wybitny talent do nadawania zakładanym przez siebie wątkom górnolotnych tytułów ( w pełni oderwanych do zamieszczanych w nich treści ) i tak np. w dziale Kupony ma wątki:

&quot;PRO TyPy&quot;

&quot;tak zwane &#39;&#39;fixy&#39;&#39;
.............

W dziale Kupony ze statystykami mamy zaś jego wątki:

&quot;Urodzony do wygrywania&quot; ???? oraz

&quot;Od 30zł ----&gt; 1000zł w miesiąc ???? &quot;

A obecnie postanowił swoją obecnością zaśmiecać dział Systemy Bukmacherskie...

Już tylko sama taka ilość otwartych wątków jest wbrew Regulaminowi FB - a brak w nich poziomu jest na tyle oczywisty, że proszę moderację o przyjrzenie się temu.

.
 
pewny-1 40

pewny-1

Użytkownik
ok zamknijcie to w pizdu bo Wy macie najlepsze typy . Chciałem pomóc tutaj wiem że by mi wyszło ale nie będę tego robił więc możecie mnie stąd usunąć . Ja dochodze tu max do 4 poziomu dziś na 1 wygrałem . Znawcy wiedzą najwięcej i ten edi Ty masz wgl jakieś typy ? ????
 
pewny-1 40

pewny-1

Użytkownik
i co niektórzy nie umieją czytać ja jestem pewny swoich typów a przejrzałem edi Twoje kilka łyków sportowej statystyki i powiem Ci że sam móglbym to znaleźć a co do tytułow to tzw fixy było w wzięte w cudzysłów wiesz co to jest cudzysłów !
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
ok zamknijcie to w pizdu bo Wy macie najlepsze typy . Chciałem pomóc tutaj wiem że by mi wyszło ale nie będę tego robił więc możecie mnie stąd usunąć . Ja dochodze tu max do 4 poziomu dziś na 1 wygrałem . Znawcy wiedzą najwięcej i ten edi Ty masz wgl jakieś typy ? ????
Tu nie chodzi o typy.
Typuj sobie jak chcesz, czy masz 100% skuteczności czy też 5%, mnie to nie obchodzi. Możesz mieć yield -60% albo +1500%, może ci wyjść albo nie, nic mi do tego.
Tu chodzi o bałagan jaki robisz na tym forum.
Nazwij rozważnie temat, opisz w pierwszym poście, dokładnie i zgodnie z zasadami języka polskiego, plan lub system wg. którego będziesz typował i typuj. Takie trudne?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam do końca maja będe tu podawał typy do pewnego sposobu gry . Gram kursy w granicach ~1,7-2,00 i gram 3 bądź 4 poziomy . Problem jest jednak w tym że jeszcze nie ustaliłem dokładnie stawkowania. ;)
W tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f57/prosba-o-obliczenie-progresji-40282.html

jest przedstawiony by @s.i.c. rozkład jazdy z kursem @1.8 na 4 etapy na stały zysk 5j.

stały zysk 5j
kurs 1,80
potrzebny kapital na 4 kroki: 122,58j
prog/stawka/EW/zysk
1/6,20/11,16/4,96
2/14,00/25,20/5,00
3/31,50/56,70/5,00
4/70,88/127,58/5,00
 
Do góry Bottom