>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Monitor

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Witam, mam zamiar kupowac nowy monitor.
Polecacie jakies, odradzacie ? CHodzi mi oczywisice o te nowe typu płaskie itp bo sie za bardzo na tym nieznam :p Cena zalezy max 600-1000 zl
Aha i po za ile moge sprzedac moj stary Samtron 76BDF
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
ja mam LG flatrona siedemnastke i jak narazie gites ;-) W cenach takich jak podałeś spokojnie sie zmieści.17 to chyba bedzie najlepszy bo małych juz nie ma co kupowac,a patrzec jak na televizor to tez nie za wygodnie.

Pozdro
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
ja mam LG flatrona siedemnastke i jak narazie gites ;-) W cenach takich jak podałeś spokojnie sie zmieści.17 to chyba bedzie najlepszy bo małych juz nie ma co kupowac,a patrzec jak na televizor to tez nie za wygodnie.

Pozdro
Kolega ma 20 calowy, wydaje się wielki, ale przyjemny dla oka i nie męczy ????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
narazie przegladlaem te do 600zl, i wpadl mi w oko ten, firmy LG ktorej dosc ufam
http://allegro.pl/item249199193_nowy_monitor_lg_lcd_18_gwar_rok_gratis_kabel.html
Mniejsza o 50 cd/m2 jasność, kontrast o 100-150 jednostek, czas reakcji mniejszy o około 2,5 raza, ogólnie ten monitorek nie jest zły, ale ma tylko 12 miechów gwary, podczas gdy np. ten, który wymieniłem jako pierwszy, ma jej aż 36 miechów... in my opinion lepiej kupić droższy i porządniejszy monitor już na przyszłość, aby mieć go z te 4 lata np. niż potem wymieniać znów, ale to już zależy od ciebie ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kupowałem monitorek chyba ok. 0,5 roku temu i również rozglądałem się w podobnych granicach cenowych. Bardzo spodobała mi się oferta Acer i właśnie sprzęt tej firmy wybrałem. Spokojnie 17&#39; wystarcza, max 19...
 
paradox 0

paradox

Użytkownik
Jak juz masz kupowac monitor to wybierz cos lepszego, z dłuzszym okresem gwarancji. Przed kupnem spytaj sie czy gwarancja obejmuje wypalone pixele lub inne syfy na matrycy, bo cos mi sie obilo o uszy, ze nie wszyscy producenci to uznaja.
Lepiej wydac z 600zł na cos normalniejszego niz 300 na jakies badziewie.
 
pioterek15 0

pioterek15

Użytkownik
Ja też na dniach chce kupić monitor bo mój Flatron już ledwo zipie. Osobiście polecam LG: mają 30 dniową gwarancję door 2 door na matrwe i subpiksele. Do tego gwarancja 36 miesięcy. Sam skłaniam się ku temu monitorkowi:
http://www.allegro.pl/item251672144_lg_22_l226wa_wn_hdmi_dvi_3000_1_gw_fv_w_wa_ss.html
Czytałem kilka testów i wypadał bardzo dobrze. Brak zauważalnego smużenia, dobra czerń, kontrast i czas reakcji.
Na &quot;skąpcu&quot; niedawno znalazł mi go za ok 1100zł.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Ja też na dniach chce kupić monitor bo mój Flatron już ledwo zipie. Osobiście polecam LG: mają 30 dniową gwarancję door 2 door na matrwe i subpiksele. Do tego gwarancja 36 miesięcy. Sam skłaniam się ku temu monitorkowi:
http://www.allegro.pl/item251672144_lg_22_l226wa_wn_hdmi_dvi_3000_1_gw_fv_w_wa_ss.html
Czytałem kilka testów i wypadał bardzo dobrze. Brak zauważalnego smużenia, dobra czerń, kontrast i czas reakcji.
Na &quot;skąpcu&quot; niedawno znalazł mi go za ok 1100zł.
To jest limuzyna wśród monitorów, no ale i ma swoją cenę... myślę jednak, że jak na taki monitor (22 cale to już bajka) to cena jest dobra.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Też mam ten problem co ty Ted.Sam poszukuje monitora w podobnych cenach co ty ale jakoś cięzko mi coś narazie wybrać a troche czasu szukam ale to może dlatego ze zupelnie się na tym nie znam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
wg mnie bardzo dobry wybór ... jedyna wada to chyba jak już wspomniałeś to nieruchoma podstawka ale uwierz że w wielu monitorach tak jest i nie każdemu to przeszkadza ;)
pozdrawiam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja osobiście mam stary dobry Siemens który jeszcze ma tzw &#39;&#39;dupę&#39;&#39; jakoś te nowe mnie nie przekonują dobrze jest mi z moim starym dobrym monitorem.
 
Do góry Bottom