>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MuchBetter - opinie

E 383

Eljot1411

Użytkownik
ile wypłacałeś i ile doszło?
na próbę z 50 zł doszlo ok 46,17 zł w $ później zmieniłem na PLN i zostało 43 zł
nie wiem tylko co moge teraz z tym zrobić

wysłąłem jeszcze 3 przelewy i póki co dotarł jedynie na LT revolut

Tragedia póki co MB w PLN na LT Revolut z 50 doszło ok 37 także kiepsko

Jak Wy to przelewacie, że taka mała prowizja.
 
Ostatnia edycja:
P 0

portoryko0

Użytkownik
A czy ktoś wypłacał z konta MB na konto bankowe w PLN? Dajcie znać czy wam zaakceptowali i czy rzeczywiście policzyli sobie 2%+2EUR prowizji.
 
R 0

ryf

Użytkownik
na próbę z 50 zł doszlo ok 46,17 zł w $ później zmieniłem na PLN i zostało 43 zł
nie wiem tylko co moge teraz z tym zrobić

wysłąłem jeszcze 3 przelewy i póki co dotarł jedynie na LT revolut

Tragedia póki co MB w PLN na LT Revolut z 50 doszło ok 37 także kiepsko

Jak Wy to przelewacie, że taka mała prowizja.
Pamiętaj, że niezależnie od kwoty przelewu pobierana jest prowizja 2,2% + 2 UER i właśnie te 2 EUR robią u Ciebie tak duży procent... Jak przelejesz 2000zł to tych 2 EUR nie zauważysz i będzie 7-8%
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A ja tam sobie poczekam na karte fizyczna albo wirtualna bo te ich prowizje sa chore. Dodatkowo problemem jest to, ze oni nie wyplacaja zapewne w PLN tylko przewalutowuja na euro i wysylaja rownowartosc w euro przez co nasz bank znowu przewalutowuje z euro na PLN i dlatego sie tyle traci. Ja tam sobie poczekam bo obecnie nie oplaca sie wyplacac.
 
B 0

Bogdan954

Użytkownik
W końcu pieniądze dotarły na moje konto. Przelewałem 1100 zł. a otrzymałem 981,97 zł. Przeszło dopiero za drugim razem, gdy zleciłem wypłatę w EURO. Ważne, że odzyskałem chociaż tyle.
 
E 383

Eljot1411

Użytkownik
A ja tam sobie poczekam na karte fizyczna albo wirtualna bo te ich prowizje sa chore. Dodatkowo problemem jest to, ze oni nie wyplacaja zapewne w PLN tylko przewalutowuja na euro i wysylaja rownowartosc w euro przez co nasz bank znowu przewalutowuje z euro na PLN i dlatego sie tyle traci. Ja tam sobie poczekam bo obecnie nie oplaca sie wyplacac.
Pytanie kiedy karty wrócą.
 
K 176

kulfon1234

Użytkownik
lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu 😆 dzisiaj jest celebrating 🥳 zaraz pojdę do sklepu i zakupie sobie porządną flache whyski 🥃 i sie napije a co 🙃 a wy jak wy będziecie świętować?
 
S 1,3K

sircigano

Użytkownik
Muchbetter konto w PLN, wyplata SEPA /PLN/ 1000,00pln na probe, otrzymane 922,54
Malo, wiec pewnie podwojne przewalutowanie poszlo PLN->EUR->PLN
Nadawca przelewu: TRUSTLY

Druga wyplata testowa zlecona w tym samym czasie na inne konto w innym banku tym razem SEPA/EUR/ nie doszla jeszcze

obie zlecane kolo 13:00
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
widze ze pozytywy a u mnie mimo aktualizacji nadal brak mozliwosci wyplaty :/
Ktos tez tak ma ?

edit
napisalem emaila i odblokowali, wyplata xrp pobrali ok. 4,3%
 
Ostatnia edycja:
X 0

Xeson

Użytkownik
Super wkoncu odzyskaliśmy pieniądze przełom w sprawie mimo że prowizja powala to i tak dobre że cokolwiek zostało odzyskane
 
K 451

kolba121

Użytkownik
A próbował ktoś używać starej karty?
Stara karta nie będzie już aktywna. Lepiej nie próbować, bo będą mieli pretekst i się mogą pojawić niepotrzebne problemy. Jak komuś nie zależy na czasie to trzeba poczekać na nową kartę. Przypuszczam, że potrwa to kilka tygodni. Po dzisiejszych komentarzach o odzyskaniu pieniędzy przez cześć użytkowników wygląda to optymistycznie.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Właśnie dostałem maila od Sportmarket można tam od dziś wpłacać MB. Pewnie MB wkrótce pojawi się także u waszych buków. Także poczekajcie trochę z tymi wypłatami
 
Do góry Bottom