>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mooregames - 100% do 200 EURO

C 13

crucial

Użytkownik
Nie chcę zwrotu, ponieważ Polska wygrywa dzisiaj :p,
tylko tak z ciekawości spytałem, czy dopiszą dodatkowe 50 euro.
To w końcu jak jest ?
Jeśli dopisują to robią to od razu, czy jakoś trzeba się dopominać ?
Czat już dzisiaj nie działa niestety, więc się nie spytam.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Oto zasady przyznawania zwrotu za przegrane zakłady:

4. The stake-back commission is awarded as follows:
- for turnover (sum of total bets) of under 1,000€ per month, the stake-back commission is 10%
- for turnover (sum of total bets) of above 1,001€ and under 2,000 per month, the stake-back commission is 15%
- for turnover (sum of total bets) of above 2,001€ per month, the stake-back commission is 20%
 
A 0

arek90

Użytkownik
przeciez nie ma juz tych zwrotow. jak ktos nie wierzy niech zapyta support.

bedzie wznowienie tej promocji po euro

This promotion is not valid during the Euro 2012 event, starting the 11th of June.
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
no to wygrali Szwedzi..po rozliczeniu zakladu nie doliczono mi tych obiecanych 50 E. Bardzo prosze informacje jak u Was z rozliczeniem tego zakladu ew. co dalej ?...Za info z gory dzieki
 
A 0

arek90

Użytkownik
normalnie zlodzieje. zmienili zasady promocji:
Due to both Sweden and Poland not having chances to qualify further in the Euro 2012 competition, the promotion has been suspended starting the 17th of June.

nie wiem czy jest sens sie klocic ale to jest niepowazne z ich strony
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Live Support Moore Games: and I just got the message from management
Live Support Moore Games: they will pay to all that played on sweden
jakies 30 sekund temu to dostalem wiec mozna miec nadzieje
 
T 9

theart

Użytkownik
Ja już napisałem że albo dostane te 50E albo zawiadamiam prokurature, nie dam się dymać śmieciom, zmieniać warunki promocji można z 14 dniowym wyprzedzeniem, chyba że na tej obsranej Malcie są inne przepisy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ja już napisałem że albo dostane te 50E albo zawiadamiam prokurature, nie dam się dymać śmieciom, zmieniać warunki promocji można z 14 dniowym wyprzedzeniem, chyba że na tej obsranej Malcie są inne przepisy.

No i za takie za przeproszeniem pierdolenie, Polakow pozniej wykluczaja z przyslugujacych bonusow. Czytaj regulamin, mieli prawo to zrobic, zaakceptowales go. Pisza na live chacie ze to wyplaca wiec miejmy nadzieje ze tak bedzie
 
T 9

theart

Użytkownik
Przecież w regulaminie nie było nic mowy o tym że jak Szwecja albo nasi stracą możliwość awansu to wypłat nie będzie! Co Ty mi tu chrzanisz! W żadnym regulaminie tego nie było. I żeby była jasność składałem beta 18 o 5 rano i też tego czerwonego druczku nie było.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Przecież w regulaminie nie było nic mowy o tym że jak Szwecja albo nasi stracą możliwość awansu to wypłat nie będzie! Co Ty mi tu chrzanisz! W żadnym regulaminie tego nie było. I żeby była jasność składałem beta 18 o 5 rano i też tego czerwonego druczku nie było.


Moore Games reserves the right to amend, cancel, reclaim or refuse any promotion at its own discretion.
Moore Games reserves the right to change the terms and conditions of this promotion at any time and it is the player’s responsibility to periodically check for changes and updates.
 
T 9

theart

Użytkownik
Moore Games reserves the right to amend, cancel, reclaim or refuse any promotion at its own discretion.
Moore Games reserves the right to change the terms and conditions of this promotion at any time and it is the player’s responsibility to periodically check for changes and updates.
To akurat słowa które mogą się udać na jakichś cienkich bolków, żaden Sąd tego nie uznałby, zasady promocji są jasno określone i ich zmianę musi poprzedzić pisemne oświadczenie w łatwo zauważalnym miejscu. Firma może sobie w regulaminie nawet dać wpis &quot;jeśli nie spodoba nam się Twój nick albo fryzura to zastrzegamy sobie nie wypłacić bonusu&quot; co nie oznacza że to zdanie będzie coś warte.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Chłopaku to jest bukmacherka , regulaminy odgórne ,a Ty z jakimś sądem wyjeżdżasz. W jakim świecie żyjesz? Ciesz się z 50e i bądź cicho ,a straszenie prokuraturą -&gt; %-) .
 
D 570

duff999

Użytkownik
Nie rozumiem porównania telewizji do buka.

Co do samego zwrotu dodali Ci go tak jak zapewne całej reszcie ,która odezwie się na czacie bądź mailowo strasząc prokuraturą lub załatwiając sprawę normalnie. To tylko dobra wola bukmachera.

Co do wymiaru sprawiedliwości to twoje groźby w ich stronę spływają po nich jak woda po kaczce. Niestety taka jest prawda ,a ich rynek reguluje zupełnie kto inny. W przypadku podobnej sytuacji i zmianie regulaminu w każdym innym większym buku musiałbyś grzecznie wyłączyć okienko czatu ,a słowa o prokuraturze i wyjściu na drogę sądową zapewne rozbawiłyby operatora.

Jaka droga sądowa i prokuratura w tym kraju?

W sumie to nie róbmy off topicu. Powodzenia w obracaniu.
 
Do góry Bottom