>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Multizakłady betfair

squnisz 13

squnisz

Użytkownik
w multizakładach kursy sa wystawiane przez betfair. a jak grasz single to kursy sa od innych graczy.dlatego jesli czasowo jest to możliwe najlepjej grać singlami każdy mecz i wychodzi prawie jak kombos.a kurs większy
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Kursy w betfair w zeszlym roku byly niepodwazalnie najwyzsze ze wszystkich bukow oczywiscie reasumujac ich calosc a nie jednostki. Jednakze nie mozna zapomniec takze o prowizji.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Kursy w betfair w zeszlym roku byly niepodwazalnie najwyzsze ze wszystkich bukow oczywiscie reasumujac ich calosc a nie jednostki. Jednakze nie mozna zapomniec takze o prowizji.
no niestety nie można mieć wsyztkiego.mnie bardziej od tej prowizji martwi ta opłata która mogą zebrać z konta jak sie przekroczy ile tam dochodu
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja mam pytanko co do tych multizakładów (dubli itp. itd.) za jakie kwoty da się tam pograc te multizakłady? Mam rozumiec ,że skoro kursy wystawia betfair to w przypadku multi wygrywam ich kasę? Nakładają jakieś limity w tych multi? I do jakich kwot tak mniej-więcej da się pograc: o max. stawki z jakimi się spotkaliście.

Będę wdzięczny. :spokodfhgfh:
 
B 0

behemot

Użytkownik
Ja mam pytanko co do tych multizakładów (dubli itp. itd.) za jakie kwoty da się tam pograc te multizakłady? Mam rozumiec ,że skoro kursy wystawia betfair to w przypadku multi wygrywam ich kasę? Nakładają jakieś limity w tych multi? I do jakich kwot tak mniej-więcej da się pograc: o max. stawki z jakimi się spotkaliście.
Będę wdzięczny. :spokodfhgfh:
Nie ma praktycznie żadnych ograniczeń jeśli chodzi o Multizakłady. Jeśli jednorazowo system nie zechce Ci przyjąć kuponu, rozmień stawkę na 2 lub więcej kuponów.
Z tego co dowiedziałem się od supportu to w pełni legalna i oficjalna praktyka. Po prostu mają tak system skonstruowany.
Z mojego doświadczenia wynika, że nie zagrasz dubla/treble itd. w żadnym innym buku za więcej aniżeli na Betfair.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Ja mam pytanko co do tych multizakładów (dubli itp. itd.) za jakie kwoty da się tam pograc te multizakłady? Mam rozumiec ,że skoro kursy wystawia betfair to w przypadku multi wygrywam ich kasę? Nakładają jakieś limity w tych multi? I do jakich kwot tak mniej-więcej da się pograc: o max. stawki z jakimi się spotkaliście.
Będę wdzięczny. :spokodfhgfh:
zrób tak jak kolego pisał ci wyżej, z tego co sam się orientuje to betfair po prostu łapie kursy ze swojej giełdy i potrąca prowizję. Jeśli gra się zakłądy ze znanych lig a takie oferuje betfair(multizakłady) to zawsze obroty na tych rynkach są milionowe i dla nich to nie problem, a dla nas to lepiej bo prowizja jest pobierana tylko raz.
 
Do góry Bottom