>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mukapaca typy

M 0

mukapaca1989

Użytkownik
W tym temacie bede zamieszczal moje przewidywania odnosnie rozgrywek NBA i NHL,pilka nozna też sie pojawi. Nie bede podawal niczego na sile,co bedzie skutkowalo tym ze zdazyc sie moze dzien wstrzymania z typowaniem ale bede tu zagladal mozliwie czesto. Postaram sie podawac 1-2 kupony po 2-4 spotkania w kazdym.
 
M 0

mukapaca1989

Użytkownik
Dzisiaj proponuje 1 kupon sklecony z 3 meczy NHL i jednego NBA

Columbus-St. Luis
typ-x2
kurs - 1.47

Columbus gra u siebie bardzo nieregularnie. Obie druzyny maja doskonale statystyki ostatnich 10 spotkan. Jednak St.Luis jest moim faworytem spotkania, co prawda przegrali na wyjezdzi 3 mecze, jednak 2 po dogrywce co daje im statystyke 3-1-2,dlatego podpieram sie remisem.

Anaheim - NY Islanders
typ-1
kurs- 1.9

Krotko i na temat. Mecze Anaheim u siebie 5-1-1. NY na wyjeżdzie 2-6-1.
Moze jeszcze wpomne o seriach. Anaheim 4 wygrane, NY 7 przegrane

Pittsburgh - Boston
typ-x2
kurs-1.60

Uzasadnienie podobne jak dla dwoch spotkan powyzej. Jezeli chodzi o statystyki ogolne to obie druzyny na dzien dzisiejszy maja tyle samo punktow,ale Boston niemal z kazdej wojazy przywozi komplet punktow, natomiast Pittsburg u siebie notorycznie je traci. Dla pewnosci podpieram sie remisem

Atlanta - Milwaukee
typ-1
kurs-1.4

Atlanta moim zdaniem ma jeden z najwiekszych potencjolow w lidze. kurs 1.4 z Milwaukee jest dla mnie promocja

AKO-6.18
stawka-15
ew.wygrana-83.40
 
M 0

mukapaca1989

Użytkownik
[Dzisiaj proponuje 1 kupon sklecony z 3 meczy NHL i jednego NBA

Columbus-St. Luis ⛔
typ-x2
kurs - 1.47

Columbus gra u siebie bardzo nieregularnie. Obie druzyny maja doskonale statystyki ostatnich 10 spotkan. Jednak St.Luis jest moim faworytem spotkania, co prawda przegrali na wyjezdzi 3 mecze, jednak 2 po dogrywce co daje im statystyke 3-1-2,dlatego podpieram sie remisem.

Anaheim - NY Islanders ✅
typ-1
kurs- 1.9

Krotko i na temat. Mecze Anaheim u siebie 5-1-1. NY na wyjeżdzie 2-6-1.
Moze jeszcze wpomne o seriach. Anaheim 4 wygrane, NY 7 przegrane

Pittsburgh - Boston✅
typ-x2
kurs-1.60

Uzasadnienie podobne jak dla dwoch spotkan powyzej. Jezeli chodzi o statystyki ogolne to obie druzyny na dzien dzisiejszy maja tyle samo punktow,ale Boston niemal z kazdej wojazy przywozi komplet punktow, natomiast Pittsburg u siebie notorycznie je traci. Dla pewnosci podpieram sie remisem

Atlanta - Milwaukee ⛔
typ-1
kurs-1.4

Atlanta moim zdaniem ma jeden z najwiekszych potencjolow w lidze. kurs 1.4 z Milwaukee jest dla mnie promocja

AKO-6.18
stawka-15
ew.wygrana-83.40

Szczerze mowiac wyniki bardzo mnie zaskoczyly. Moze nie chodzi konkretnie o porazki Atlanty i St. Luis ale w jakim stylu to zrobili. Fatalne mecze
 
Do góry Bottom