>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Multizakłady

B 0

bert

Użytkownik
Witam,

od jakiegoś czasu śledze forum i jeszcze się nie wypowiadałem. Zbieram informację, za co dziękuję wszystkim uczestniczącym w życiu forum bukmacherskiego. Zaczynam interesować się giełdą, ale mam pewne wątpliwości, oto one :

- czy grając multizakłady mogę obstawić wygraną bez śledzenia kursów(np. dzień wcześniej) i tak już zostaną ?
- obstawiając taki kupon czy istnieje możliwość że ktoś nie zaakceptuje moich stawek (np. gram trzy zakłady za kwotę 20000pln) co wtedy się dzieje ?

proszę Was ekspertów o poradę :cool:

Pozdrawiam
Bert
 
B 0

bert

Użytkownik
Dlaczego przy zwiększaniu kwotu w multi kursy maleją ? Taka nieprzewidywalność to krok to bankruta. Chyba że ja coś źle robię.

Widzę kursy na zespoły na poziomie : 2.12 ; 1.58 ; 2.00. Akceptuje je wprowadzając na kupon multi. Wybieram stawkę, sprawdzam kursy a tu zdziwienie kursy są na poziomie 1.59 ; 1.13 ; 1.45 ??? i im wyższą stawiam stawkę to kursy są gorsze !!!

O co tu kam an ??
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Rynek jest w stanie przyjąć określoną ilość kasy na dany kurs.
Np teraz w spotkaniu Tottenham v Villarreal (1) dostępne środki na obstawienie back&#39;a wynoszą:
1,96 €4
1,87 €12
2,00 €16
2,02 €104
2,04 €2
Chcąc zagrać np. za 10 euro skupujesz kurs 2,04 za 2€ i 2,02 za 8€, i tak dalej. A średnia jest kursem w zakładzie multi. Dlatego im większe stawki tym niższy kurs.
 
B 0

bert

Użytkownik
To gra multi jest mało opłacalna, z tego co widzę to chyba single. Choć patrzyłem na stopniowanie stawką i do pewnych granic podaje kursy zbliżone do tych wystawionych (różnice 0,01).
 
B 0

bert

Użytkownik
Mam wrażenie że stawiając kus u buka ma się większą pewność stałości tego kursu. W tym wypadku Betfair nie daje takich możliwości.
 
B 0

bert

Użytkownik
Jak obliczyć prowizję z wygranej netto 4300 euro ? Bo z tego co słyszałem to nie tylko 5 % ale jeszcze jakiś współczynnik, nie mam żadnych punktów .
 
B 0

bert

Użytkownik
Oo nie ma chętnych do obliczenia prowizji... W betfair to zagmatwane ... kurs 3.57, stawka 1660, wygrana ~~4300, brak punktów rabatowych ... Proszę o pomoc...ile zedrą ze mnie...
 
Do góry Bottom